Faktori, kas veicina negatīvās informācijas neitralizāciju ūdenī
Daba ir paredzējusi ūdens informatīvās attīrīšanas mehānismus, tā atgriešanu "nulles" stāvoklī, kas ir svarīgi, lai dzīvība un evolūcija uz planētas turpinātos. Informācija no ūdens tiek dzēsta šādos gadījumos:
- ja ūdeni iztvaicē, bet pēc tam kondensē (dabā tāds ūdens rodas nokrišņu vai rasas veidā);
- ja uzkarsē ūdeni līdz vārīšanās temperatūrai (virs 90o C molekulu svārstības sasniedz tādu amplitūdu, ka molekulu savstarpējās pievilkšanās spēks vairs nevar saturēt tās kopā, kā rezultātā notiek klasteru izjukšana). Tāds ūdens zaudē energoinformatīvās apmaiņas spēju ar apkārtējo vidi līdz tam laikam, kad ūdens būs atdzisis līdz parastai istabas temperatūrai;
- ja ūdeni sasaldē, bet pēc tam atkausē (tā sauktais kūstošais ūdens);
- stipra magnētiskā lauka iedarbībā (kad ūdens molekulas iet cauri stipram magnētiskajam laukam, tās nonāk rezonansē ar šo lauku, un klastera struktūra izjūk atsevišķās molekulās);
- pēc mehāniskas iedarbības, piemēram, stipras saskalināšanas klasteru struktūra izjūk (dabā šī parādība sastopama vietās, kur ūdens plūst pāri daudzām augstām krācēm vai arī ūdenskritumos).
Ja nebūtu šo mehānismu, tad cilvēcei nebūtu izredžu izdzīvot. Zeme jau sen būtu kļuvusi tuksnesīga, ja viss planētas miljonu gadu eksistences laikā uzkrātais negatīvs netiktu dzēsts šādā vienkāršā un dabiskā veidā. Tomēr ūdens matricas atgriešanās nulles stāvoklī nenotiek tik bieži, lai varētu izvairīties no tādām nelaimēm kā epidēmijas, kari, briesmīgas dabas kataklizmas. Visi šāda tipa notikumi ir tieši saistīti ar ūdens energoinformatīvās struktūras deformāciju un tās sekām.
Ūdens informatīvās īpašības ir kanāls, pa kuru ar savu tīro nodomu palīdzību cilvēks spēj ne tikai uzlabot savu paša veselību un koriģēt savu nākamo dzīvi, savu individuālo programmu, bet arī ietekmēt savu apkārtējo vidi.