Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
53

“Archer” ir animācijas seriāls, kura stāsts ir par astoņiem disfunkcionāliem slepenajiem aģentiem, kuri strādā aģentūrā International Secret Intelligence Service (ISIS, lol). Ja Džeimsa Bonda, Džeisona Borna un Ītana Hanta superspiegu spējas apvienotu vienā personā, tad šī persona noteikti būtu Sterlings Ārčers. Vienīgi, paralēli savām episkajām spiega dotībām, viņš būtu arī egocentrisks sevī iemīlējies kretīns, kurš nepārtraukti lieto alkoholu un nedomājot saka pilnīgi visu, ko domā. Pilnīgi iespējams, Ārčers ir pats narcistiskākais tēls televīzijas vēsturē (raksta beigās pievienotie video neļaus man par to samelot).

nbspJa iepriekscaron biju... Autors: Dzerbudists Seriāli: Archer
1.

 

Ja iepriekš biju jau pieradis pie tādiem klasiskiem animācijas spēka punktiem, kā “South Park” (pēc mēneša sāksies jaunā sezona, btw), “Family Guy” un “Futurama”, tad 2009. gadā iznākušais “Archer”, vismaz manā dzīvē ienesa pilnīgi svaigas animācijas dvesmas un vienīgais zīmētais seriāls, kurš var pārspēt Ārčera krutuma līmeni, ir “Rick and Morty” (jaunā sezona sāksies pēc diviem mēnešiem, btw).  

Jā, labi, septītajā sezonā “Archer” scenāristi, acīmredzot, nomainīja dīleri un sērijas kļuva krietni vājākas, tomēr, šinī gadījumā mēs runājam par animācijas seriālu, kuram ir nu jau 11 sezonas – skaidrs, ka dažas no tām būs sliktākas. Vārdsakot – ļoti iesaku!
 

Attēls no: i.pinimg.com
 Autors: Dzerbudists Seriāli: Archer
2.
Attēls no: media.salon.com

Pievienotie video

1.
2.
0
53
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [0]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes