178

 1572  14

Sveiki Spoki, šoreiz ieskats jaunajā Galaxy S5, kurš jau ir ticis prezentēts MWC 2014 un jau vakar (11. Aprilī ir kļuvis pieejams arī Latvijā)


Atceries ieteikt šo rakstus sociālajos tīklos, jo Tu par to saņem arī cepumus!


Citi interesanti raksti saistībā ar tehnoloģijām ir atrodami manā profilā.

Raksts tapis 2014. gada 28. februārī.

Komentāri 178

0/2000

nepirkšu, jo nav radio 

 129  1 atbildēt

Ja gribi pārdot jau eksistējošu modeli kā jaunumu, pievieno tam kādu bezjēdzīgu fīču, teiksim, krāna garuma mērītāju.

 79  2 atbildēt

Pazvanīt arī var?

 66  0 atbildēt

Teica, kad veidos dizainu no nulles, bet es diemžēl neredzu nekādas izmaiņas. 

 54  3 atbildēt

Nu vot, a baumu līmenī ziņoja, ka ar to varēs skatīties vecās VHS kasetes un piešķilt auto, kad tam nosēdies aķītis... un atkal nekā... 

 35  0 atbildēt

Aizmugurējais vāciņš kā žigulim jumta apdare no iekšpuses

 26  0 atbildēt

SameSung

 24  1 atbildēt

Mitruma sensors jau bija iebūvēts S4.

 14  0 atbildēt

Tas nozīmē ka drīz varēs pirkt GALAXY S 4  lētāk

 9  0 atbildēt

pff visi vienādi.

 10  1 atbildēt
Karoc tas pats kas S4, tikai ar galaxy note funkcijām.
 6  2 atbildēt

esmu vīlies.  dizains kā galaxy ace. tad jau labāk xperia z2

 6  3 atbildēt

em kur paliek interneta fukcija kuru var apvienot    mobilais net un wi-fi

 3  0 atbildēt

Veseli 7 just5 spacer sanāk :D

 2  0 atbildēt

Nu,personīgi biju samērā vīlies,jo cerēju uz jaunu dizainu, kgan vāks aizmugurē par kuru jūs sūdzaties man patīk,it īpaši zilais un atbildot uz ultrasn0w , nekas porās nekrāsies,arī pc ražo tādus korpusus un ar lupatu mierīgi var noslaucīt. Cenu tu esi mazliet uzspīlējis nezinu no kurienes tev tāds info, bet ja pasūtīsi no amerikas cena būs +/- 500 eiro,protams ja zināsi no kurienes tieši sūtīt. Lv cena būs standarts jauniem modeļiem līdz 700 eiro. Spiediena mērītājs šķiet kkāds bezsakars telefonā, bet ir labi ka notiek tāda veida attīstība,jo varbūt nākotnē viena ierīce spēs darīt vēl vairāk darbību aizstājot 10tiem atsevišķu lietu, kā jau sāk pazust pleijeri un parastie fočiki. Ja sākumā biju domājis ka šo pirkšu,tgd vēl padomāšu, jo biju cerējis uz ko jaunu, nevis atjauninātu ,bet orģinālu un kkāds spiediena mērītājs nav tas krutākais orģināls kas man liks domāt,oo jā, dēļ šī jāņem. Nez, ja lieka nauda ļaus tad paņemšu,varbūt. Un vēl kas ko nepieminēji, viņam ir divi modeļi,kas atšķirās ar iekšām.

 2  0 atbildēt

Jāgaida, kad cena būs 100 Eiro, tad varbūt būs jēga ņemt.

 3  1 atbildēt

Es gaidīju, kad viņi mainīs dizainu, i tam telefonam, i tam andrītim . Visas šitās mobilo ierīču mājaslapas tika vien piedrazotas ar to, kāds tik dizains viņam nebūs, wololo, jauns dizaineris cipa. Beigās līdzīgs S4 izskatās. Un andrītis ne vella nav labaaks palicis, ja nu ātrāks. 16GB versijai andrītis aizņem ~8GB (5+3GB).Vēl vienīgās cerības var likt uz jauno S5 cip "Prime" versiju, kam i tās podziņas nebūs apakšā, un tas būs no metāla/alumīnija. vArBūT arī dizains tiks mainīts.

Bet vienalga no tā MWC 2014 labākais, manuprāt bija Xperia Z2. 

 3  1 atbildēt

Nu tas jaunais TačWiz gan ne pārāk patīk. Es vienkārši nesaprotu to loģiku - ekrānā tik pat pikseļu cik vidējā datora monitorā, bet ekrānā ietilpst tikai padsmit ikonas - līdzigi kā veciem noķiem... Jā, vieglāk ieraudzīt, uzspiest, izlasīt, bet navajag tak pārspīlēt!

Nu galīgi neesmu nekāds foto guru, bet doma tāda - jo lielāks tas viens sensors (pikselis), jo vairāk gaismas tas uztver, jo daudz labākas bildes vājā apgaismojumā tas uzņem. Tas arī ir saistīts ar ISO (sensora jūtība uz gaismu). Pie lielāka ISO sensors uzņem vairāk gaismas, bet attēls kļūst graudains,tapēc labāk izmantot mazāku ISO, bet tam vajag lielākus sensorus. (Tas ir arī aptuveni viss ko par šito sensora lieluma tēmu zinu :D, ganjau kāds paskaidros sīkāk, bet domu šķiet var saprast :)  ) .

 2  0 atbildēt
Moo avatarsMoo
Es jau gribēju pirkt šo mēslu, bet tad uzzināju, ka nav radio, tā nu viņš manās acīs ir Mēsls!
 1  0 atbildēt
Vins tudal buss uk un buss mans! ♥
 1  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »