13

 394  0

Līdz šim ikviena jauna planēta, ko esam atklājuši ir izrādījusies nederīga dzīvošanai. Uz dažām varētu teorētiski dzīvot, ja mēs izdomātu kā apiet skābekļa un ūdens trūkuma problēmu. Savukārt uz citām pat tad dzīvot nebūtu iespējams. Šajā rakstā uzskaitītās planētas ir gatavas jebkurā mirklī nogalināt ikvienu dzīvu radību, kas pietuvosies tām pārāk tuvu vai centīsies uz tām attīstīties. Uz šīm planētām ir briesmīgi apstākļi, kas nekad neļaus uz tām attīstīties jebkāda veida dzīvībai.

Komentāri 13

0/2000
Tas ka mēs neesam pielāgoti dzīvei uz šīm planētām, nenozīmē, ka nav būtnes, kas nespēj tur dzīvot.
 11  0 atbildēt

Paris atomi kosmosa okeana ! 

 6  0 atbildēt

Piebildīšu tikai, ka šī ir zinātniskā fantastika, jo pagaidām nav neviena teleskopa kas precīzi var noteikt eksoplanētu atmosfēru. Viss ko var noskaidrot ir aptuveno masu, un aptuveno orbītu, un ja paveicās, tad ar spektrālo analīzi mēģināt noteikt aptuveno atmosfēru, bet nu ļoti aptuveni..  a noteikt planētas ass lenķi un tās rotācijas ātrumu nav nevienas metodes. tāpat nav metodes kas noteiktu citus iespējamos faktorus.. 

Tātad ,izejot no šiem datiem minēt kāda nu viņa varētu būt.  Vel der atcerēties, ka visi šie dati tiek iegūti novērojot pašu zvaigzni, kas dažreiz ir tikai vienu pikseli liela..  Teleskops kas ļautu nofotogrāfēt pašu planētu, ir tikai projektēšanas stadijā- un būs gatavs labi ja pēc desmit gadiem...

Tikapat labi Proksima B uzliesmojumu izraisija saprātīgas būtnes- tādā veidā iegūstot papildus enerģiju..  tikpat labs minējums... 

 8  3 atbildēt

Interesanti    

 4  0 atbildēt

Pamēģiniet pastaigāt vakaros pa Bolderāju, un tad spriedelējiet, kura ir visnāvīgākā planēta

 4  0 atbildēt

Cilvēks ir tāda "dieva dāvana",kas ne tikai pamanītos izdzīvot uz tadam planētām, bet tās novest līdz iznīcībai.

 3  0 atbildēt

Cilvēki Zemi ir praktiski iznīcinājuši un tagad sapņo par dzīvošanu uz citas planētas, lai arī to pēc tam varētu iznīcināt.

 2  0 atbildēt

Diez vai tās ir VISnāvējošākās

Mūsu pašu Venera ir gana nāvējoša. Pat zondes ilgāk par stundu neiztur.

 2  0 atbildēt

Planētas paliek un paliks planētas.

 0  0 atbildēt

OGLE-2005-BLG-390Lb. Ievietojiet starp L un G, burtu E.

 3  5 atbildēt
Baigi interesanti, bet zb lasīt...
 0  4 atbildēt