local-stats-pixel

Horoskopu hobiji!10

17 0
Bieži vien cilvēki nezin kādam hobijam pievērsties! varbūt šis palīdzēs!?

P.S. atvainojos ja kādam nesakrīt viņa hobijs ar horoskopu! :)

AUNS (21.03 – 20.04) Aunam visa dzīve ir hobijs. Bet tikai tad, kad tā ir aktīva, spilgtu notikumu piesātināta: dejas, tikšanās, sports… “Dzīve ir kustībā”, uzskata Auns, tāpēc viņš vienmēr kaut kur skrien – uz sporta treniņiem, uz tikšanos, uz koncertu. Auni pēc dabas ir karotāji. Tādēļ viņi bieži izvēlas nodarbības, kurās nepieciešams sacensties un cīnīties ar kādu gan tiešā nozīmē (sākot no boksa līdz balles dejām), gan pārnestā nozīmē. Brīvajā laikā viņi ar lielāko prieku “tīklā” cīnās ar kādu virtuālu monstru.

VĒRSIS (21.04 – 20.05) Vēršu hobiji parasti ir saistīti ar rokdarbiem (izšūšana, šūšana, pīšana). Ar ne mazāku iedvesmu viņi audzē ziedus. Vēršiem patīk krāt – naudu, tērpus, pielūdzējus. Laika trūkums ir nepieņemams visiem Vēršiem. Ja hobija dēļ viņš kaut ko nokavē vai viņam nākas mainīt ierasto dzīvesveidu, Vērsis upurēs mīļoto nodarbi.

DVĪŅI (21.05 – 21.06) Iemācīties pāris svešvalodas, pieteikties deju kursos – Dvīņu hobiji ir ļoti dažādi. Vēl viņiem brīvajā laikā patīk minēt krustvārdu mīklas, lasīt un iet uz kino. Dvīņi dievina ekstremālus ceļojumus, viegli iegūst jaunus draugus un uzsāk romānus, viņi daudz raksta. Dvīņu nodarbošanās parasti ir saistīta ar informācijas plūsmu. Viņi mēdz arī aizmigt pie datora vai televizora.

VĒZIS (22.06 – 22.07) Vēži dievina rūpēties par savu mājokli. Tāpēc arī viņu hobiji ir atbilstoši; ziedkopība, izšūšana, kulinārija. Daži var arī padarboties ar āmuru. Daudziem Vēžiem patīk veikt ģenerāltīrīšanu. Ja viņi nevar visu laiku pavadīt mājās, meklējiet viņus baseinā, pie ezera vai pat delfinārijā.

LAUVA (23.07 – 23.08) Lauvas ir radošas personas un atbilstoši pavada arī brīvo laiku. Aizraujas ar fotografēšanu, zīmēšanu, dziedāšanu, bet daži pat ar juvelierizstrādājumu gatavošanu. Bieži Lauvas mīl kaķus, pie vainas radniecīgās dvēseles. Lauvas izvēlas tādas nodarbes, kurās viņi var būt labāki par citiem, viņus paslavētu un novērtētu. Viņiem patīk radīt iespaidu uz atsaucīgu publiku.

JAUNAVA (24.08 – 22.09) Jaunavām ir daudzpusīgi talanti: mūzika, lasīšana, šūšana. Apkārtējie brīnās, cik daudz prot šīs zīmes pārstāvji. Daudzām Jaunavām ir lieliskas bibliotēkas – viņas tās regulāri papildina un ar lepnumu demonstrē citiem.

SVARI (23.09 – 23.10) Svaru hobiji noteikti ir radoši: zīmēšana, dejas, literatūra. Turklāt Svari bieži kolekcionē kaut ko oriģinālu – gludekļus, kaktusus, mārītes… Un Jaunavas ir patiesi mākslas cienītāji. Vieni nopietni pievēršas operas vēsturei, citi kolekcionē filmas franču valodā.

SKORPIONS (24.10 – 22.11) Viņi negrib līdzināties citiem. Tieši tādēļ Skorpioni izvēlas neparastus hobijus: rāpjas kalnos, internetā sarunājas ar gotiskās literatūras cienītājiem. Skorpionu vidū ir ļoti daudz ekstrēmistu, kas tiecas tikt augstāk, tālāk, dziļāk. Tā Skorpioni demonstrē apkārtējiem, uz ko viņi ir spējīgi. Bet pēc pāris dienām viņš atgūsies viens pats ūdenstilpnes malā ar grāmatu rokās. Tik neparedzams ir Skorpions.

STRĒLNIEKS (23.11 – 21.12) Dzīvnieki un ceļojumi – šīs ir divas dzīves sfēras, kurās katrs Strēlnieks atradīs iemīļotu aizraušanos. Patiešām ļoti daudzus šīs zīmes pārstāvjus var satikt zirgu izjādēs un suņu pastaigu laukumos. Dažiem Strēlniekiem veiksmīgi izdodas apvienot divus vaļaspriekus. Strēlniekiem patīk sagādāt pārsteigumus. Brīvajā laikā viņiem patīk visiem mācīt dzīvot un kā īpaši izsmalcināts hobijs – viņiem patīk iemīlēties. Un tas ir liels pluss, jo mūsu dzīvē ir tik maz romantikas…

MEŽĀZIS (22.12 – 20.01) Mežāži strādā tāpat kā atpūšas un atpūšas tāpat kā strādā – pamatīgi un pilnvērtīgi. Un talanti viņiem ir visdažādākie: no fotografēšanas un zīmēšanas līdz pīrāgu cepšanai. Bieži Mežāzim hobijs kļūst par darbu, kas dod ne vien morālo, bet arī materiālo apmierinājumu. Ja viņš ar kaut ko aizraujas, tad velta šim procesam visus savus spēkus. Mežāži noteikti agri vai vēlu kaut ko sāk kolekcionēt: ieročus, pulksteņus, zvejas rīkus.

ŪDENSVĪRS (21.01 – 19.02) Ūdensvīrs var aizrauties ar visneparastākajām nodarbēm: piedalīšanās vietēja mēroga mūziklā, kukaiņu fotografēšana vai datorprogrammu veidošana. Viņam ļoti svarīgi ir nepalikt vienam šajā procesā, bet iesaistīt tajā iespējami vairāk cilvēku. Tajā viņš redz dzīves jēgu – būt ar draugiem. Kaut gan arī Ūdensvīru vidū ir sastopami “vientuļie vilki”. Tad viņi nodarbojas ar mūžīgā dzinēja izgudrošanu vai nepierādāmu teoriju pierādīšanu. Un reizēm viņiem tas izdodas.

ZIVIS (20.02 – 20.03) Izšūšana, fotogrāfijas, gleznas, kino, mūzika – tie visi ir Zivju talanti. Ne velti šī zīme bieži sastopama radošās aprindās. Tieši tāpat kā citas ūdens zīmes arī Zivīm ir nosliece uz mistiku, viņām ļoti patīk dažādi spiritisma seansi. Vēl viena Zivju iemīļota nodarbe – lidināties mākoņos. Viņām patīk dzīvot ilūzijās. Bet, ja Zivīm izdodas dzīvē realizēt sapņus, no viņām sanāk vistalantīgākie rakstnieki, muzikanti, mākslinieki. Vajag tikai pacensties!
17 0 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000
par mani taisnības ir mazāk par pusi :)
3 0 atbildēt
Vēzis - kā naglai pa pieri..
3 0 atbildēt
Nu puse varbūt arī saskan ar manējo ...
1 0 atbildēt
Kā vienmēr - daļa taisnības emotion
1 0 atbildēt
mjaaa, man hobijs- iemīlēšanaās :D:D:D
1 0 atbildēt
nūūū man personiski diezgan saskan! :) P.S. man prieks ka vismaz puse saskan :)
0 0 atbildēt
atbilst
0 0 atbildēt
50/50 par veezi man..
0 0 atbildēt
           Jā ar tiem skorpioniem tā ir =D
0 0 atbildēt
Par 90% taisnība emotion
0 0 atbildēt