Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
8

Ja, kāds atcerās, par šo tēmu man jau bija raksts - augustā, vel krietni pirms oficiāli tika paziņots, ka ceturto daļu "Avengers" jeb "Atriebēju" kvadroloģijā sauks "Endgame". Ar iepriekšejo rakstu saistībā ar šo tēmu vari iepazīties klikšķinot šeit, bet šajā rakstā pāris detaļas, kuras tobrīd, nezināju/biju palaidis garām un liek domāt, ka atpuveni nojaušu ne tikai šīs filmas, bet arī nākamās filmu fāzes jeb MCU Phase 4 sižeta līniju.

Tiem, kam interesē Marvel filmas nav noslēpums, ka tuvākā filma ir par Kapteini Brīnumu jeb Captain Marvel un jau no treilera ir skaidrs, tapat arī ziņu devuši aktieri un citi šīs filmas ražošanā iesaistītie cilvēki, ka viena no galvenajām sižeta līnijām filmā būs iepazīstināšana ar kosmisko rasi - Skralliem un Sicret Invasion jeb slepeno invāziju. Kas ir slepenā invazija - Skrallu gaumē? Skralli ir shapeshifters jeb, viņi prot mainīt savu izskatu, lai izskatītos kā citi. Vislabākais piemērs komiksu faniem būtu Mistika no X-cilvēku franšīzes. Līdzīgā veidā kā zilā mutante spēj attēlot citus mutantus un cilvēkus, Skralli spēj tēlot citas būtnes. Slepenās invāzijas laikā iefiltrējās starp cilvēkiem (iemesli kāpēc dažādās komiksu un multeņu sižeta līnijās atšķiras, bet visbiežāk tam ir saistība ar Krī (šo citplanētiešu rasi Marvel filmās un seriālos var atpazīt kā zilas ādas krāsas, kareivīgus citplanētiešus, kas ir vainīgi pie ta, ka uz Zemes ir cilvēki ar īpašam spējām un citplanētiešu asinīm -Inhumans, tāpat arī Kapteine Brīnums ir puscilvēks-pus Krī) un Skrallu karu) nolaupot/nogalinot varasvīrus, armijniekus, varoņus un neģēļus un ieņemot viņu vietu, lai ievāktu vajadzīgo informāciju. Zinu, ka mūsdienās daudziem ir slinkums lasīt tāpēc komiksus, kur sīkāk par to iepazīties neieteikšu, taču ja ir velme paskatīties un nav "alerģij" pret multenēm Skralli ir iepīti gandrīz jebkurā multeņu seriālā, kura nosaukums ir Avengers, tiesa vislabāk ar Slepeno Invāziju var iepazīties animācijas seriālā "Avengers: Earth's Mightiest Heroes", kur tam veltīta gandrīz sezona. Savukārt ar Skralliem un viņu spējām ļoti labi var iepazīties jau pavecajā, deviņdesmito gadu animācijas seriālā "Fantastic 4 TAS".

Atgriežoties pie tēmas. Tatad mans pareģojums no iepriekšējā raksta diži nemainās. Tiks atdzīvināti vai atjaunoti tie, kas palika par putekļiem dēļ Tanosa knipja. Šajā procesā tiks iesaistīta Kvantu dimensija no ,kuras būs izbbēdzis Skots Lengs jeb Skudrcilvēks. Taču man ir mainījušās prognozes par to, kas notiks pirms tam un kas notiks pēc tam. Lielākā daļa no tiem, kas gaida šo filmu prāto - kurš izglābs Toniju Stārku no kosmiskā kuģa kurā viņš atrodas (skatīt pirms pāris nedēļām iznākušo treileri) Lielākā daļa pareģo, ka glābeji būs a) Tonija kolēģe un potenciālā sieva - Pepera Potsa vai tā pati iepriekš pieminētā Kapteine Brīnums. Manuprāt, neviens no variantiem. Es domāju, ka Tonijs kārtējo reizi pierādīs to, ka ir ģēnijs un pats sevi izglābs. Otrā lieta, kas, manuprāt, ļoti mainīsies atšķirībā no manām pēdējām prognozēm ir tas kā noslēgsies filma. Atriebēji, apvienojoties ar Kapteini Brīnumu un atjaunotajiem "putekļos sabirzušajiem" varoņiem, kā arī atsevišķiem ļaundariem uzveiks Tanosu, bet ne nogalinās. Tanoss izbēgs ar potenciālu kādreiz atgriezties. Lai nonāktu līdz uzvarai ziedosies Kapteinis Amerika un ies bojā. Filmas noslēgumā redzēsim Tonija un Peperes kāzas, kuras apmeklēs visi no dzīvi palikušajiem, iespējams pat, kāds no Marvel seriālu tēliem, taču bēres Kapteiņa Amerikas bēres izpaliks. Filmas pēdējā aina pirms titriem būs Tonijs un Niks Fūrijs laboratorijā, kur pavērsies Kapteiņa Amerikas tērps, bet tā iekšienē būs Skralls. Tieši Kapteinis būs pirmais, kurš atklāsies kā Skrallu apmainīts un nolaupīts. Pēc titriem būs vel divi īsi klipiņi, kuros vienā tiks dots mājiens, ka 4 fāzē iepazīsimies ar Fantastisko Četrinieku - ziņa par "Backster Building" vai par to, ka kosmiskā ceļojumā dosies zinātnieku komanda ar Rīdu Ričardsu priekšgalā. Otrā aina, savukart iepazīstinās ar X-cilvēkiem.

Pirms noslēdzu rakstu izskaidrošu kāpēc uzskatu, ka tieši Kapteinis Amerika atklāsies kā pirmais Skralls no Atriebēju vidus un iespējams vispār kā pirmais plašāk zināmais tēls, kurš apmainīts. Kapteini tēlojošais aktieris Kriss Evanss ļoti emocionāli pēc Endgame filmēšanas pateicās faniem un kolēģiem, jo pēc līguma tā ir viņa pēdējā filma MCU rindās. Savukārt, Marvel priekšnieks Kevins Faigī, norādīja, ka faniem nevajag uztraukties, jo Kapteini Ameriku/Krisu Evans atsevišķos kadros varēs redzēt arī pēc šīs filmas. Tā kā esmu vairākas reizes redzejis, ka iniciējot Slepeno Invāziju, tieši Kapteinis ir pirmais tēls ar ko to atklāj, kāpēc, lai tā nebūtu arī šoreiz?

Vai mana prognoze ir pilnīga, vai arī šauju galīgi garām - to varēs uzzināt jau pavasarī, kad vispirms iznāks "Kapteine Brīnums" un aprīļa beigās "Avengers Endgame".

 Autors: Latvian Revenger Kā noslēgsies "Avengers Endgame"?
1.

Pievienotie video

0
8
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [1]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Marta Paula avatars
Medaļa SpoksMedaļa Tēvocis SemsMedaļa Visskaistākajai sievietei
  Marta Paula 11.01.19 13:02
 
0
0

Skudruviiram bus speeja atgriezties atpakal laikä,tä vini to daris lai savaktu atpakal tos akmenus no Tanosa...