local-stats-pixel

Tavās mājās, iespējams, atrodas kas ļoti bīstams!41

518 6

Ļoti iespējams, ka arī Tavās mājās atrodas pavisam parasts sadzīves priekšmets, kas var nodarīt neatgriezenisku ļaunumu gan Tavai, gan tavu tuvinieku veselībai vai pat dzīvībai, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai rūpīgi izlasi šo rakstu un dalies ar to sociālajos tīklos, lai arī citi būtu informēti par potenciālajām briesmām!

Kas šis ir par sadzīves priekšmetu, kas apdraud Tavu veselību? Tici vai nē- tā ir ekonomiskā spuldze. Bet kāpēc?518 6 41 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 41

0/2000

Dzīvsudraba termometrus aizliedza bet spuldzes kas 100 reizes kaitīgākas uzspieda.Kur loģika?

30 1 atbildēt

Fuck you, eju iepirkt svecītes   emotion  

27 0 atbildēt

Ļoti labi, ka izveidoji šo rakstu  emotion 

18 0 atbildēt

Sen man jau viss ir uz LED spuldzēm, daudz labāks variants.

16 0 atbildēt
Nekad nebūtu aizdomājies. Paldies par šo rakstu.
15 0 atbildēt

Noskatījos video rakstā,un esmu šokā.Izrādās tam visu varenajam "Greenpeace" neinteresē daba un cilvēki,bet tikai un vienīgi nauda.Tad varat iedomāties,kas tad patiesībā ir tā Eiropas savienība,un ;sitas es domāju nav vienīgais "produkts",kurš ar asinīm rakstīts...++

10 0 atbildēt
Tā cfl spuldžu uzspiešana ir vairāk kā aizdomīga.Gandrīz katram ir nācies to saplēst.Un tā ir veidota tā lai bieži plīstu,no katras neuzmanīgas kustības.Momentā izplatās dzīvsudraba tvaiki,kurus ieelpjot kaut niecīgā daudzumā notiek neatgriezeniska veselības iedragāšana.Raksta autors ir pacēlis pareizo tēmu,ja kas.
11 1 atbildēt

Lai ka ari nebutu,elektribas ekonomija ar ekolampam ir pamatiga.Iesledzot pilnigi visas dzivoklja gaismas man sanaca ap80-90W,kur agrak katras istabas paterinjsh bija tads.Tagad ir vel mazak jo saku pareju uz LED.     Un nav gadijies sasist nevienu ekolampu.... gan jaatzist ,ka vinju izreklameta ilglaiciba ir sunja murgi.

7 0 atbildēt

Sveces ari bistamas,var nodedzinat maju. 

Tad sakiet kas vispar ir dross sajos laikos?

7 0 atbildēt

es no kvēlspuldzēm pārgāju uz led. tagad tās pārsvarā neizmantoju jo pietiek ar svecēm. 

6 0 atbildēt

A moš nevajag sasist viņas?

3 0 atbildēt

Ne tikai gāze, bet arī barošanas bloks kas nāk iekšā ekonomiskajās spuldzēs ir kaitīgs veselībai , tas visu laiku kapā ar saviem augstfrekvences impulsiem pa mūsu organismiem izraisot dažādas anomālijas un pat vēzi .

3 0 atbildēt

Par šo jau sen runā.

3 0 atbildēt
Man ir ideja, kas varbūt liksies mind blowing, bet varbūt vienkārši nevajag sasist tādas spuldzes?
4 2 atbildēt
Spuldzes ir iespējams nodot arī saimniecības un pārtikas veikalos. Bet tās atvērtā tipa kašteles, kur atstāt tās spuldzes, manā skatījumā nav piemērotas šādu atkritumu uzglabāšanai, jo starp tām var atrasties arī saplīsušas spuldzes. Es pats vienu ieplīsušu spuldzi tur aiznesu, pirms tam tās plaisas gan aizlāpīju ar skoču.
3 1 atbildēt

man jau bija aizdomas, ka tur kaut kas nav tīrs )

2 0 atbildēt

nu nez es pie kvēlspuldzē vēljoprojām 

2 0 atbildēt

Tieši tāpēc mēs beidzām izmantot ekonomiskās spuldzes. 

Bet viņas arī nedod nekādu labo apgaismojumu, manuprāt. 

1 0 atbildēt
Un otra lieta kas titāli grauj veselību ir auto izplūdes gāzes.It kā jau nemanām,it kā nekas,bet elpojam to ikdienā,un indējamies ar smagajiem metāliem.Te ir noziedzīga bezatbildība no uzraugošo iestāžu puses,jo īstenībā bij jābūt ĻOTI stipriem filtriem uz izpūtējiem.Kā arī daudz bojāgājušo dēļ nesakārtotās autosatiksmes kā tādas.
1 1 atbildēt
Zinu jau visu x pats lietoju mājas Led 4-7w. Pārsvarā 4, tur kur vairāk tur 7e
0 0 atbildēt