local-stats-pixel

Kā pirž meitenes?31

858 4

Es līdz šim skatījos uz pasauli caur rozām brillēm. Ar šo naivo puišeļa skatienu es biju pārliecināts, ka viss apkārt ir pasakaini un uz Pasaules valda debešķīgums, kas pārklājas pāri visiem kā tāda balta, maiga dūnu sega. Šī bērnišķīgā iluzīja kurā es dzīvoju pēkšņi sašķīda mazos gabaliņos, kad internets man atvēra acis. Bija tāda sajūta, ka manas rozā brilles tika norautas no acīm, es tiku nogāsts uz zemes un man tika iespļauts sejā pasakot: “Sapņo vien mūdzi”!!!

Es vienmēr uzskatīju, ka meitenes nepirž, vai ja pirž, tad to dara ļoti klusiņām ar patīkamu smaržu, no kuras var kļūt atkarīgs. Šī smarža būtu tik patīkama, kad dotos ārā no mājas savai meitenei pateiktu, uzpird man, man smaržas beigušās. Un ielpojot meiteņu pirdienus un aizverot acis, liktos, ka esi pasakainā pļavā un ar rokām ķer pieneņu pūkas un ievēloties vēlēšanu tā piepildās. Viņas pirdieni ir kā tāda varavīksne pa kuru lejā laižas vienradzis, kas visiem nes laimi.

Bet diemžēl nevainīgi sērfojot pa internetu es uzgāju video, kur dzirdams, kā patiesībā meitenes pirž. Skaļi, skarbi, ar tādu šķirdru skaņu, ka to dzirdot gribas vemt. “Kuce bļeģ”!!!, es iekliedzos to dzirdot. Es sajutos sagrauts. Es skrēju uz tualeti un rīstījos podā. Mana brīnišķīgā iedomas tika izvemtas un nolaistas sūdos. Es sajutu skarbo, pretīgo Pasaules pusi. Kad sēžot sabiedriskajā transportā es redzu skaistu meiteni, es vairs neiedomājos kā viņa izskatītos kaila, bet gan kā viņa pirž, kas man uzdzen tādu nepatīkamu sajūtu, ka es kā kaķis cenšos atvemt spalvas atpakaļ.

Es sapratu, ka meitenes no mums slēpj savu pretīgo dabu, kas nemaz noteikt nav tik smaržīga. Viņas to dara, kad atrodas vienas, un apkārt nav nevienas radības. Tā skaņa ir tik dēmoniska, ka ar to var izsaukt pašu ļaunuma iemiesojumu Luciferu. Un ja tomēr ir kāda dzīva radība blakus, tad tā tiek izpostīta kā ar tādu sprāgstošu atombumbas vilni. Bet viens labums vismaz ir, mājās nekad nebūs mušas, zirnekļi un tarakāni. Liekas ka Černobiļas traģēdijas iemesls bija meiteņu masveida piršana. Bet, ja meitene tā nopiržas Jūsu priekšā, tad tas ir kā signāls, ka viņa ir gatava, lai viņu bildina.

Esmu izdomājis biznesa ideju. “Pirdienu klusinātājs un atsvaidzinātājs 2 in 1”. Tas ļautu meitenēm beidzot izlīst no tumsas un viņas beidzot varētu pirst sabiedriskās vietās, kuras ir ļaužu pilnas. iedomājieties, ģimenes filmu vakars, sieva nopiržas. “Mīļā, kas te tik jauki smaržo? Atkal nopirdies? Paldies, Tu esi pasakaina”.

8. marts- porno sižeta piepildījums

Pirms skatīties video pārliecinieties, lai tuvumā nav mazi bērni, lai to netraumētu

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 31

0/2000

Nabaga puika, vēl nedaudz un būtu saindējies.  emotion 

27 0 atbildēt

Tā skaņa bija tāda,ka ne tikai skaļi nopirdās,bet  pat drusku iedirsa apenēs emotion  emotion  emotion  emotion 

19 4 atbildēt

Plaš vārdu krājums un meistarīga spēle ar vārdiem, bet atkal tie sūdi un pakaļas. Zinu, un man patīk, Tavs kaku humors, bet varbūt kaut reizi pamēģini kaut ko uzrakstīt, kas iztiek bez pakaļām un kakām... 

Ticu ka Tu vari!

15 2 atbildēt

"..kā varavīksne, pa kuru lejā laižas vienradzis, kas visiem nes laimi."

Vecīt, Tu nu gan esi naivs!   emotion  

12 0 atbildēt

Būtībā jau pirdieni neiedalās dzimtēs- tie abiem dzimumien ir vienādi 

11 0 atbildēt

grūti sadzīvot ar to, ka meitenes nav 'ideālas' ?

10 1 atbildēt
Lasu komentārus un brīnos. Loğiski , ka meitenes pirž. Zarnas tak ir gan vīriešiem, gan sievietēm. emotion meitenes kautrējas pirst, bet to dara regulāri.
9 0 atbildēt

Sīkpirde...   emotion 

8 0 atbildēt

   Tas viss ir tikai dabīgi.Arī pat tās pirž skaļi no šampūnreklāmām un ziepenēm  emotion  ++++

10 2 atbildēt

“Mīļā, kas te tik jauki smaržo? Atkal nopirdies? Paldies, Tu esi pasakaina”.

Taa reecu. emotion  emotion 

6 0 atbildēt
Kā tas sanāk, kad es lasu tavus rakstus es sēžu uz poda?
4 0 atbildēt

Vidējais teksts nedaudz pārspīlēts. Ja sievietes ir vājais dzimums tad tas nenozīmē, ka piršana priekš viņām nav dabīga. 

2 0 atbildēt

Tas video  emotion 

2 0 atbildēt

''Ja meitene tā nopiržas Jūsu priekšā, tad tas ir kā signāls, ka viņa ir gatava, lai viņu bildina.'' /MobyDick/

nu hahahaha emotion 

2 0 atbildēt
Labs un smiekligs emotion
1 0 atbildēt

paldies. es tikko ēdu.

1 0 atbildēt

 emotion 

1 0 atbildēt
Vaitad nepirda kā ziepe? emotion
1 1 atbildēt

teksta vidū sapratu par kuru video iet runa emotion

0 0 atbildēt
Man bail vērt vaļā to video. emotion
0 0 atbildēt