Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
52

Billijs Makbraids agrāk bijis izcils advokāts un kopā ar kolēģi dibinājis ļoti veiksmīgu un labi pelnošu advokātu biroju. Kādā tiesas prāvā Billijs attaisno par slepkavību apsūdzētu noziedznieku, kurš pēc atbrīvošanas nogalina visu savu ģimeni, ar ko, likumsakarīgi, mūsu galvenais varonis nav spējis tikt galā, pametis paša izveidoto juristu kantori un kļuvis par ļoti skumju un bezcerīgu alkoholiķi, kurš piepelnās strādājot par advokātu mazās un nenozīmīgās prāvās. Taču Billija rokās iekrīt kāda milzīga tiesas prāva, kuru uzvarot viņš varētu atgūt savu labo slavu. Turklāt – prāvas pretējo pusi aizstāv neviens cits kā Makbraida paša izveidotais advokātu birojs.

nbspSkumjā bezcerīgā... Autors: Dzerbudists Seriāli: Goliath
Attēls no: miro.medium.com
1.

 

Skumjā bezcerīgā alkoholiķa tēls jau sen vairs nav svešs nedz kino, nedz arī televīzijas ekrānos un pilnīgi iespējams, ka šoreiz tas nebūtu nostrādājis, ja lomai nebūtu tik trāpīgi piemeklēts tāds aktieris kā Billijs Bobs Torntons, kurš brīžam ir tik pārliecinošs, ka liek satraukties par savu veselību tur ārā – ārpus TV ekrāna. Billija Boba tēlojums ir priecējis visās filsmās un seriālos, kur esmu viņu redzējis (sevišķi pirmajā “Fargo” sezonā), bet šoreiz ir sajūta, ka šī loma uzrakstīta tieši viņam. Arī pārējie aktieri un viņu atveidotie tēli ir nevainojami un tik labi, ka seriāls ļoti strauji kļūst atkarību izraisošs, jo vienkārši – vēlies uzzināt, kas ar viņiem notiks tālāk. 

“Goliātam” jau iznākušas divas lieliskas sezonas un pieteikta trešā, tā kā ir īstais brīdis ķerties klāt un izbaudīt šo absolūti lielisko darbu. 
 

 Autors: Dzerbudists Seriāli: Goliath
Attēls no: news.otakukart.com
2.

Pievienotie video

0
52
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [0]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes