16

 164  0

Pašpasludināts šausmu fanāts ir nolēmis dalīties ar savu apsēstību arī ar spokiem. Vispirms daži triviāli fakti, lai šķietu tiesīgs spriest par to, kas ir labas un kas ir nezināmas jeb, precīzāk, maz-zināmas šausmu filmas. Esmu redzējis ~2100 filmas, no kurām 826 ir šausmu filmas (Nē, es nepierakstu visas blociņā kā apsēstais, vienkārši IMDb ir ļoti ērts statistikas uzturēšanai), no kurām vairāk kā puse ir šī gadsimta filmas, īpaši tendēts esmu uz tā sauktajām indie šausmu filmām jeb neatkarīgo kino - šausmu filmas ar mazu budžetu, mazpazīstamiem aktieriem, režisoru u.tml., minimālu izplatīšanu (DVD, VOD u.c.), neeksistējošu reklāmu u.c. Nākotnē vēlos būt režisors - manos vecākos rakstos varat atrast divas manas bezbudžeta īsfilmas (pēdējā pievienota arī šī raksta beigās). Bieži gan mani nomāc tāda doma, ka man nav talanta uz šo, tikai liela vēlme.

Ļaujiet piebilst, ka tam, kādos apstākļos šausmu filmas skatās, ir liela nozīme. Tici man, tās būs labākas vienam/divvientulībā un tumsā, nekā ar draugiem, diskusijām un čipšu paku radīto skaļo troksni.

Pievienotie video

Komentāri 16

0/2000

Jā, tiešām neesmu redzējis - būs jānoskatās

 3  0 atbildēt

Nav ne jausmas par pārējām, bet ''Southbound'' man galīgi nepatika 

 3  0 atbildēt

Paldies par  norādi! Šausmeņu žanrs jau tik nodeldēts,ka  sāk atgādināt kaut ko pa vidu starp teen porno un raidījumiem par gaļas pagatavošanu

 1  0 atbildēt

Buss janokastas..Kada Aukstajos ziemas vakaros..

 1  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt
Pirmā ir redzēta, bet pašam īsti neuzrunāja.
 0  0 atbildēt

Es neesmu šausmu filmu fans, bet Noroi ir redzēts...

 0  0 atbildēt
Southbound izskatās laba. Kaut kad jānotestē.   
 0  0 atbildēt

Par Saunu. Bijām filmas pirmizraadee Riigaa. Izdalīja austinjas, lai vareetu klausiities latviski. Peec 5 minuuteem austinjas noliku malaa (vnk neiespeejams un bremzeets tulkojums) un baudiiju filmu somiski. Viss bija saprotams, un filma patiesi patika.

 0  0 atbildēt

Jā, zināms, esmu redzējis Nākamajās daļās būs vēl visādas filmas   

 0  0 atbildēt