1. Planētu un zvaigžnu attālumus nosaka ar gaismas viļņu interferences principa palīdzību un, lai pārniecinātos, ka viss ir pareizi, to var darīt no dažādām vietām uz mūsu planētas, pēc tam ar ģeometrija palīdzību pārliecināties. Šādi pētījumi jau notiek no dažādām valstīm (un laikiem), un rezultāti neatšķiras. Kā arī domāju, ka tādā gadījumā ja stari no saules tiktu kropļoti, mēs pašu sauli neredzētu tik apaļu kāda tā ir, bet mēs redzētu to deformētu.
2. Mūsos nav tādas enerģijas, kas ir ūdenraža bumbās. Tās, protams, nesastāv tikai no ūdeņraža, bet tur ir jāiegūst sarežģīti tā pārveidojumi, tur ir tādas lietas kā smagais ūdeņradis (deitērijs), pārsmagais ūdeņradis (tritijs), vel arī procesā piedalās smagais ūdens (heavy water), patiesībā, ļoti sarežģītas lietas, kuras ir ļoti interesantas un pats pilnībā neesmu izpartis, bet pats princips ir tāds kā piemēram ar urānu. Urāns ir pilna pasaule un tas nav īpaši vērtīgs. Un rūdas stāvoklī tas arī nesatur nemaz tik daudz enerģijas, bet viss sākas kad to bagātina līdz noteiktam līmenim, un to izdarīt ir ļoti grūti, vajadzīgi lieli resursi. Reti kura valsts to vispār var izdarīt, kā arī ļoti bīstams process. Respektīvi, ir jāpievada liels daudzums enerģijas, lai izveidotu īsto struktūru un aizsāktu reakciju, kurā enerģija nekontrolējami pārveidojas no viena stāvokļa otrā pati no sevis.
3. Jā cilvēks ir vienkārši bioloģisks mehānisms, kas pārveido enerģiju, viena no iegūtajām enerģijām ir siltuma enerģija, tā nu tas ir. Ja atradīsi veidu, kā savākt ķermeņa izdalīto siltuma enerģiju un pārvērst elektriskajā, tad būs inovatīvs izgudrojums :)
4. Uzskatu, ka haosa teorija ir tikai tāda hipotēze, kas vienkārši atvieglo dažādu citu lietu pētīšanu. Piemērs ar tauriņa spārnu pavicināšanu un viesuļvētru, citā pasaules malā ir pārspīlējums, bet doma ir pareiza, viss ir saistīts, to vētru varētu varbūt taurenis par sekundes miljono daļu ietekmēt :)
Vispār fiziski viss var būt paredzams, mēs esam izpētījuši visas uz zemes pastāvošās fizikālās sakarības, tikai pagaidām spējam paredzēt tikai ļoti elementāras lietas līdz zināmai precizitātei, jo arī visumā norisoši procesi nedaudz ietekmē procesus uz zemes. Varam paredzēt tikai tādus notikumus, kurus spēj atrisināt mūsu datortehnika, piemēram, inženierzinātnēs: cik lielas slodzes un cik ilgi dotajos apstākļos izturēs dotā konstrukcija un tml lietas, kuras balstās uz vienkāršām formulām. Daudz daudz sarežģītāk ir ar bioloģiskiem procesiem. Atzīšos, konkrēti par šo ''Haosa teoriju'' neesmu lasījis tikai izsaku viedokli par tavu domu gājienu.