Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
116

Lai cik visiem Disneja multenītes neliktos mīļas un jaukas, tajās mēdz būt arī skarbākas tēmas, kas liek paskatīties uz šīm multenēm savādāk. Taču, kad iejaucās fani, kam patīk izdomāt teorijas šīs multenes kļūst pavisam tumšas. Piedāvaju jums 5 tumšas un drūmas fanu teorijas par Disneja multenēm.

Gastons ir Bembija mammas... Autors: Latvian Revenger 5 Tumšākās Disneja multeņu fanu teorijas.
1.

Gastons ir Bembija mammas slepkava

Kad uzmanīgi skatās "Skaistules un Briesmoņa" sākumu tālumā var redzēt pazīstama skata stirnu dzeram no dīķa. Neviens Bembijā nevarēja redzēt, kurš ir īstais viņa mātes slepkava un Gastons to vien darīja kā lielījās, ka ir pats labākais mednieks. Vai nevar gadīties, ka šajā multenē tiek atklāts, kurš tad nogalināja mazā Bembija mammu?

Aladins patiesībā norisinās... Autors: Latvian Revenger 5 Tumšākās Disneja multeņu fanu teorijas.
2.

Aladins patiesībā norisinās pēcapokalipses nākotnē.

Teorijas pamatus ieliek Džina pirmie vārdi "10000 gadi jums radīs tādu stīvumu kaklā." Kaut kā neticās, ka džins lampā sēdēja jau no Ledus Laikmeta laikiem. Drīzāk džins lampā nonāca ap 1990. gadu. Kas izskaidro kā viņš prata izteikt jokus par to laiku tēliem un izlikties par Arnoldu Švarcnēgeru. Par šo pašu multenīti ir vēl labāka bet ne tik tumša teorija - viss stāsts ir tirgoņa izdomājums, lai jūs no viņā nopirktu to veco, sarūsējušo lampu.

Karls bija miris visas... Autors: Latvian Revenger 5 Tumšākās Disneja multeņu fanu teorijas.
3.

Karls bija miris visas multenes garumā.

Tie, kas ir emocionalaki droši vien raudāja, šņuksteja vai vismaz saskuma jau pašā multenītes  "Augšup" sākumā. Taču, kad izlasīsi šo teoriju skumsi visas multenes garumā, jo teorija ir tāda, ka Karls nedevās nekāda magiskā ceļojumā ar baloniem, kas paceļ viņa māju debesīs. Patiesībā šis ceļojums simbolizēja viņa nonākšanu no dzīves uz pēcnāvi, kaut vai ja gribam sauksim to par paradīzi. Māja paceļās debesīs. Sargenģelis, kurš ir maskējies kā skauts un ja palīdzēs Karlam iegūs spārnus (nozīmīti), runājošs suns - aizdomīgas sakritības, ne?

Kristofs nēsā Svena... Autors: Latvian Revenger 5 Tumšākās Disneja multeņu fanu teorijas.
4.

Kristofs nēsā Svena mammu.

Pirms dažiem gadiem ļoti daudzi priecājās par skaisto "Frozen" jeb kā latvieši viņu dīvaini tulko "Ledus Sirdi." Teorija ir tāda, ka Kristofs nēsā Svena, kurš ir viņa uzticamais ziemeļbriedis mammas kažoku. Teorijas iemesls ir tāds, ka Svens zaudēja savu mammu un ,kad satika Kristofu, viņu ostīja un sajuta savu mammu viņa tuvumā.

Pīters Pens nogalināja visus... Autors: Latvian Revenger 5 Tumšākās Disneja multeņu fanu teorijas.
5.

Pīters Pens nogalināja visus pazudušos bērnus

Vai atceries pēc pasakas motīviem izveidoto multenīti par Pīteru Penu - puisi, kurs nekad nepieauga un prata lidot, dzīvoja zemē, kuru dēvēja par Nekurzemi, kopā ar Pazudušajiem bērniem un cīnījā ar Kapteini Āķi un viņa pirātiem? Tad šī teorija pagriež visu otrādi. Patiesībā visi bērni kas nonāk Nekurzemē ir nolaupīti. Pīters nolaupa viņus. Ar varu vai solījumiem - nu gluži kā pedofīli stastos par baltiem busiem ar končām. Un iemesls kāpēc Nekurzemē neviens nekad nepieaug ir tāds, ka Pīters šos bērnus vienkārši ar laiku nogalina. Šo teoriju atbalsta pat rindiņa no oriģinālā stāsta, kas norada, ka "kad bērni sāk pieaugt, Pīters paretina viņu rindas."

0
116
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa 4. gabaliņš no konkursa
  Bobby Tarantino 25.08.18 00:48  
 
2
0
Lika padomāt par to, kā tagad skatīšos multfilmas
SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AutoklikerisMedaļa Rainis
  SAMSS 25.08.18 11:20
 
0
0

interesanti