Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
60

Artifical Intelligence (AI) procesors Huawei Ascend 910 ar produktivitāti līdz 512 TFLOPS (512 triljoni peldoša komata aritmētikas operāciju vienā sekundē) un elektrisko jaudu līdz 310 W.

Huawei Scaroneņdžeņā atklāja... Autors: spoks0 Neteiktu, ka ļoti gaidīju, bet Huawei radījis jaunu AI procesoru datu centriem
1.

Huawei Šeņdžeņā atklāja MindSpore - skaitļošanas vidi priekš mākslīgā intelekta vajadzībām.

Pagājuscaronā gada rudenī... Autors: spoks0 Neteiktu, ka ļoti gaidīju, bet Huawei radījis jaunu AI procesoru datu centriem
Attēls no: e-file.huawei.com
2.

Pagājušā gada rudenī Huawei prezentēja jaunu procesoru sēriju ar nosaukumu Ascend, kas ir aprīkoti ar mākslīgā intelekta un dziļas mašīnapguves tehnoloģijām. Vēl tad paziņoja, ka jaunās sērijas pirmie procesori būs Ascend 910 un Ascend 310, pie tam Ascend 910 tiek plānoti pielietot jaunas paaudzes datu centros.

 

23. augustā kļuva zināmas vairāk detaļas par jauno Ascend 910 serveru procesoru, kura skaitļošanas jauda ir 256 TFLOPS operācijās ar peldošu komatu un 512 TFLOPS veselu skaitļu skaitļošanas operācijās, pie tam maksimālā patērējamā jauda ir līdz 310 W. Tas ir daudz mazāk par ieplānotajiem 350 vatiem, kuri tika minēti 2018. gada oktobrī.

 

Huawei apgalvo, ka Ascend 910 var apstrādāt vairāk datus īsākā laika posmā, nekā konkurentu izstrādājumi un palīdz apmācīt tīklus dažās minūtēm (ja godīgi, šo es nesapratu, piedodiet.) Faktiski pēc Huawei priekšsēdētāja Eric Xu vārdiem, Ascend 910 darbojas daudz labāk, kā mēs bijām plānojuši. Tam ir lielāka skaitļošanas jauda kā jebkuram citam AI procesoram visā pasaulē…

Bez tam Huawei atklāja... Autors: spoks0 Neteiktu, ka ļoti gaidīju, bet Huawei radījis jaunu AI procesoru datu centriem
Attēls no: 3dnews.ru
3.

Bez tam, Huawei atklāja Šeņdžeņā skaitļošanas vidi priekš mākslīgā intelekta - MindSpore - kas nodrošina arī aplikāciju izstrādi priekš šīm vajadzībām. MindSpore ir par 20% mazāk rindu pamata kodā, nekā konkurentu analoģiskām sistēmām (šo es arī nesaprotu, kas ar ko ir salīdzināts un kāpēc tam jābūt kā lielam bonusam).

Ķīniešu kompānija plāno laist plašākai publikai MindSpace ar atvērto kodu 2020. gada pirmajā kvartālā. Tā ir kā daļa no kompānijas stratēģijas, lai paplašinātu AI iekļaušanu un palīdzību programmu un pakalpojumu izstrādātājiem.

 Autors: spoks0 Neteiktu, ka ļoti gaidīju, bet Huawei radījis jaunu AI procesoru datu centriem
Attēls no: telecomdrive.com
4.

Pievienotie video

0
60
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
RandomUser avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Dienas joks
  RandomUser 25.08.19 22:35
9
0

palīdz apmācīt tīklus dažās minūtēm (ja godīgi, šo es nesapratu, piedodiet.) -Nu ir tāds kā neironu tīkls, kur nonāk līdz gala rezultātam. Sākumā iedod bāzes datus un tad, izmantojot algoritmus, šis tīkls "mācās", respektīvi laiž programmu, viņai ir konkrēts mērķis, kļūdās, bet ar katru apmācību reizi kļūst aizvien labāka. MindSpore ir par 20% mazāk rindu pamata kodā, nekā konkurentu analoģiskām sistēmām (šo es arī nesaprotu, kas ar ko ir salīdzināts un kāpēc tam jābūt kā lielam bonusam). - Tas nozīmē, ka programma ir principā labāk optimizēta, jo neveic liekas darbības, tāpēc spēj darboties efektīvāk un ātrāk. Vairāk gan nemācēšu paskaidrot, jo nav īsti mana specfika.

spoks0 avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa JubilārsMedaļa Man patīk Facebook 7000
  spoks0 26.08.19 18:08
0
0

atbildot uz RandomUser komentāru " palīdz apmācīt tīklus dažās minūtēm (ja... "

Paldies, draugs