local-stats-pixel

RM jeb Ray Martin nāk klajā ar karstu dziesmu - ''How U Feel''1

 13  3

Šī gada 11.februārī, savu nu jau kārtējo dziesmu izlaida ārzemju mākslinieks Ray Martin. Viņa singls ar nosaukumu ''How U Feel'' ir pieejams visās vadošajās digitālajās mūzikas strīmošanas platformās.

Mūziķis ar mūziku sāka profesionāli nodarboties vien šogad, kad 28.janvārī izlaida savu debijas singlu ar nosaukumu ''Until We Meet (again)''. Kopš tā brīža, viņš ir paguvis izlaist vēl četrus skaņdarbus - ''Tweet Tweet Tweet'', ''She Got Me'', ''Boss Move'' un šo dziesmu - ''How U Feel''. Pietiekami ražena diskogrāfija priekš mūziķi, kas savu pirmo dziesmu izlaida pirms mazāk kā mēneša.

Tieši aktīvā dziesmu publicēšana varētu būt viņa panākumu atslēga. Pavisam īsā brīdī izlaistas tik daudz dziesmas un izcīnīta samērā liela un lojāla sekotāju bāze. Visu cieņu jaunajam censonim! Aktīvais relīžu plāns norāda vien to, ka drīzumā jau atkal gaidāms jauns skaņdarbs, kas papildinās viņa diskogrāfiju. Atliek vien uz to gaidīt!

Mūziķim tiešām ir talants un spoža nākotne. Katram pašam ir jānoklausās kāda viņa dziesma, lai par to pārliecinātos. Dod iespēju viņam un viņa mūzikai - noklausies viņa dziesmas. Jau šie skaņdarbi ir lieliski un ļoti profesionāli, bet nākamie noteikti būs pat vēl labāki!

Ļoti iespējams, ka procesā varētu būt arī viņa debijas albums - tā vismaz liecina tas, ka visām viņa dziesmām ir vienāds titulvāks jeb tā bilde. Daudz pārsteigumi gaidāmi no jaunā mūziķa, tā izskatās. Mūziķa skatuves vārds jeb pseidonīms gan ir RM, kas ir viņa iniciāļi. Dziesmu ''How U Feel'' producējis ir producents Dirtonthetrack.

Piedāvājam noklausīties mūziķa Ray Martin dziesmu ar nosaukumu ''How U Feel''. Aicinām arī piesekot mūziķa sociālo tīklu profiliem. Tā Tev būs iespēja uzzināt par mūziķa gaitām un gaidāmajām relīzēm ātrāk un vieglāk, kā arī varēsi mūziķi tā atbalstīt. Atsauces vietā esam pievienojuši linku - uz to uzspiežot, nonāksi mūziķa Instagram profilā. Ej un droši pieseko viņa profilam!

Ray Martin jeb RM dziesma ar nosaukumu ''How U Feel''. Noklausies!

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

Kādās mēslainēs jārakājas, lai atrastu šitādus sūdus? Man varētu piesolīt lielu naudu par šitās kakofonijas klausīšanos, es prasītu ĻOTI lielu summu. Nudien pārņēma ziņkāre, kādēļ šis "mākslinieks" vispār tiek dēvēts par mūziķi. Tur no mūzikas nav ne smakas.

 0  0 atbildēt