Iespēja ielūkoties kādus brīnumus mēdz ražot. Noderīgi, komfortabli? - Spriediet paši.
Mūsdienu interesantās tehnoloģijas17
319
7
Ik pa laikam parādās jautājums, kā sakārtot bardaku ar vadiem. Izraēļu uzņēmums Powermat šai lietai pieiet vienkāršāk, likvidējot nepieciešamību pēc vadiem. Uzliec savu mobilo telefonu vai kādu citu elektronisko ierīci uz palikņa un tas ar magnētiskās indukcijas palīdzību to uzlādēs. Uzliekot ierīci, atskanēs skaņas signāls, kas dos apstiprinājumu, ka ierīce tiek lādēta. Kad baterija būs uzlādēta, tas automātiski atslēgsies, lai taupītu enerģiju un nepārlādētu bateriju. Vienam paliknim var būt vairākas platformas, uz kurām tad var arī vienlaicīgi lādēt vairākas ierīces. Šīm platformām arīdzan ir gaismas signāls, kurš liecina, ka uzlāde tiek veikta.
Sīpolu mizas, putraimi un citi produkti, kas padara Lieldienu olas krāsainas un interesantas ir tradīcija, ko nevajadzētu lauzt, bet ir cilvēki, kuri parūpējušies, lai šis process būtu automatizēts. Tagad ir iespējams iegādaties olu krāsošanas CNC iekārtu, kura veidos smalkus un precīzus zīmējumus apaļiem un ovāliem objektiem. Egg-Bot, izmantojot dažādu krāsu pildspalvas, dod iespēju veidot dažādākos rakstus un zīmējumus. Ierīce ļauj izgreznot ne tikai olas, bet arī galda tenisa bumbiņas, ziemassvētku rotājumus un citus objektus.
Reklāma
Ne vienmēr atbalstu jaunāko tehnoloģiju brīnumus, kuri mēdz tikai dzīvi sarežģīt, tomēr Alekseja Čuguņņikova (Alexey Chugunnikov) koncepts kaut kā uzrunāja. Sprādze projicē laiku gaiši zilā krāsā. Šis pulkstenis ir arī telefons. Izvelc ārā elastīgo ekrāniņu un vari zvanīt kam vien vēlies.
Lūk var izvilkt ārā elastīgo ekrāniņu.
Reklāma
Produkta dizaineris Giha Woo no Korejas ir izveidojis interesantu mp3 atskaņotāja konceptu, kura vizuālais un funkcionālais risinājums ņemts no kontakdakšas. Austiņas tiek iespraustas, kur parasti ir elektrības vads.
Art.Lebedev dizaina studija īpaši nemēģina pieturēties pie tradicionālā, bet rada dažādus interesantus konceptus. Viens no tādiem ir arī \\\"Flashkus\\\". Viegli pārstrādājamās zibatmiņas vienā plāksnītē ir četras un tās ir viegli atdalīt vienu no otras. Zibatmiņas ir veidotas koksnes, bet virsma ir paredzēta, lai tai viegli var uzrakstīt virsū, piemēram, saturu. Materiāls ir vieglāk sabojājams, līdz ar to var tikt pazaudēti dati, tāpēc varētu domāt, kāpēc šāda ideja. No otras puses, ja izmaksas šādām zibatmiņām ir gana zemas, tad dažu datu pārnešanai pilnīgi pietiek. Tāpēc jau tās ir vienreizējās lietošanas.
Reklāma
USB vads, ko nevar iespraust nepareizi. Ja Ma Yi Xuan risinājums USB vadam tiktu realizēts, tad vairāk nebūtu jāuztraucas, vai pareizi mēģini to iespraust ligzdā. Tam ir divas mikroshēmas, no kurām viena nepieciešamības gadījumā iebīdās iekšā.
Bluetooth austiņas. Jāsaka, ka apraksts ir iespaidīgs. Ar frāzi, ka tas jau līdzinās datoram tavā ausī, ir pateikts diezgan daudz. Šim modelim ir militāro spēku līmeņa trokšņu likvidēšanas tehnoloģija noiseassassin® 3.0, kas nozīmē, ka tam ir iespēja uztvert apkārtējos trokšņus un pielāgot skaņu, lai tā būtu kristāldzidra un nekas netraucētu sarunai. ERA ir 25% lielāks skaļrunis, kas ļaus labāk izbaudīt HD skaņu gan runājot, gan klausoties mūziku. Divreiz piesitot pie tās, iespējams gan sākt sarunu, gan to pārtraukt. Kas mani pārsteidza, bija Jawbone ERA cena - 130$.