local-stats-pixel fb-conv-api

«After»: Noskaties 2019. gada gaidītākās filmas PILNO filmas reklāmas rullīti!5

43 0

14. februārī par godu Valentīndienai ir publicēts 2019. gada gaidītākās romantiskās filmas pilnais reklāmas rullītis!

Viens no “AFTER” sērijas centrālajiem tēliem ir Tesa. Laba meitene, kuru mājās gaida jauks, uzticams puisis. Viņai ir mērķis, stingrs raksturs un māte, kura meitu notur uz pareizā ceļa.

Nupat iekārtojusies universitātes kopmītnēs, Tesa iepazīstas ar Hārdinu. Puiša brūnie, nekārtīgie mati, britu akcents un tetovējumi viņu ļoti atšķir no visiem cilvēkiem, kurus Tesa jebkad ir pazinusi.

Taču Hārdins ir arī nežēlīgs. Tesai vajadzētu viņu ienīst, un meitene arī neieredz Hārdinu – līdz brīdim, kad attopas ar viņu divatā savā kopmītņu istabā. Tesu ir apbūrusi puiša dabas tumšā puse, un pirmais skūpsts viņā iededz vēl nepazītas kaislības liesmu.

Hārdinam Tesa ir kā narkotika. Viņš iekāro viņu, bet arī atstumj, pazemo un bēg. Sava sabradātā lepnuma drupās meitene meklē īsto Hārdinu – to, kurš tik prasmīgi slēpjas aiz meliem. Jo tā taču var būt mīlestība..

Noskaties!

43 0 5 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000

Gr'amata man ir patikusi jau vair'ak k'a 5 gadus. Un nesen bijiu 'loti satraukta par filmešanu, aktieru meklēšanu, un tieši tagad es jau 1 gadu gaidu filmuuuuuuuu. Vai vispār vēl kādam no šejienes arī patīk tā grāmata? emotion 

5 0 atbildēt
Ceru, ka filma būs tik pat laba, kā grāmatas.
5 0 atbildēt