local-stats-pixel fb-conv-api

Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu12

Vācu kompānija Audi ir piedāvājusi džika konceptu darbojošos ar elektrodzinēju e-tron Sportback autoizstādē Šanhajā. Automašīna ar 450 kilometru darbības ilgumu sastāda konkurenci Tesla Model X 100D un izieš ražošanā Audi ekoloģisko transportu līnijā.

94 0 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000

Nebūs tādas cenas. Tas ir pilnīgi tas pats, kas tad, kad iznāk jauns Iphone modelis, kurš maksā 1000$, bet pēc gada jau pa 500 var nopirkt. Elektro auto nav nekāds super brīnums un nav iemesla turēt cenas augšā. Cenas ir tik dārgas, jo ir vairāki nozīmīgi faktori, un viens no tiem ir tas, ka elektroauto tagad ir jaunums, kuru Tesla ir uzražojusi jau nopietni ņemamā veidolā un Tesla nav pagaidām neviena konkurenta. Tādēļ arī tās cenas ir tik augstas. Katrai inovācijai tā ir, pilnīgi katrai. Tām mašīnām cenas nekritīsies, kamēr nebūs konkurenti un nepaies kāds laiks, kad norimsies tas bums. 

Esmu pilnīgi pārliecināts, ka pēc dažiem gadiem jau jebkurš varēs to atļauties un baterijas nebūs jāmaina tik bieži, jo tehnoloģija attīstās tādos tempos, ka nevar paspēt izsekot. Vairs nav 20 gs.

4 0 atbildēt

 emotion 

1 0 atbildēt

Man šobrīd praktiskāks ir hibrīds. Tomēr pie pirmās iespējas centīšos tikt pie elektroauto. Pilnīgi noteikti.

1 0 atbildēt

Kādi slapjie sapņi? Audi izstrādā jau trešo modeli, un ne tikai Audi, tagad elektromašīnas sāk augt kā sēnes. Tesla nav vienīgā kompānija, tieši tāpat, kā kādreiz Fords uztaisija pirmo mašīnu ar degvielas dzinēju, un cik tagad ir daudz labākas mašīnas? tirgus ir liels šajā jomā un Tesla nav vienīgā kompānija. 

1 0 atbildēt

Domā uz priekšu. Tie elektroauto ir tik dārgi, jo tas ir jaunums pašlaik. Nepaies ne pāris gadi, kad varēs nopirkt lētāk, nekā degvielas auto. Tehnika attīstās tādos tempos, ka rītdien jau būs jauna veida dzinējs. Katra inovācija un jauna tehnoloģija maksā nesalīdzināmi dārgi tās pirmajos soļos. Arī bateriju jautājums tiks izlīdzināts un pārējais, tās ir tikai detaļas.

1 0 atbildēt
Un cik ilgi notiek uzlāde?
0 0 atbildēt
Es nedomāju ka es tādubm ņemtu.. labāk iekšdedzes dzinēju
0 1 atbildēt