Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
54

Dziesma “Mildas Pulss” sākotnēji tika izdota 2018. gada 18. novembrī, taču īsi pēc tam šis video tika nobloķēts visā Eiropas Savienībā, tāpēc tika izveidota īpaša versija, kas atbilst visiem Eiropas Standartiem.

"Dziesmā es aicinu cilvēkus nekrist no viena grāvja otrā, bet drīzāk vienoties kopīgā vīzijā par nākotni un tad izlemt, kādas attiecības mēs turpmāk veidojam ar citām valstīm. Mūsu verga gars ļauj svešiem spēkiem ar mums manipulēt, tādejādi kontrolējot mūsu nākotni. Mēs pārāk viegli pakļaujamies mirkļa iegribām, kas liedz mums būvēt ko mūžīgu." saka mūziķis Reinis Kapteinis.

Dziesma “Mildas Pulss” ir daļa no topošā Reiņa Kapteiņa albuma “Antiņa Pantiņi”.

 Autors: komunists Reinis Kapteinis piedāvā cenzētu versiju dziesmai Mildas Pulss
Autora bilde
1.
 Autors: komunists Reinis Kapteinis piedāvā cenzētu versiju dziesmai Mildas Pulss
Autora bilde
2.

Pievienotie video

2
54
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [11]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
aorech avatars
Medaļa TrumpeMedaļa VidusskolnieksMedaļa Jubilārs
  aorech 16.03.19 13:38
6
0

atbildot uz TsarAlexander komentāru " Nu tad klanies pret NATO un Rietumiem, pret ... "

ahah ko tad man darit slavet austrumus un Latvijai gaidit Ukrainas likteni  ??? Nebutu tada NATO sen jau te zalie staigatu, un aceries lodes un bumbas neskiro ! 

aorech avatars
Medaļa TrumpeMedaļa VidusskolnieksMedaļa Jubilārs
  aorech 16.03.19 10:31
5
0

tas lkm tikai es bet neizpratu dziesmu ''pacelu roku pret austrumiem ? ''nekad 

Anonīms
Auza 16.03.19 21:55  
3
0
Kruta dziesma! Kruts teksts!!!!
TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 19.03.19 17:25
2
0

atbildot uz BRĪDINĀJUMS VATEI komentāru "Tevi drīz arestēs Drošības policija! "

Davaj, gaidu, nāc arī tu.

TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 19.03.19 17:25
2
0

atbildot uz vemejs komentāru "Nav jēgas? Zemes gabals, vēl viena izeja uz Jūr... "

Pilnīgi aplams apgalvojums. No Latvijas jūas izejas Krievijai nav ne mazākās jēgas, jo viņiem pašiem ir izeja Somu līcī. Problēma ar šīm izejām ir tāda, ka, lai tiktu līdz Atlantijas okeānam ir jāpeld caur Dānijas/Zviedrijas ekonomisko teritoriju, kur kara laikā būtu viegli izvietot mīnas un sauzemes raķešpalaidējus, lai nobloķetu izeju pilnībā. Zemes gabals arī ir bezjēdzīgs, jo mums nav nekādu resursu, tas sagādātu tikai liekas problēmas. Es domāju, ka jebkurš domājošs cilvēks saprot, ka tā bija kļūda pieļaut PSRS sabrukumu, pat Latvijas patriotam jāsaprot to, ka no Krievijas puses lūkojoties tā ir kļūda. Tāpat, ka Abrenes atdošana, manuprāt ir kļūda. Šeit es runāju par to ka mums nevajadzētu nevienam līst dirsā(šobrīd to daram ar ASV un ES), bet būt pa vidu, darīt tā, lai maksimāls labums ir no abiem. Ja ASV saka, ka jāliek sankcijas pret Krieviju, mēs pasakam, nē, ja mums no tā ir ekonomiski zaudējumi. Ja Krievs piedāvā būvēt nordstream caur Ventspili tad sakam, jā, nevis klausam Pindosus kuri grib mums pārdot savu gāzi par 3x dārgāku cenu. Un tagad uz šī visa nordstream uzpelnās Somi un te ir runa par simtiem miljoniem un, turklāt, Somi nemaz nav NATO sastāvā un viņiem interesē savas nevis ASV intereses, vo, es gribu, lai LV ir kā Somija. Un pārējais viss ko tu te runā ir ASV propaganda. Kāda vēl vārda brīvības ierobežošana? Krievijā vari brīvi runāt ko vēlies, nezinu vai tu pazīsti kādu krievu, bet es ar viņiem esmu runājis par visu šo un viņi nejūtas nedroši nodirst režīmu vai tā kļūdas. Turklāt, ko tu teiksi par Rietumu vārda brīvību kur cilvēki nonāk cietumā par lietām kā hate speech? Ja zini kas tas ir. Vai ko tu teiksi par Chelsea Mannings kura tiek spīdzināta?

vemejs avatars
Medaļa BakalaursMedaļa SpoksMedaļa Veiksmes lāde
  vemejs 19.03.19 14:52  
2
0

atbildot uz TsarAlexander komentāru " Pirmkārt, Krievijai no sūda LV nav jēgas. La... "

 

Nav jēgas? Zemes gabals, vēl viena izeja uz Jūru, paplašināt teritorijas un jā ex PSRS sastāvdaļa. Kā pats Putins atzina reiz, ka tā esot bijusi kļūda, ka pieļāva PSRS sabrukumu. Un jā, Krievija ir ļoti "draudzīga" valsts pret kaimiņzemēm. Ja negribi lai tavs lielais brālis sadot pa pakaļu, tad lien dirsā cik vien vari, tā kā Baltkrievija to labi dara. Ja izrādīsi kaut cik mazāko neapmierinātību, tad iznāks kā Ukraiņiem un Gruzijai, par Čečeniju un pāris citām valstīt vispār neizteikšos. Tā kā nemuldi, ka Krievijai nahren nevajag Latviju. Sanāk tā, kuram līst dirsā? Mātei krievijai, kuriem galvenais tikai krievs un aitu bars apkārt, kuri paši nespēj domāt un sagroza visu, ko var sagrozīt? Vai arī eiropai, kura kaut cik var mūs aizsargāt, labi man arī liekas, ka eiropai ir trūkumi, bet man te vismaz nedraud briesmam par mana vārda brīvību un kaut vai elementāri stulbs piemērs, šeit es varu telegramu izmantot.;D Kur ir labāk? Un vieni mēs točna nevaram, esam pārāka maza valsts un pārāk stulba, lai spētu paši izdzīvot starp gigantiem. Man labāk apmierina, ka man ir vismaz vārda brīvība un pa lielam varu brīvi rīkoties, īsti nebaidoties no represījām. Piemēram, es skaļi varu izteikt neapmierinātību par valdību, ka viņi smird un, ka ir zagļu banda un varu nebaidīties par savu drošību. Atšķirībā no Krievijas, kur par manu nepareizu izteikšanos varu zaudēt darbu vai pat apdraudēt savu dzīvību. Mhm, manuprāt nav grūti izdomāt, kurš ir labāks, ja vien neesi mazohists. P.S. par youtubi piekrīt, tie sūda eiropas ierobežojumi iznīcina youtubi kā tādu. Par to esmu galīgi pret.

Anonīms
BRĪDINĀJUMS VATEI 18.03.19 23:59  
2
0
atbildot uz TsarAlexander komentāru " Pirmkārt, Krievijai no sūda LV nav jēgas. La... "

Tevi drīz arestēs Drošības policija!
TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 18.03.19 21:16
2
0

atbildot uz slinkums+ielogotois komentāru " Latvijai nav ne sūda jēgas no tevis. Tas gan.... "

Nu, jā, esi tik stulbs, ka tev nav argumentu. Viss ko māki ir uzbraukt.

 

TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 16.03.19 22:27
3
1

atbildot uz aorech komentāru " ahah ko tad man darit slavet austrumus un Lat... "

Pirmkārt, Krievijai no sūda LV nav jēgas. Latvijai nav PILNĪGI nekā ko viņiem vajadzētu. PILNĪGI. Otrkārt, normāla rīcība ir uzturēt labas attiecības ar visiem nevis naidoties ar gigantu kas sēž kaimiņos un bučot pēcpusi Pindosiem kuri mūs izmanto par ietekmes zonu, apmīž mildu, iznīcina citas valstis, izspiego mūs un uzstāda mums ultimātus.

Anonīms
slinkums+ielogotois 17.03.19 23:06
2
1

atbildot uz TsarAlexander komentāru " Pirmkārt, Krievijai no sūda LV nav jēgas. La... "

Latvijai nav ne sūda jēgas no tevis. Tas gan. Bet ko tad tu pats vel šeit dari, laidies tak uz savu sapņu Raša un nemokies te vairs

TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 16.03.19 12:05
2
1

atbildot uz aorech komentāru " tas lkm tikai es bet neizpratu dziesmu ... "

Nu tad klanies pret NATO un Rietumiem, pret cilvēkiem kas kā suņi apmīž Latvijas nozīmīgāko simbolu.