13

 343  2

Kļūdīties ir cilvēcīgi, it īpaši tad, ja tev ir slikta atmiņa, bet vienmēr ir dīvaini redzēt, ka filmās, kuru veidošanā tiek tērēti vairāki miljoni dolāru, tiek pieļautas tik muļķīgas kļūdas.

Komentāri 13

0/2000

Filma paliek nebaudāma, tad kad Tu meklē kļūdas. Vienkāršī, jāskatās.

 11  1 atbildēt

Tādi fēleri kā Nr. 7 un Nr.10 filmās notiek biezā slānī.

 5  0 atbildēt

 Nu šādi piekasīties var jeb kurai filmai.Pat ir bijis tā ka nemaz nemeklē kļudas un pamani.Bija vienā filmā(precīzu nosaukumu neatceros) ,par 40.gadiem aiz restorāna loga pabrauc garām kaut kāds 2015.gada Kraisleris  .bet filmu kaut kā man tas nesabojāja,lai gan smaidu izraisīja.Raksts mani uzjautrināja++

 4  0 atbildēt

Par 10. tas ir var teikt katrā filmā vai seriālā. Tā vien liekas, ka viņiem tur satumst 20min laikā.    Un ar drēbēm arī tas pats katrā otrajā filmā, tikko bija slapjš, pēc 2 sekundēm jau sauss vai arī, ja drēbes tiek sasmērētas, pēc brīža jau tīras. Maģija!   

 3  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

Mani tas netraucē, ne jau katru sīkumu pētīšu...

 2  0 atbildēt

Skatos filmas un pievēršu uzmanību, bet nu, šos pamanījusi nebiju

 2  0 atbildēt

9. smēķēshana ir kaitīga...  

 2  0 atbildēt

kašķīgie latvieši ..vēl meklē ,kur filmās piekasīties,kaut gan pašiem ar galvu sen kārtībā --ņergas !!

 3  1 atbildēt

Wtf!?viņi galīgi debīli?!

 2  1 atbildēt

Džokera viņš vienkārši uzmeta augšā uz kāpnēm un paņēma vēlreiz vai otrādi nometa uz leju un tad pacēla. Nevajag jau bojāt mantu 🙂 , lai Matildēnam ir ko pateikt. Savādāk nebūs rakstu 🙂

 1  0 atbildēt

Šitos sīkumus pat nepamani, ja filmas scenārijs ir ļoti labs. Piemēram, filmā IT, Jocker un Once Upon a Time es tam vispār nepievērsu uzmanību tādām niecīgām kļūdām..

 1  0 atbildēt