71

 843  14

Sveiki Spoki, šoreiz ieskats 5 interesantos planšetdatoros, kas ir diezgan sakarīgi savā cenā un kvalitātē, un protams arī darbībā.

Komentāri 71

0/2000

prieks kam vispar vaig to planseti ? maziem berniem ar ko paspeleties? jebkuram pieaugusam cilvekam labak portativais dators neka plansete, cena tada pati

 0  0 atbildēt

Sorry, bet raksts ir draza, nekādu sakarīgu objektīvu vērtējumu. Kur ir, teiksim, surface 3, kas no windows saimes ir labākais planšetdators pēc specifikācijas un lietojamības - reāls laptopa aizvietotājs (un cenu kategorijā ~ zem 300 EUR ir virkne citu - Lenovo nebūt ne obligāti ir labākais atkarībā no nepieciešamās funkcionalitātes). Androīdiem ir stipri vien lielāka izvēle kā daži minētie jebkurā no cenu grupām. Fire OS ir androīda forks, tāpēc nebūs pareizi rakstīt, ka tas nav androīds.

 0  0 atbildēt

Pats nopirku acer iconia tab w8 ar intel proci un w8.1 sistēmu, godīgi teikšu - stacionāro pc vairs neizmantoju

 0  0 atbildēt
Nexsus 7 atgādina lielu telefonu. Nu laikam esmu baigi pieradusi pie sava lielā just five speiser ka mazie planšeti atgādina telefonus!
 0  0 atbildēt

Yarvik Noble 9,7  

 0  0 atbildēt

3. tur pa kreisi apakšējā stūrī redzams Scribblenauts. 

 0  0 atbildēt

Latvijā tās cenas bus 2x augstākas

 0  0 atbildēt

LIetoju N7 2013 jau labu laiku un esmu pilnīgi apmierināts.... tās 9 stundas ir BS... es lietojos savu planšeti varākas stundas dienā (nets, intensīvas spēles, utt) aptuveni reizi nedēļālābēju viņu, protams stāsts varētu būt citādāks ar 3G enabled versiju... (kur autors nedaudz nošāva greizi pasakot ka tabletei ir tikai divas versijas, bet ir trīs)

 0  0 atbildēt

 0  0 atbildēt

Labāk kadu kinas nopirkt, letaks un labaks.

 0  0 atbildēt

Es biju pārsteigts un ļoti priecīgs, ka nesastapu šinī rakstā tipisko, lētā gala ķīnas produkciju :) Kad nosaukumā redzēju " Labākie planšetdatori par saprātīgu cenu" nodomāju, ka būs kārtējie ķīnieši ar super specifikācijām pa 50$

+ :)

 0  0 atbildēt

"Vienīgi dažiem var nepatikt planšetdatora operētājsistēma, kura ir Fire OS, nevis Android."

 

Tā "Fire OS" tiešām ir Android, kā te citi saka, bet bez Google Play un ar savu īpatnēju infrastruktūru. Hārdvāre tīri laba, bet programmatūra - izkastrēts un sabojāts Android, uz kura push notifikācijas būs jāprogrammē savādāk un viskautkas cits savādāk jādara.

 0  0 atbildēt

Paldies, par rakstu, noderēs...

Man nesen uzdāvināja planšeti...tagad nezinu kur viņu likt...vai kādam atdāvināt, bet negribas iegrūst cilvēku nelaimē...tik nenormāla bremze jau kopš pirmās starta dienas...Mani nervi neizturēja pat vienu dienu...

 0  0 atbildēt

Manuprāt NEXUS ir ļoti kvalitatīvs planšetdators priekš savas cenu kategorijas. Tikai gribētos lai varētu ievietot atmiņas karti! Tāpat ļoti progresē planšetdatori ar windows operētājsistēmu. Toshiba nesen prezentēja 8 colu windows 8.1 planšetdatrou kas maksās 199$.  Jāatzīst ka pašas planšetes tehniski parametri,bija ļoti labi priekš tādas cenas ierīces!

 0  0 atbildēt
Apple 1#
 0  0 atbildēt

iesaki kkur ap 200euraam, prieksh filmaam

 0  0 atbildēt
man ari ir planšets
 0  0 atbildēt
Lielas krutis
 0  0 atbildēt

Fire os ir tas pats android tikai ar modificētu "ādu" viņi to nabaga androīdu tur ir tā izvarojuši ka dažreiz tiešām var likties ka tā ir pilnīgi cita operētājsistēma.

 0  0 atbildēt
Man ir Minecraft Ljoti veca 05.0.0 Alpga :/ Bet dzirdeeju ka Windows plansheta var speeleet speeles no inboxa vai no transformice
 0  0 atbildēt
« 1  2  3 »