71

 843  14

Sveiki Spoki, šoreiz ieskats 5 interesantos planšetdatoros, kas ir diezgan sakarīgi savā cenā un kvalitātē, un protams arī darbībā.

Komentāri 71

0/2000

Vienam saprātīga 300$ otram 50$ 

es savu dabūju pa 50Ls - nesūdzos

 53  0 atbildēt

sievelam uzdāvināju Prestingo Multipad planšetnieku par 99 euro. Viss funkcionē, ērts, ātrs. Ne nu ja gribi visādas kurtas spēle spēlēt tad jā tad ir par švaku. bet par 500 euro priekš spēlēm labāk nepaņemt PS4 vai Xbox one? 

 32  0 atbildēt

Paņēmu sev ASUS Memo Pad 10, drīz jau būšu nostaigājis pusgadu. Salīdzinot ar Samsumgiem, man tas liekas krietni labāks un kvalitatīvāks. Kā milzīgu mīnusu varu nosaukt baterijas izturību, jo HARDCORĀ to lietojot tas iztur 4-5h. Kā otru mīnusu varu minēt apvalciņu neesamību. Izstaigāju pusi Rīgas meklējot apvalciņu, bet manam modelim tāda neesot. Galu galā pasūtīju no eBay. Mani viss apmierina, ja neskaita faktu, ka ekrāns jau ir iešķīdis un tas ļoti apgrūtina planšetes lietošanu.

+ zinu, ka tā būs reklāma, bet, ja man būtu iespēja izvēlēties vēlreiz, tad es ņemtu kādu no iPadiem. Tiem ir jocīgi ekrāni (kaut kā mans pirksts nejūtas mājīgi uz tā ekrāna, manuprāt, tas ekrāns ir par mīkstu priekš manis). Un Android man ar patīk labāk par iOs, bet baterija šim ir gandrīz mūžīga un viņu reāli var staipīt līdzi. Mājās stāv Asus Memo Pad 10, Samsung tab 3 un iPad 2 un es viņus rindoju šādi:

 

1. iPad 2

2.Asus Memo Pad 10

3. Samsung tab 3 (man šajā nekas nepatīk - varbūt vienīgi maciņi, tie gan ir interisanti)

 8  0 atbildēt

Paņēmu Lenovo ideapad yoga 10 ar vienu uzlādi var vismaz 12 stundas burāt netā. Un atlokāma kājiņa ar iebūvēta.  Un dizainiski ar liekas izcils

 4  0 atbildēt

Kad iznāksintel IQ procesorī, šie planšeti paliks vēsturē!

 3  0 atbildēt

Assus memo pad hd 7 tīri neko:)

 2  0 atbildēt

apple un saprātīga cena ? Nopietni ?

 2  0 atbildēt
To nexus planšeti labprāt.
 2  0 atbildēt

Es domāju, kuru izvēlēties: Nexus 7, vai Memo Pad 10, un tomēr izvēlējos Memo Pad 10...

 2  0 atbildēt

Palieto mazliet Ipad un tad redzēsi atšķirību nevis pēc specenēm vadies.

 2  0 atbildēt

Es ta skatos te ir daudz samsung nepiekriteji.

Man pasam ir samsung galaxy note 10.1 jau kaut kadu 1,5 gadu.. strada normali, nekas nekaras, speles visas kuras gribu bez lagiem speleju.

Viens chalis te teica, ka tam bija samsung galaxy note 10.1 un noturejas tikai 2,5 gadi... nu un? Tjipa parejas plansetes baigi tur ilgak?

 1  0 atbildēt

Prestigi planšetes gan ir sudi

 1  0 atbildēt

Vispār jau Fire OS ir modificēta android os, nevis atsevišķa operētājsistēma un nexus 7 ir pieejama arī 3. versija ar LTE. 

 1  0 atbildēt

jaibreak bro.

un tas ka visi androīdmēsli uz papīra ir labāki par apple nav nekas jauns

 3  2 atbildēt

Iedo naudu.

 3  2 atbildēt

Pffff pasūtīju e-star par 49 EUR

 1  0 atbildēt
Saprātīgas cenas??? :D
 1  0 atbildēt

Es biju pārsteigts un ļoti priecīgs, ka nesastapu šinī rakstā tipisko, lētā gala ķīnas produkciju :) Kad nosaukumā redzēju " Labākie planšetdatori par saprātīgu cenu" nodomāju, ka būs kārtējie ķīnieši ar super specifikācijām pa 50$

+ :)

 0  0 atbildēt

Paldies, par rakstu, noderēs...

Man nesen uzdāvināja planšeti...tagad nezinu kur viņu likt...vai kādam atdāvināt, bet negribas iegrūst cilvēku nelaimē...tik nenormāla bremze jau kopš pirmās starta dienas...Mani nervi neizturēja pat vienu dienu...

 0  0 atbildēt

Yarvik Noble 9,7  

 0  0 atbildēt
« 1  2  3 »