Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
1445

Vai tev nekad nav prātā ienākusi doma, ka varētu atkārtot ko no filmā redzētā, ka varētu kautko izdarīt iedvesmojoties no filmas? Šiem cilvēkiem tas bija. Nu tad ielūko lasītāj, kādas filmas un kādiem "varoņdarbiem" iedvesmojušas sliktos puišus.

Lai labi lasās!

Bena Afleka oskaram nominētā... Autors: Mūsdienu domātājs Filmas, kuras iedvesmoja noziedzniekus!
1.

Bena Afleka oskaram nominētā krimināldrāma “The Town” (“Pilsēta”) stāsta stāstu par kādu bankas aplaupītāju, kurš iemīlējās vienā no viņa veiktās bankas aplaupīšanas lieciniecēm. Viņas dēļ bankas laupītājs nolemj vairs ar noziedzību nenodarboties. 

Izrādās, ka daudziem filmā redzamā bankas aplaupīšana likusies tik viegla, ka nolēmuši to īstenot arī dzīvē. Visražīgākā laupīšanas atdarinātājgrupa bija darbojusies Ņujorkā. Šī banda kopumā veica 62 laupīšanas, kopumā nozogot 217'000 dolāru. Banda rīkojās pēc filmā redzamā scenārija: vispirms atslēdza elektroenerģijas avotus, lai darbinieki nespētu noziņot par laupīšanu, valkāja ogļraču ķiveres, lai redzētu tumsā, kā arī visur, kur pieskārās, pūta virsū balināšanas līdzekli, lai nepaliktu ne kripatiņas DNS.

Tāpat līdzīgi noziegumi notikuši Ilinoisā un Nebraskā.  

2012 gada filmā ldquoProject... Autors: Mūsdienu domātājs Filmas, kuras iedvesmoja noziedzniekus!
2.

2012. gada filmā “Project X” ("Projekts X") pusaudži nolēma izveidot pamatīgu ballīti vienā no viņu mājām, kamēr vecāki devušies prom. Ballīte ātri iziet ārpus kontroles, rezultējoties ar to, ka daudzi lieto narkotikas, sāk šaudīties ar ieročiem un galu galā aizdedzina mājas. Un izrādās, ka šis filmas trakums bija daudziem ASV jauniešiem licies gana iedvesmojoši, tādēļ viņi nolēma ko šādu atkārtot.

Teksasā, Jūtā un Floridā bija noticis kas līdzīgs. Viss sākās ar bariņu pusaudžu, bet beidzās ar pāris simtiem, kas demolēja pamestās ēkas. Tā rezultātā daudzi jaunieši sagandēja savas dzīves - daži tika ievainoti, citi apsūdzēti narkotiku glabāšanā un alkahola lietošanā. Teksasā policists pat apturēja mašīnu, kur pilnīgi kaila un piedzērusies 15 gadus jauna meitene brauca kopā ar bariņu zēnu. Tātad kopumā filma vēl vairāk degradēja jaunatni.  

1996 gada filma... Autors: Mūsdienu domātājs Filmas, kuras iedvesmoja noziedzniekus!
3.

1996. gada filma “Scream” (“Kliedziens”) bija revolucionārs brīdis šausmu filmu žanra vēsturē, jo tā bija pēc būtības parodija par līdz tam laikam esošajām šausmenēm. Un par spīti tam, tā nezaudēja savu baisuma pieskaņu. Pēc kāda amerikāņu tiesneša teiktā, šī filma ir ļoti labs informācijas avots, lai uzzinātu, kā nogalināt kādu cilvēku.

Bēdīgi slavena ir arī kāda Beļģijas tīne Alisona Cambiēra. Viņai bija 24 gadus vecs draugs Tjerī Džaradins. Kad Tjerī bildināja Alisoni un viņa atteica, tad viņš pasauca Alisoni uz citu istabu. Tur viņš uzvilka filmā redzamo masku, paņēma rokās divus nažus un sadūra meiteni 30 reizes. Pēc izdarītā viņš piezvanīja policijai un tad viņu arestēja.  

Deivida Finčera 1999 gada... Autors: Mūsdienu domātājs Filmas, kuras iedvesmoja noziedzniekus!
4.

Deivida Finčera 1999. gada filma “Fight Club” (“Cīņas klubs”), kura ir balstīta uz Čaka Palahnjuka debijas romāna motīviem, aizskāra daudzu vīriešu sirdis, kuri jutās apspiesti dēļ rietumu sabiedrības. Filmā redzamās boksa sacensības un organizētais terorisms ir briesmīgi pievilcīgs, tādēļ tas bija tikai laika jautājums, kad fakts, ka tas arī ir nelegāli, vairs nebūs nekāds šķērslis.

Visnopietnākais ar filmu saistītais noziegums tika padarīts 2009. gadā, filmas 10 gadu jubilejas nedēļā. Dažādas pašdarinātas bumbas tika novietotas dažādās Ņujorkas vietās, tai skaitā arī “Starbucks” kafejnīcās. Vēlāk izrādījās, ka bumbas izlicis vietējais “Fight Club” fans.  

1995 gada filmā ldquoMoney... Autors: Mūsdienu domātājs Filmas, kuras iedvesmoja noziedzniekus!
5.

1995. gada filmā “Money Train” (“Naudas vilciens”) redzama aina, kurā zaglis vārdā Torčs metro cīnās ar galveno varoni, turot rokās benzīnu un vēloties viņu aizdedzināt. Galu galā tas vēršas pret viņu pašu, jo pats tiek aizdedzināts, bet Veslija Snaipa atveidotais personāžs izglābjas. (aina)

Pēc šīs vilmas vairāki noziedznieki izdomāja uguni izmantot savā labā. Vienā no gadījumiem kāds jaunietis aplēja uz ielas kādu 50 gadus vecu kungu ar benzīnu un piedraudēja, ka ja viņš neatdos naudu, tad viņu aizdedzinās. Kungs atteica un tas viss viņam rezultējās ar 75% apdegumu, kamēr viņš tika izglābts. Tiesa, pēc 2 nedēļām viņš mira. Pēc tam vēl bija notikuši 7 līdzīgi gadījumi.  

Filmas ldquoSawrdquo... Autors: Mūsdienu domātājs Filmas, kuras iedvesmoja noziedzniekus!
6.

Filmas “Saw” (“Zāģis”) slepkavam piemīt visas dotības, lai būtu kā anti-supervaronis visiem slepkavām. Viņa veidotie slazdi ir izstrādāti līdz sīkākajai niansei un ir šaušalīgi, viņš pārmāca tikai tos cilvēkus, kuri kaut kādā veidā moka sevi, un cenšas viņiem iemācīt, cik liela ir dzīvības vērtība. Slepkava Džigsaws nevienu nenogalina – pēc viņa teiktā cilvēki paši nogalina sevi, ja pietiekami stipri nevēlas dzīvot. Lai gan filmā redzamais ir tikai specefekti un montāžas, tomēr tā ir iedvesmojusi īstos slepkavas. (kuriem tas viss tomēr tik labi nesanāca) 

Soltleiksitijā māte vērsās tiesā pret savu dēlu un viņa draugu, kad padzirdēja, ka viņi grasās nolaupīt un spīdzināt vairākus cilvēkus. Abi 14 un 15 gadus vecie zēni jau bija detalizēti izdomājuši, kā spīdzinātu savus upurus, kuru starpā bija paredzēts būt vietējās policijas virsniekam un divām viņu skolas meitenēm. Kā zēni paši stāstīja, viņi pat bija iegādājušies foto un video kameras, lai spīdzināšanas procesu varētu piefiksēt.

Tikmēr Tenesī štatā divas pusaugu meitenes nonāca cietumā par neizdevušos joku. Viņas bija piezvanījušas 52 gadus vecai sievietei un pateikušas, ka pie viņām atrodas sievietes draugs. Viņai tika draudēts, ka ja neieliks vārošā ūdenī savu seju, tad draugs tiks nogalināts ar indīgu gāzi. Šī sieviete tik ļoti sabijās, ka viņai sākās insults. Galu galā viņa atkopās, bet meitenes tika apsūdzētas par dzīvības draudiem.  

1991 gada filma... Autors: Mūsdienu domātājs Filmas, kuras iedvesmoja noziedzniekus!
7.

1991. gada filma “Backdraft” stāsta par Čikāgas ugunsdzēsējiem, kuri cīnās ar kāda piromāna radītajiem ugunsgrēkiem. Laikam jau nojaušiet, kas seko tālāk.

Izrādās, kāds piromāns vēlējās būt tikai varonis, atdarinot filmā redzamo dedzinātāju. Viņam bija ļoti patikusi filmas ugunsdzēsēju drosme, tādēļ pats arī vēlējās veikt tādus pat varoņdarbus. Tiesa, nez kāpēc viņš neiedomājās, ka tas ir slikti, aizdedzināt mājas, lai pēc tam varētu pats cilvēkus glābt. Kā viņš tika notverts? Tā kā neviens citu izraisīts ugunsgrēks tuvākajā apkaimē nenotika, šis vīrietis nolēma to izraisīt paša spēkiem. Aizdedzināja krēslu draudzenes dzīvoklī, kamēr viņa gulēja. Viņam par nelaimi, draudzene pamodās un to pamanīja. Uguns tika nodzēsta un piromāns “glābējs” nonāca policijas redzeslokā. 

Nav daudz variantu kādus... Autors: Mūsdienu domātājs Filmas, kuras iedvesmoja noziedzniekus!
8.

Nav daudz variantu, kādus noziegumus varētu paņemt no 1994. gada filmas “Interview With The Vampire” (“Intervija ar Vampīru”). Runa ir par īstiem vampriem, ne tiem no “Krēslas”. Par asinskāriem. Šādi vampīri iedvesmoja slepkavu Danielu Sterlingu. Viņš ar savu draudzeni Lizu Stelwagenu kopā noskatījās šo filmu un tad devās gulēt. Ap trijiem naktī, kad Liza pamodās, Daniels viņu uzlūkojot teica: “Tu šonakt mirsi. Es gatavojos nogalināt tevi un dzert tavas asinis”. Liza, protams, to uztvēra kā joku un vien atteica, ka tas ir jauki. Tas tik bija Danielam vajadzīgais signāls. Viņš 7 reizes sadūra Lizu un no viņas brūcēm sūca asinis. Vēlāk viņš savu vainu slepkavībā atzina, piebilsdams, ka filma viņu tikai iedvesmoja to paveikt ātrāk, bet tāda doma bija bijusi jau agrāk.

1982 gada filma... Autors: Mūsdienu domātājs Filmas, kuras iedvesmoja noziedzniekus!
9.

1982. gada filma “Rembo:First Blood” (“Rembo:Pirmās Asinis”) stāsta par to, ko Vjetnamas karš ir nodarījis jauniem amerikāņu vīriešiem. Galveno lomu jeb Džonu Rembo tajā atveido Silvestrs Stalone. Galu galā no neveiksminieka, kas nejauši bija nogalinājis virsnieku, viņš kļūst gandrīz kā par supervaroni, kuram neviens nav šķērslis.

Pirmais cilvēks, kurš iedomājās to, ka varētu būt Rembo, nāca no Kanādas. Viņš klajā laukā, iedams T-kreklā, gāja ar automātisko ieroci un šāva uz visām pusēm. Tad vēl Toronto apkaimē tika apzināts kāds 18 gadus vecs puisis, kurš tērpies militārajā apģērbā un apmālējies skraida pa vietējiem mežiem un šaudās. Un galu galā Ontārio mežos viens “gudrītis” ne vien tikai mālējās kā Rembo un stulbi skraidīja, bet arī šāva uz bērniem. Galu galā vēlāk izsprieda, ka filma pie tā visa nav vainīga, bet gan tie vīrieši paši, jo bja jutušies par niecīgu un to visu darīja, lai savā veidā pašapmierinātos.

Domājams daudzi no mums ir... Autors: Mūsdienu domātājs Filmas, kuras iedvesmoja noziedzniekus!
10.

Domājams, daudzi no mums ir dzirdējuši, ka “Batman:The Dark Knight” (“Betmens: Tumšais bruņinieks”) pirmizrādē ASV kāds virietis nogalināja kādu cilvēku, kad tas šīs filmas laikā bija par skaļu uzvedies. Bet tas nav vienīgais ar Betmena filmu sēriju saistītais noziegums.

2010. gadā Viskonsīnā kādam vīrietim tika piespriests gadu ilgs cietumsods par to, ka viņš ielauzās brālēna mājās un uzbruka viņam tērpies kā Džokers. Vīrietim bija aizdomas, ka brālēns guļ ar viņa bijušo draudzeni un uzbruka viņiem abiem, kad viņi saldi gulēja.

Tāpat daudzi Džokeru iesaistoši noziegumi notika 2009. gadā, kā, piemēram ,kad kāda meitene gribēja sev, pēc viņas teiktā, pielaikot Džokera smaidu. Viņa, žileti rokās turēdama un uzlikusi Džokera meikapu, profesoram pajautāja, vai drīkst aiziet uz tualeti. Profesors protams žileti pamanīja un visu apturēja, pirms tas ļaunākais bija noticis.

 

 

 

 

Paldies, ka izlasīji šo rakstu!

 

Citi interesanti raksti, protams, <šeit>!

PS: Lūdzu ieliec rakstam tavuprāt atbilstošo vērtējumu - "+" vai "-".

11
1445
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [42]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
elv1js avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa Pozitīvs tēlsMedaļa Čaka ola
  elv1js 17.03.14 00:16
40
0

9. Vismaz es neesmu vienīgais, kurš ir bijis Rembo, bet man automāta vietā bija koka zars

keeway1233 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoki flameMedaļa Spoks
  keeway1233 17.03.14 10:57
17
0

atbildot uz elv1js komentāru " 9. Vismaz es neesmu vienīgais, kur... " Man pat zara nebija.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.03.14 08:02
13
0

:D nu paga, ja cilvēki ir debīli ,tad viņus ietekmēs jebkas, normāliem cilvēkiem filmas ir filmas un nav vēlmes atkārtot :D  Vajadzētu uztaisīt filmu, kurā galvenais varonis ir idiots kā šie kas atdarina filmās redzēto un sevi pakar, interesanti cik tad mēģinās atdarināt

omax avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa JubilārsMedaļa Admins iesaka
  omax 17.03.14 14:52
9
0

Vīrietim bija aizdomas, ka brālēns guļ ar viņa bijušo draudzeni un uzbruka viņiem abiem, kad viņi saldi gulēja- laikam jau aizdomas piepildijās!

GanjaGod avatars
Medaļa BestsellersMedaļa RainisMedaļa Admins iesaka
  GanjaGod 17.03.14 10:20
7
0

Noziedzība rodas no bezdarba.

DuffyDucky avatars
Medaļa BakalaursMedaļa ŽurnālistsMedaļa Teamwork
  DuffyDucky 17.03.14 01:01
6
0
Ak Dievs, degradācija sit augstu vilni.
Hefnija avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa SpoksMedaļa Man patīk Facebook 7000
  Hefnija 17.03.14 20:07
5
0

Raksta daļa par "Intervija ar vampīru" mani mazliet sabiedēja. Pašai tā ir viena no mīļākajām filmām, redzēta neskaitāmas reizes, katru gadu noskatos viņu vismaz reizi, un manam draugam jau tas sāk piegriezties, jo katru reizi lūdzos viņam, lai viņš viņu skatās kopā ar mani.. Tagad laikam vairs viņam neuzbāzīšos ar šīs filmas skatīšanos, nevēlos lai mani sadur un no brūcēm izdzer manas asinis.

NekoDelyte avatars
Medaļa Spoks
  NekoDelyte 17.03.14 05:28
4
0

62 laupīšanas un 217k?....gribi teikt ka viņi laupija bankas un zaga ap 3-4k katru reizi?

NoName2Me avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  NoName2Me 17.03.14 00:21
4
0

Ļoti labs raksts! 

bandiiits avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  bandiiits 17.03.14 21:08
3
0

Slimam un nelīdzsavarotam prātam ir tendence izspēlēt baisus jociņus, un uz sliktām darbībām var pamudināt jebkas.

PsyhoStar avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Spoki flame
  PsyhoStar 17.03.14 08:55
3
0

Nesūdīgi meklējis esi! Mājasdarbs izpildīts!;)

egaegaega avatars
Medaļa StudentsMedaļa KomiķisMedaļa Rainis
  egaegaega 17.03.14 20:25
2
0

izskatās tev patīk sarkana krāsa .

MsFood avatars
Medaļa CacansMedaļa SviestmaizeMedaļa Apokalipse
  MsFood 17.03.14 20:09
2
0

Labi, ka neviens neaizdomājās par ''Human Centipede''. 

Nexo avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  Nexo 17.03.14 20:45
2
0

Filmas, kuras ir iecienītas visā pasaulē. Ietekmēja tikai tādus, kuriem pūš garām. 

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 17.03.14 07:20
1
0

atbildot uz kenny333 komentāru " +++Labs raksts,kad buus otraa dala?:... " Nezinu vai vispār būs. Atkarīgs no tā vai vēl kāds šādus noziegumus veiks. :D

Stripainais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa FukušimaMedaļa Cacans
  Stripainais 25.03.14 16:52
1
0

Filmas nav vainigas...  ir tikai stulbi cilveki..

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.03.14 20:38
0
0

atbildot uz Latēna komentāru " Tad jau man ir paveicies,ka es pat... " žēl gan. te pāris pat visai labas :3 

Hefnija avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa SpoksMedaļa Man patīk Facebook 7000
  Hefnija 17.03.14 20:27
0
0

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Nu nevajag jau pārspīlēt. :D Rakstā minētie... " bet mazums mans draugs ar nav īsti normāls? :D tu jau nekad nezini, kas otram galviņā darās. :D

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 17.03.14 20:08
0
0

atbildot uz Hefnija komentāru " Raksta daļa par "Intervija ar vamp... " Nu nevajag jau pārspīlēt. :D

Rakstā minētie jau paši par sevi gluži īsti normāli jau nebija ;)

Latēna avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Tulpīte
  Latēna 17.03.14 15:53
0
0

Tad jau man ir paveicies,ka es pat pusi no šīm filmām neesmu redzējusi

« 1  2  3 »