6

 56  7

“Latvieši ir pārāki pār visām citām nācijām”, tā uzskata mūziķis, komponists un multi-instrumentālists Reinis Kapteinis.

Reinis Kapteinis šajās simtgades svinībās galdā ceļ dziesmu Mildas Pulss, kas aicina latviešus kļūt pašapzinīgiem - apzinoties mūsu potenciālu gan kā indivīdiem, gan kā Lielākas Ģimenes daļai. Mūziķis arī uzskata, ka galvenais iemesls Latvijas ķezām patiesībā ir resursu trūkums, kas vēl ilgi apgrūtinās Mūsu Valsts attīstību, un tieši tāpēc mums ir jāiekaro Kosmoss.

Reinis Kapteinis ir arī Kosmisko Resursu Apzināšanās Partijas (saīsinājumā KRAPartija) dižbiedrs un iestājas par Lielajām Pārmaiņām, kas vajadzīgas, lai īstenotu Pasaules dominēšanas pasākumus. Kapteinim Reinim, atšķirībā no visiem citiem politiķiem, ir īsta Vīzija par Latvijas turpmāko attīstību - Latvija kļūs par Pirmo Nāciju, kura kolonizēs Kosmosu un iegūs milzu bagātības no meteorīdiem un asteroīdiem. Zinātnieki ir atklājuši, ka viss zelts uz Zemes ir nācis no komētām un asteroīdiem. Jau šobrīd trūst retie metāli, kas nepieciešami viedtālruņu un dažādu ikdienā izmantotu elektroierīču izgatavošanā, jo arī šie retie metāli ir nākuši no Augšas. Ja Valsts kā savu prioritāti izvirzītu Zinātni, Matemātiku un Kosmosa izpēti, tad potenciāls Latvijas turpmākajai attīstībai būtu NEIEROBEŽOTS.

Kosmisko Resursu Apzināšanās Partija aicina pievienoties domubiedrus savā facebook lapā un kopīgiem spēkiem startēt jau 2022. gada Saeimas vēlēšanās!

Pievienotie video

Izmantotie avoti:
http://mimicus.lol

Komentāri 6

0/2000

Viņš to nopietni?

 4  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

NAZI   

 0  0 atbildēt

Reinis Kapteinis laikam vēl ir ļoti jauns. Bet tas pāries.

 0  0 atbildēt

Ja tantei būtu riteņi, viņa būtu tramvajs. “Latvieši ir pārāki pār visām citām nācijām” - aizver acis, kad sapņo. 

 0  0 atbildēt