8

 125  0

Tikai deviņdesmito gadu bērni zinās, ko patiesībā nozīmē salauzta sirds. 1994. gads bija īpašs ar to, ka Walt Disney laida klajā savu 32. animācijas filmu «Karalis Lauva», kas bija pasaulē pelnošākā animācijas filma līdz mirklim, kad to pārspēja animācijas filma «Meklējot Nemo». Bet ne par to runa...

Pavisam nesen parādījās reklāmas rullītis jaunajai «Karalis Lauva» filmai (?) - par filmu to ir grūti nosaukt, ja tiek izmantots CGI. Kāds cilvēks, kuram, acīmredzot, ir vairāk brīvā laika kā vajadzētu, izmantoja pieejamos kadrus no šī reklāmas rullīša, lai salīdzinātu tos ar 1994. gada multfilmā esošajiem skatiem. Līdzība - nepārspējami precīza.

Lai gan jaunais stāsts par «Karali Lauvu» it nemaz nebūs jauns, bet gan tas pats vecais stāsts jaunā izskatā, tomēr katra pieaugušā cilvēka iekšējais bērns nedaudz priekā trīs. Kā ir ar Tevi, vai Tu plāno skatīties šo filmu? Vai Tev šķiet, ka tā būs labāka par oriģinālu?

Komentāri 8

0/2000

Mjā vakar kaut kādās ziņās skatījos salīdzinājumus; liekas abas multenes ir labas  

 8  0 atbildēt
Mana bērnības mīļākā multene. Domāju, ka nekas nevar būt labāks par oriģinālu, bet,protams, gribās redzēt arī jauno versiju
 6  0 atbildēt

Multfilmas labas varētu būt abas. Bet, vecā multfilma vismaz izskatās pēc multfilmas, līdz ar ko patīkamāka maziem bērniem. Jaunā versija izskatās, kā īsta filma, ko mazais varētu jau uztvert par īstenībā notikušu faktu.

 4  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt
Ja ja ja ja ja ja jāāā!
 1  0 atbildēt

Vismaz arī 2000+ dzimušie ar pireku skatīsies šo meistardarbu!

 1  0 atbildēt

Kāpēc gan nenoskatīties?  "Džungļu grāmatas" par filmu pārveidotā versija man patika, arī šis neizskatās slikti. 

 0  0 atbildēt