Dažādas , lietas , kas iespējams varētu būt mūsu nākotnes dzīvītēs, līdz 2021. gadam, tās ir tikai dažas, jo iespējams, kad būs vēl daudz kas izgudrots mūsu ērtībām.
Kas būs nākotnē līdz 2021. gadam6
2016.
2016. gadā, iespējams, varēs mazliet paceļot kosmosā. Tagad tas maksā protams apmēram 20-30 miljonus. Varat arī izmēģināt sub-orbitālo lidojumu kosmosā par nieka 200'000 dolāriem , "Virgin Galactic". Veikalos būs tādi ekrāni , kas mums palīdzēs pret to lai uz mūsu ādas nenonāk un protams mūsu acis pasargā no ultravioletiem stariem. Sakot , vēl , ka ap 2016. gadu atdzimšot nezināms mamuts, kaut gan tas ir ļoti apšaubāmi.
2017.
Portatīvās lāzer-pildspalvas. Pildspalvas kas var sadziedēt mūsu brūces. Iedomājaties, tauta, jūs kaut kur tālu ejat rāpties pa klintīm vai kaut ko tamlīdzīgu, un jūs paklūpat, jums celis ir vienās asinīs, normālā gadījumā jūs zaudētu asiņu vai sauktu palīdzību, toties ar šo pārnēsājamo pildspalvu jūs varēsiet ātri, acu mirklī , sadziedēt savu brūci. Cilvēki kļūs par Wolverine.
2018.
"Light Peak" Tehnoloģija. metode ar super-ūber-ātru datu pārsūtīšānu, kas ļaus pārsūtīt datus ar apmēram 100 gigabaitiem sekundē - galu galā terabaitiem sekundē. Tas atļauj nokopēt visu cietu disku pāris sekundēs. Iespaidīgi , vai ne ?
Roboti spiegi , insektu lielumā, nav nemaz tik tālu no realitātes un drīz tas iespējams notiks. Armija pašlaik ar to smagi strādā, un nesniedz ziņas.
2019
Iegūt enerģiju no kodolsintēzes vienmēr ir licies neiespējami. Būtība , tas ir process, kas ražo bezgalīgu enerģiju no maza daudzuma resursiem. Diemžēl, priekš tam ir vajadzīga mašīna kas varētu izturēt pāri 125,000,000 grādus. Diezgan apšaubāmi izklausās. Lai nu kā, Francijas dienvidos, kodoltermiskais reaktors , tikšot būvēts līdz 2019 gadam. To izmantot , varēšot ap 2030. gadu.
2020.
Avāriju-izturīgās mašīnas. Neticami. Kaut ko tādu ir apsolījis uzņēmums "Volvo". Viņi to grasās izgudrot, izmantojot radaru, hidrolokatoru un vadītāja brīdināšanas sistēmas. Ņemot vērā, avārijas, kas notiek Amerikas Savienotajās Valstīs, kas katru gadu atņem 30'000 cilvēku dzīvības, šis izgudrojums būtu ļoti patīkams.
Ko tad varētu sagaidīt līdz 2021. gadam ? Pēc 10 gadiem, pasaule būs ļoti aktuāli sociālie tīkli, gan reālajā dzīve gan virtuālajā. Viennozīmīgi ar lielākajām varēsim sastapties neredzamā formātā. Viss būs kā virtuālajā dzīvē.