Čau te es ar dažiem modinātājiem....
Citi raksti: Spartanac
Spridzeklis
Asu izjūtu cienītājiem un personām ar izteiktu adrenalīna trūkumu organismā, kā arī tiem, kurus nekad nemoka murgi naktī, kā uzmundrinošu rīta izpriecu var piedāvāt modinātājpulksteniDangerbomb. Tiešām - spridzeklis, ne modinātājs! To var apturēt tikai ar veiksmīgu neitralizēšanas operāciju, kas jāveic ierobežotā laika sprīdī. Darba kārtība ir šāda. Uzliek modinātājzvanu, piemēram, uz astoņiem no rīta. Pulksten 7.57 atskan balss ieraksts: "Atlikušas trīs minūtes..." Pulkstenis sāk atskaitīt laiku līdz sprādzienam, un uz paneļa iemirgojas viena no trim krāsainajām lampiņām. Tad nepieciešams atvienot attiečīgās krāsas - dzelteno, zilo vai sarkano - vadu, lai draudīgā tikšķēšana rimtos un bumba būtu neitralizēta. Ja gulētāja rokas nodrebēs un viņš kļūdīsies, atskanēs tāds blīkšķis, ka upuri tālu nebūs jāmeklē - mājienieki vai pat kaimiņi ieradīsies, lai pateiktu visu, ko domā, par terorismu agrā rīta stundā. Jā, un nav ieteicams šo modinātāju ņemt līdzi, ceļojot ar lidmašīnu.
Lāzera mērķis
Tiem nabaga gulētājiem, kas mūžīgi pamostas ar vēlmi kādu nošaut, lāzera modinātājs ir brīnišķīga iespēja piepildīt savu sapni jau no paša rīta. Visu savu naidu pret ienīsto agro celšanos tad var izgāzt uz vainīgo - uz modinātājpulksteni. Šim nolūkam nākas koncentrēties uz mērķi, pareizāk sakot, mērķa centru, jo, tikai trāpot tajā ar lāzera staru no pults, iespējams apklusināt šā modinātāja zvana signālu. Kad pēc piecu sešu minūšu beidzot izdodas trāpīt mērķī, vari būt pilnīgi drošs, ka smadzenes ir pamodušās. Nākamreiz modinātājs iezvanīsies tikai pēc 24 stundām, ja vien netiks ieprogrammēts cits pamošanās laiks. Patiesībā - ne jau visiem lāzera modinātāja lietotājiem no rīta ir tik slepkavniecisks noskaņojums. Izrādās, citi nespēj vien sagaidīt celšanos, lai varētu pašaudīties! Kā noprotams, šā modinātāja pateicīgākā mērķauditorija ir vecumā līdz 12 gadiem.
Puzle
Puzles tipa modinātājpulksteņos iestrādāts mehānisms, kas ik rītu gulētājam ļauj objektīvi novērtēt savas koordinācijas spējas, pirkstu veiklību un intelekta stāvokli. Atskanot modinātāja zvanam, pulkstenis izšauj gaisā 3 krāsainus puzles gabaliņus. Tikko atvērtas acis, gulētājam jau jāapzinās sava rīta misija - ātri atrast un veikli ielikt vietā visus gabaliņus, lai apklusinātu zvana signālu. Protams, panākumus šajā prāta spēlē lielā mērā nosaka tas, cik mierīga un veselīga bijusi iepriekšējā vakara programma. Iespējams, ka gulētāja stāvoklis ir tik kritisks, ka viņam vieglāk atrast āmuru, nevis salikt puzli. Starp citu, stāsta, ka pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados tieši šāds vingrojums bijusi IQ testa sastāvdaļa, hm... Katrā ziņā - tikai inteliģents cilvēks no paša rīta bez kādām ierunām ķersies pie puzles, lai pārliecinātos, ka pa nakti neko nav zaudējis no savām gara spējām.
Mosties un kraties
Kā zināms, ir pietiekami daudz tādu ciešu gulētāju, kuru nervu sistēma (parasti komplektā ar skaļu krākšanu) ir patiesi apbrīnojama. Šādos gadījumos vienkārši modinātāji ir zemē nomesta nauda. Vajadzīga vesela trauksmes signālu sistēma - kas arī ir radīta Wake&Shakemodinātājpulksteņa izskatā. Pirmajā modināšanas līmenī iedarbojas skaņas signāls - tā stiprumu un toni, protams, var pieregulēt, tomēr - kāda laime, kurš cits modinātājs vēl spēj darboties 95 decibelu skaļumā? Kā otrs modināšanas signāls pievienojas mirgojoša bākuguns, bet, ja gulētājs cer no tās glābties zem segas, velti, tur viņu sagaida trešais pārsteigums - gultas tricinātājs. Tas ir vibrējošs spilventiņš, kas iepriekš jānoglabā zem spilvena vai matrača un kas spēj radīt vidēji stipras zemestrīzes efektu. Protams, Wake&Shake nekādi nav ierindojams gultasbiedram draudzīgo modinātājpulksteņu grupā, lai neteiktu, ka nepabrīdinātu gadījuma gultasbiedru tas var novest šokā, komā vai histērijā. Wake&Shake lietotājiem patiešām vajadzētu ļoti atbildīgi izvērtēt... ar ko kopā viņi guļ.
Sfēra
Radio modinātājpulkstenis Sfēra ārēji atgādina modernu apgaismes ķermeni, kas, līdzīgi lampai, piestiprināts pie griestiem un uz ko noteikti varētu iekrist smalka dizaina cienītāji. Tikai tad, kad šī šķietami nevainīgā lode karāsies virs viņu galvām, kādu rītu viņi attaps, cik izsmalcinātu spīdzināšanas rīku iegādājušies. Vakarā uzstādot modināšanas signālu, izgaismotā lode pakāpeniski satumst, un mūzika lēnām izgaist, pieklājīgi ļaujot iemigt. No rīta tā sāks zvanīt, un vienīgais veids, kā to apklusināt, ir viegli pa to uzsist. Tad Sfēra apklust snaudas režīmā, bet jūtas apvainojusies un paraujas uz augšu. Pēc klusuma brīža, kad gulētājs paguvis ieslīgt svētlaimīgā snaudā, lode sāk atkal zvanīt - taču nu jau to sasniegt ir daudz grūtāk. Ar katru reizi, lai iegūtu 10 minūtes pasnaušanai, jāstiepjas aizvien augstāk. Kad lode ir atkāpusies pie pašiem griestiem, nekas neatliek, kā celties augšā un to novilkt lejā, tā izslēdzot modinātāja signālu. Vārdu sakot, tiem pārliecinātajiem guļavām, kas var uzstādīt modinātāju uz 7:00un bez sirdsapziņas pārmetumiem piecelties tikai 9:00, ar Sfēru šis triks neies cauri!
Lidojošais propellers
Modinātājpulkstenī ar propelleru nekaunīgā kārtā izmantoti 2 triki, kas iedarbojas uz samiegojušos cilvēku ar vislielāko psiholoģisko spiedienu. Pirmkārt, tā ir kaucoša sirēna jebkura cita, melodiska modinātājzvana vietā. Otrkārt, tā ir nepieciešamība obligāti pamest gultu - citādi sirēnu neap turēt. Kad šis modinātājpulkstenis sāk aurēt, no tā virsmas atraujas propellers, kas veic slaidu loku pa istabu un tikaivienā gadījumā no miljona iekrīt gultā, parasti tas piezemējas telpas putekļainākajā kaktā. Tiesa, steigšus izlecot no gultas, var mēģināt noķert propelleru jau gaisā, bet parasti tik ātri tas nenotiek. Nākas izrausties no siltās gultas un pārmeklēt visu istabu, kamēr propellers ir rokā. Tad tas jāuzliek savā vietā uz pulksteņa, un sirēnas saceltā trauksme rimsies. Šajā momentā niknums jau ir sasniedzis augstāko pakāpi, toties cilvēks ir pilnībā pamodies.
Klokijs
Neapšaubāms šīs grupas līderis ir paslēpju spēlētājs - modinātājs Clocky, ko radījuši studenti. Klokijs varētu izbeigt kā sugu snaušanas režīmu modinātājpulksteņos. Ja tiek pieņemts liktenīgais lēmums vēl dažas minūtes pakavēties gultā un nospiesta snaudas poga, Klokijs noripos no naktsgaldiņa - viņš var izdzīvot kritienā pat no vienu metru augstas virsmas. Atskanot nākamajam modinātājzvanam, Klokijs kā apsēsts riņķos pa istabu, it kā meklējot vietu, kur paslēpties. Viņa nenormālā rosība atgādina gaili, kurš pārdzēries kādu enerģijas dzērienu un nu spiedz, cik jaudas. Nāksies vien rausties no gultas ārā un tvarstīt Klokiju, kurš muks un mēģinās izrauties no tvēriena. Taču tas vēl nav viss. Studenti paredzējuši vēl 2 soļus uz priekšu - nākamajā rītā Klokijs noteikti atradīs citu vietu, kur paglābties, - zem gultas, aiz durvīm, zem galda utt., tā ka paslēpes varēs turpināties! Viņš atradīs jaunas paslēptuves katru dienu... Un - kā laiks skrien no rīta, vai ne?
" Viņa nenormālā rosība atgādina gaili, kurš pārdzēries kādu enerģijas dzērienu un nu spiedz, cik jaudas."
Šitais vnk tik labs