local-stats-pixel

Nosēšanās uz Mēness tumšās puses17

Iespējams, ka daudziem ir zināms fakts, ka Mēness pārvietošanās un griešanās īpašību dēļ, ir iespējams redzēt tikai 59% no Mēness. Pārējie 41% procenti mums, kā Zemes iedzīvotājiem, nav redzami. Šī iemesla dēļ, radās daudzas teorijas, kuras paredzēja dzīvību, bāzes un daudz ko citu šajā neredzamajā daļā. Par laimi nesen Ķīnieši piezemējās uz šīs Mēness neatklātās daļas, un ko tad viņi tur atrada?

Reklāma
203 0 17 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 17

0/2000

5 kas tur fonā?                    turklāt kur visas zvaigznes?

3 0 atbildēt

Interesanti emotion  emotion 

2 0 atbildēt
QUITE to ka tev iet
2 0 atbildēt

Internetā klejo arī apraksts kā Ķīnieši nosēdināja roveri netālu no Apollo nosēšanās vietām un NASA uzreiz šiem ieteica uz to pusi nedoties. Ķīnieši neklausīja padomam un devās uz nosēšanās vietas koordinātām. Neko neatrada.

2 0 atbildēt

 emotion 

1 0 atbildēt

"Iespējams, ka daudziem ir zināms fakts, ka Mēness pārvietošanās un griešanās īpašību dēļ, ir iespējams redzēt tikai 59% no Mēness. Pārējie 41% procenti mums, kā Zemes iedzīvotājiem, nav redzami."

- Nedaudz nesaprotu, kā to esi domājis. Loģiski ka jebkādos apstākļos nav iespējams redzēt vairāk kā 1 puslodi vai arī tu domā ka Mēness nemaz nerotē ap savu asi un 41% nekad nav redzēt ar cilvēka aci..., jo nav tiesa.. mēness rotē ap savu asi un viena pilna tā rotācija notiek 27.322 dienās  (Skatīt linkuemotion

https://www.space.com/24871-does-the-moon-rotate.html

2. "Mēness tumšā, neizpētītā puse" ja mēness rotē "lēnām", tad tāda tumšā puse nemaz nepastāv, labi 27 dienas viena puse ir ēnā, bet nākamās 27 dienas tā ir atkal apgaismotajā pusē. Ja Ķīniešu rovers uzņēma foto tumšajā pusē kurā ir "0" apgaismojums, tad lūdzu man parādiet zibspuldzi, kas apgaismo tādu rādiusu + vienmērīgi, jo labi redzams, ka visā attēlā mēness virsma ir ļoti vienmērīgā apgaismojumā.

1 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt