0

 70  2

Par godu Latvijas Basketbola izlases startam Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kā arī Nacionālās Basketbola asociācijas “Zvaigžņu spēlei”, humora grupa “Zvēri” savus klausītājus iepazīstina ar savu jaunāko hītu “Latviešu lāzers”, kas veltīts NBA kluba Vašingtonas “Wizards” un Latvijas basketbola izlases spēlētājam - Dāvim Bertānam.

Sporta entuziastiem nav noslēpums, ka pāri Atlantijas okeānam Dāvis tiek saukts par latviešu “lāzeri”, bet tiem, kuri vēl meklē atbildes, vēlamies vērst uzmanību, ka NBA komandas Vašingtonas “Wizards” spēlējošais latvietis 2019/2020 gada sezonā pasauli pārsteidzis ar fantastisku 3 punktu realizācijas procentu (42,4% realizācija). Ne mazāk svarīgs ir fakts, ka Dāvis ir vienīgais latvietis, kurš jebkad ir uzaicināts piedalīties NBA “Visu zvaigžņu spēles” 3 punktu konkursā, kur astoņu dalībnieku konkurencē izcīnīja godpilno trešo vietu, kā arī šogad spēlē pret Šarlotes “Hornets” uzstādīja savu personisko punktu rekordu un, pierādot savas “snaipera” dotības, iemeta astoņus trīs punkta metienus spēlē!

Kā vēsta grupas “Zvēri” dalībnieki, nav noslēpums, ka vēlamies, lai mūsu dziesma tiktu atskaņota arī Vašingtonas “Wizards” spēļu laikā kā atgādinājums par to, ka latvieši lepojās par rūjienieša lielisko sniegumu NBA. Lai arī Dāvja sniegums neliek vilties, vēlamies, lai šī dziesma viņam ir kā papildu motivācija sasniegt vēl augstākus statistikas rādītājus un to mēs viņam arī novēlām.

Grupa “Zvēri” dibināta 2016. gada vasarā, kad trīs puiši no Ziepniekkalna nolēma radīt kaut ko drosmīgu un izaicinošu, lai gan “Latviešu lāzers” pavisam nopietni tiek veltīta Dāvim Bertānam, arī šajā dziesmā grupas dalībnieki neiztiek bez parodijas un humora elementiem.

Pievienotie video

Komentāri 0

0/2000