Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
243

Sveiki spoki, šeit atkal es. Šoreiz pastāstīšu jums par pāris jautājumiem, uz kuriem vēl jo projām zinātnieki nav spējuši rast atbildes.

Vai Dievs eksistēZinātnieki... Autors: Ķazis Pāris jautājumi, uz kuriem zinātnieki vēl joprojām nespēj atbildēt!
1.

Vai Dievs eksistē?

Zinātnieki secinājuši, ka pirms 13.7 biljoniem gadu noticis liels sprādziens, kura rezultātā radusies Zeme. Vēl jo projām viņi nav spējuši atklāt, kāpēc šis sprādziens notika un kas to izraisīja. Kā arī zinātnieki nav spējīgi atbildēt uz jautājumu - kā ir radušies pirmie organismi? Angļu zinātnieki ir izpētijuši jauna visuma, kurš saturētu dzīvību, rašanās iespēju, šis skaitlis ir tuvāk nullei nekā jeb kāds to kādreiz ir spējis iedomāties. Tāpēc paliek jautājums, vai eksistē agustāks spēks, kurš spēj radīt visumu un ietekmēt to?

Kā tiek saglabātas un... Autors: Ķazis Pāris jautājumi, uz kuriem zinātnieki vēl joprojām nespēj atbildēt!
2.

Kā tiek saglabātas un uzglabātas atmiņas?

Kaut arī zinātnieki ir atklājuši kur tiek uzglabātas cilvēka atmiņas, tie nespēj saprast kā tās tiek saglabātas un kāpēc tās tur paliek. Lielākais jautājums ir - kā cilvēks pāris sekunžu laikā var atcerēties notikumus vai jeb ko citu, ko uzzinājis, redzējis vai dzirdējis pirms vairākiem desmitiem gadu.

Kāpēc cilvēki sapņoAgrākās... Autors: Ķazis Pāris jautājumi, uz kuriem zinātnieki vēl joprojām nespēj atbildēt!
3.

Kāpēc cilvēki sapņo?

Agrākās civilizācijas ticēja, ka sapņi ir komunikācija starp Dievu un cilvēku, bet vēlāk zinātnieki to spēja noraidīt, pamatojoties uz teoriju, kas pierāda, ka sapņus veido cilvēka zemapziņa. Ir apstiprināts, ka sapņi ir viena no emociju izpausmēm. Tomēr, jautājums, kāpēc mēs redzam dīvainas lietas miega laikā, ir jo projām neatbildēts.

Kāpēc mēs žāvājamiesVidēji... Autors: Ķazis Pāris jautājumi, uz kuriem zinātnieki vēl joprojām nespēj atbildēt!
4.

Kāpēc mēs žāvājamies?

Vidēji persona savas dzīves laikā nožāvājas ap 250 000 reižu, tomēr zinātnieki nav spējuši atklāt šī refleksa cēloni. Pastāv teorija, ka žāvāšanās dod īsu, bet pietiekamu atpūtu smadzenēm, lai tās spētu darboties efektīvāk, diemžēl, šai teorijai nav pietiekami daudz pierādijumu, lai to uzskatītu par patiesu. Kā arī pastāv uzskats, ka žāvāšanos esam pārņēmuši evolūcijas gaitā no saviem priekštečiem, kuri žāvāšanos izmantoja kā saziņas metodi.

No kā sastāv visumsAtomi... Autors: Ķazis Pāris jautājumi, uz kuriem zinātnieki vēl joprojām nespēj atbildēt!
5.

No kā sastāv visums?

Atomi, kuri veido pilnīgi visu, kas atrodas ap mums, veido tikai 5% no visuma sastāvdaļām. Diemžēl zinātnieki nespēj skaidrot pārējos 95%. Tiek uzskatīts, ka pārējo veido melnā matērija un melnā enerģija. Melnā matērija tiek uzskatīta par vielu, kas satur visumu kopā, pretēji - melnā enerģija, viela, kas atgrūž un sašķeļ visumu. Bet tā kā abi šie veidojumi ir neredzami gan gaismā, gan ar elektromagnētisko staru palīdzību, nav iespējas sīkāk izpētīt visuma sastāvdaļas.

Kas notiek pēc cilvēka... Autors: Ķazis Pāris jautājumi, uz kuriem zinātnieki vēl joprojām nespēj atbildēt!
6.

Kas notiek pēc cilvēka nāves?

Zinātnieki ir atklājuši divus nāves veidus - klīniskā nāve, kad sirds pārstāj darboties, bioloģiskā nāve, kad orgāni atslēdzas. Tomēr, to, kas notiek pēc nāves, mēs varam tikai iztēloties. Tie, kas bijuši tuvu nāvei, stāsta, ka cilvēka gars pamet ķermeni, un ir iespēja satikt mirušos tuviniekus. Diemžēl, nav iespējas nekādā veidā pierādīt vai apgāzt šīs teorijas, vai radīt citas.

Vai ir iespējams aizmigt uz... Autors: Ķazis Pāris jautājumi, uz kuriem zinātnieki vēl joprojām nespēj atbildēt!
7.

Vai ir iespējams aizmigt uz 200 gadiem?

Ideja par cilvēka iesaldēšanu uz pārsimts gadiem pastāv jau vairākas dekādes. Doma ir iesaldēt cilvēka ķermeni uz vairāk simtiem gadu, cerībā, ka nākotnes medicīna, spēs to agriezt pie dzīvības. Kaut arī zinātniekiem ir izdevies veikt šādas darbības ar cilvēku šūnām vai kukaiņiem, nav atklāts, vai tas ir iespējams ar cilvēku. Kaut arī zinātnieki mēģina to izdarīt tikai ar cilvēka smadzenēm, viņi nespēj atklāt, cik procedūras vajadzīgas smadzeņu sagatavošanai, un, vai tas vispār ir iespējams.

Kas ir melnā cauruma... Autors: Ķazis Pāris jautājumi, uz kuriem zinātnieki vēl joprojām nespēj atbildēt!
8.

Kas ir melnā cauruma iekšienē?

Melnā cauruma gravitācijas, jeb pievilkšanas spēks, ir tik stiprs, ka viss, ko tas aizskar, tiek neatgriezeniski ierauts iekšā. Einšteins ir radījis teoriju, ka tie rauj visu iekšā, līdz kļūst bezgalīgi mazi, kamēr citi zinātnieki tic, ka tas ir kā ports uz citu visumu. Tā kā mums nav nekādu tehnoloģiju, lai izpētītu šo neizskairdojamo visuma sastāvdaļu, patiesība paliek mistērijā tīta.

Vai eksistē vēl kādi spoki... Autors: Ķazis Pāris jautājumi, uz kuriem zinātnieki vēl joprojām nespēj atbildēt!
9.

Vai eksistē vēl kādi spoki, bez spoki.lv?

Spoku mīti vajā pasauli jau vairākus gadsimtus. Ir uzņemti vairāki tūkstoši foto un video, kuros redzamas pārdabiskas būtnes, bet nekas no tā nav zinātniski izskaidrots. Kaut arī ir izmantotas elektromagnētiskas un termālas tehnoloģijas, nekādas parādības nav fiksētas un zinātniski skaidrotas.

2
243
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [29]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Sawliit16 avatars
Medaļa Most WantedMedaļa Admins iesakaMedaļa Betmens
  Sawliit16 13.05.16 14:52
14
2

Kas notiek pēc cilvēka nāves? Loģiski, ka - START NEW GAME.

Jo piemēram, man tagad ir 16 gadu, bet ja man ir 16 gadu, ko es daru 2016.gadā ? Sanāk man vajadzētu būt 2016 gadu, ja skaita no ta brīžā, kad cilvēki sāka skaitīt gadus / datumus. Sanāk, katrs no mums jau ir atdzimis ap +/- 20 reizēm. PROBLEM SOLVED.

Bezvārdis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Bezvārdis 13.05.16 14:58
9
0

atbildot uz Sawliit16 komentāru " Kas notiek pēc cilvēka nāves? Loģiski, ... " bet tev neliekas, ka cilvēku skaits pieaug? Ja xxx gadus atpakaļ pasaulē bija 1 miljards, tagad 7. No kurienes uzradās tie 6?

diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 13.05.16 18:52
6
0

Zinātnieki jau nekad nav nolieguši Dieva vai kāda augstāka spēka eksistenci. Tikai pilnīgi neviens nekad nav spējis to reāli pierādīt! Zinātnieki ir gatavi mainīt savas domas ja vien tam ir pamats. 

Ja vien nēesi bezsmadzeņu teists un akli neseko kaut kādam resnam sprediķvīram tad savu dzīvi balsti uz pierādījumiem un loģiskiem secinājumiem.  

sukanah avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  sukanah 14.05.16 01:20  
5
0
atbildot uz Vot komentāru " Tu esi tik stulbs, ka pat nevari uzraks... "Ak tie anonīmie, kuri pat atklat sevi nevar. Jus domajat, ka kads jusu tuksos uzdirsienus ņem vērā?
IgnisDei avatars
Medaļa Nolaidies manā bāzeMedaļa Ola burkāMedaļa nolaifers
  IgnisDei 13.05.16 10:54
5
0

9. Jā, spoki Rus tak arī ir.    

mur ka avatars
Medaļa NostradamsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  mur ka 14.05.16 00:07
5
1

luk manas atbildes (jeb, kā es šo visu izprotu) uz šiem jautājumiem:

1. man liekas, tas ir izdomāts. zemei apkārt ir liels spēks - visums! reliģijas un dievus, ja godīgi, es neizprotu. jo tās tak izdomāja parasti cilvēki.   

2. jo cilvēkam un dzīvniekam ir jādzīvo..nu lai normāli dzīvotu, vajag atmiņas. tāpat kā telefonām.

3. sapņi ir tā kā kopsavilkums, ko esi iepriekš redzējis, dzirdējis, jutis utt. to paskaidrot nav tik vienkārši, bet tu vari izsapņot pat arī neizskaidrojamas lietas, iespējams tās saistītas ar iepriekšējo dzīvi vai arī nākotni. karoč, interesanta, un reizē, dīvaina lieta - sapņi.

4. laikam, kad miegs nāk, nogurst, paliek garlaicīgi, kaut kādi apstākļi...nezinu īsti!

5. visumā ir pilnīgi viss..un mēs pat nezinām kādas citas planētas vēl ir šajā pasaulē. visa dzīvība, viennozīmīgi, notiek visumā. man liekas, tas tā arī paliek.

6. man liekas, dvēseles paliek mūžīgi. ja grib kādu satikt, tad to arī satiksi vai arī gūsi kādu enerģiju (kā mājienu) no mirušā cilvēka. man liekas, tā dvēsele nozūd kaut kur tukšumā, tādā melnā visumā... un tad gariņš guļ mūžīgo mūžu! un ja viņu pamodina (tas ir kad zemē viņu meklē, vai arī gars pats vēlas kādu apciemot) tad viņs protams nav kā cilvēks, bet gars pasaulē. cerams sapratāt manas pārdomas!

7. nedomāju.

8. melnā pasaule, kur ir visi mirušie cilvēki.

9. eksistē.

Aiwory avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Spoks
  Aiwory 13.05.16 17:14
3
0

atbildot uz ..... komentāru " 1. Zinaatnieki vairaak nosliecas ur to ... "

Dieva eksistencei arī ir vajadzīgs izskaidrojums. Nevar pieņemt, ka tas vienkārši eksistē.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 31.05.16 14:37
2
0

4. Cilvēks žāvājas, ja pietrūkst skābekļa. Tas ir pierādīts. Un pats to varu apgalvot, cilvēks, kas žāvājas to tak pats labi jūt. 

9. Skaidrs, ka ir zinātniski izskaidrots, tie ir feiki, feiki un vēlreiz feiki, jo tādas lietas kā spoki neeksistē.

Ķazis avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa Palaidnis
  Ķazis 13.05.16 15:02
2
0

atbildot uz Sawliit16 komentāru " Ctrl + C    " Latviešu zinātnieks...

Aiwory avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Spoks
  Aiwory 21.05.16 12:56
1
0

atbildot uz krustnesi komentāru "atbildot uz krustnesi komentāru "atbildot uz ..... " Sapratu gan. Bet tas liecina tikai to, ka spēks, kas radīja visumu, var būt tikpat nenozīmīgs attiecībā pret savu augstāko vienumu, kā mēs attiecībā pret savu visumu. Un šī hierarhija var turpināties bezgalīgi.Runājot par pieņēmumu, ka šie spēki ir ar apziņu un saprātu... Pat, ja kāds no šiem spēkiem būtu ar kaut ko tamlīdzīgu (protams, mums neizprotamā līmenī), tas pilnīgi neko nemainītu, jo šāda spēka līmenī mūsu vērtības pat neeksistētu. Tāpēc tu vari nodzīvot savu dzīvi kā gribi, bet tas augstākā līmenī neko nemainīs, jo "labs" un "ļauns" ir tikai mūsu pašu pieņēmumi, realitātē neviens process nav ne "labs" vai "ļauns". Neviens, izņemot līdzcilvēkus, mūs par mūsu darbiem nesodīs. Cita lieta, mūsu relatīvajā līmenī jebkāda mūsu darbība tieši ietekmē pašus un citus apkārt, tāpēc, fakts, ka mūs neviens nesodīs un, ka nav ne "labā", ne "ļaunā" nenozīmē, ka mums vajadzētu darīt visu ko gribam. Būtu vēlams dzīvot harmonijā ar sevi, citiem un savu apkārtējo vidi. Līdz ar to - lielāks labums mums būtu pielūgt (kaut gan, kāpēc vispār kaut kas jāpielūdz, ja tas neko tāpat nemaina?) savu apkārtējo dabu , jo tā vismaz eksistē vienā līmenī ar mums un ietekmē mūsu dzīvi tiešā veidā.

Jebkurā gadījumā - viss ko es gribēju pateikt ir tas, ka man ir vienalga (neskaitot tukšu interesi par pasaules uzbūvi) par to vai dievs ir vai nav, un es neuzskatu, ka dievs (augstākais spēks) ir ar jebkādu apziņu un vērtībām mūsu izpratnē, un, ka tas nav pats galējais spēks, kuram pakļaujas pilnīgi viss.

sukanah avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  sukanah 14.05.16 01:21  
1
0
atbildot uz putins komentāru " 1. jā 2.mēs atceramies   3.jo m... "Tagad mēs zinam atbildes uz visu
Ķazis avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa Palaidnis
  Ķazis 13.05.16 23:12
1
0

atbildot uz Vot komentāru " Tu esi tik stulbs, ka pat nevari uzraks... " Tu esi tik tizls, ka pat piereģistrēties nemāki?

spoku dienas joks

adriana1arinboxlv avatars
Medaļa Spoks
  adriana1arinboxlv 13.05.16 15:56  
2
1
Ka sapņi veidojas ? Es zinu kpe !!! tpe ka kad tu guli tavas smadzenes tev nezinot strada. gulot tu nedoma logiski jo logika ir izslegta . un iriedomas ( atals ) 😊 Tatad Iedomas + neloģika = fantazija Ta rodas sapņi 😃
diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 19.05.16 21:33
0
0

atbildot uz krustnesi komentāru "Zinātnieki jau nekad nav nolieguši Dieva vai kā... " Atmiņu var pierādīt pāris sekundēs. Elementārākais piemērs - varu uzrakstīt tev atbildes komentāru, jo atceros ko pirms pāris sekundēm izlasīju.

Vēl nav izprasts kā tieši atmiņas funcija veidojas cilvēka vai dzīvnieka ķermenī, bet tas jau ir pavisam kas cits.

Toties dieva eksistenci neviens nekad nav spējis pierādīt! 

Sawliit16 avatars
Medaļa Most WantedMedaļa Admins iesakaMedaļa Betmens
  Sawliit16 13.05.16 15:01
1
1

atbildot uz Jānis Priedis komentāru " bet tev neliekas, ka cilvēku skaits pieaug? J... "

 

Ctrl + C    

Ok joks. Nav zināms, cik daudz kukaiņu un dzīvnieku pastāv uz zemes. Cilvēku skaists pieaug, bet tajā pašā mirklī dzīvnieku sugas izmirst. Cik agrāk bija uz zemes dzīvu radību, tas noteikti ir kolosāls skaitlis, itīpaši pirms lilajiem ledājiem.

Paliek fakts, ka iespējams pēc nāvies, viens var būt suns, otrs piedzims atkal par cilvēku un trešais atkal par kaut ko citu.

Aurum10 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  Aurum10 31.05.16 22:32
1
1

atbildot uz MrVeiss komentāru " Latviešu valodā nav vārda biljoniem - i... " Latviešu valodā ir vārds-biljons.Tas ir 10/12 pakāpē )))

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 31.05.16 14:40
0
0

atbildot uz krustnesi komentāru " Ir tāda lieta kā pasaules rašanās. To vairs n... " Vīriņu "debesīs" jeb Dievu arī varam zinātniski izskaidrot. Tas ir nemirstību sasniedzis zinātnieks un pētnieks, kurš dzīvojis gana ilgi, lai zinātu kā atdarināt sprādzienu, kas radīja viņa visumu.   

MrVeiss avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa SpoksMedaļa Teamwork
  MrVeiss 31.05.16 12:13
1
1

Latviešu valodā nav vārda biljoniem - ir  miljardi nevis biljoni.....

diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 20.05.16 21:41
0
0

atbildot uz krustnesi komentāru "atbildot uz krustnesi komentāru "Zinātnieki jau... " Drīzāk tu nēesi sapratis zinātniekus vai jebkuru citu loģisku cilvēku!  Raksts bija par lietām kuras zinātnieki vēl nevar izskaidrot. Viņi jau nenoliedz šo lietu eksistenci tikai tādēļ ka to nesaprot. BET tikai tādēļ ka viņi nezin šo lietu darbības pricipus viņi to nepiedēvē mistiskiem vīriņiem. Viņi izvirza teorijas, izanalizē faktus un eksperimentē lai rastu atbildes uz sev interesējušiem jautājumiem. 

Sawliit16 avatars
Medaļa Most WantedMedaļa Admins iesakaMedaļa Betmens
  Sawliit16 13.05.16 15:04
0
0

atbildot uz spokskruums komentāru " Latviešu zinātnieks... "