Daudzi cilvēki nedroši izvēlās savu telefonu, atdodot par to ne mazums naudas, no sākuma lepojas un rūpējas par to, bet tāpat izmanto to nepareizi.
Šodien pastāstīsim par 11 nepareizām lietām, kuras darām mēs visi.
Daudzi cilvēki nedroši izvēlās savu telefonu, atdodot par to ne mazums naudas, no sākuma lepojas un rūpējas par to, bet tāpat izmanto to nepareizi.
Šodien pastāstīsim par 11 nepareizām lietām, kuras darām mēs visi.
Jūs nekad neizslēdzat savu telefonu.
Ne katrs zin to, ka būtu ieteicams izslēgt telefonu vismaz reizi nedēļā. Eksperti apgalvo, ka tas paildzina baterijas dzīvi pat divas reizes.
Tāpat nevajadzētu mobilo telefonu izmantot kā modinātāju. Izmantojiet vienkāršāko pulksteni ar iebūvētu modinātājuun telefons Jums pateiks paldies.
Jums nepārtraukti ir ieslēgts WiFi un bluetooth.
Atslēdziet nevajadzīgās funkcijas, ja tās uz doto brīdi neizmantojat. Tas pārtrauks strāvas zudumu un uzlabos baterijas veiktspēju.
Un patiešām, prieškam Jums ieslēgtu bluetooth, ja esat aizņemts darbos vai klīstat pa pilsētu?
Jūs izmantojat telefonu ekstremālos laikapstākļos.
Praktiski neviens telefons nav radīts ar tādu nodomu, lai izturētu ekstremāli augstas vai ekstremāli zemas temperatūras. Lietojot to tādos apstākļos, tas samazinās baterijas termiņu. Ja aiz loga temepratūra ir augstāka par +30 grādiem pēc Celsija vai arī -20 grādiem pēc Celsija, tad centieties telefonu izmantot tikai galējas nepieciešamības gadījumā.
Jūs atstājat telefonu pie uzlādes uz visu nakti.
Eksperti apgalvo, ka uzlāde līdz 100% slikti ietekmē telefona bateriju. Centieties atvienot telefonu no uzlādes pie 95-96%. Šī iemesla dēļ neiesakām atstāt telefonu pie uzlādes visu nakti.
Jūs gaidat, kad telefons izlādēsies līdz 0%, lai atkal to varētu uzlādēt līdz 100%.
Litija-jonu akumulatori, kuri atrodas lielākajā daļā mūsdienu telefonos, strādā vislabāk, kad ir uzlādēti no 50%-80%. To apgalvo Šeins Broeskis – Farbe Technik dibinātājs – kompānija, kura nodarbojas ar akumulatoru uzlādes aksesuāru ražošanu. Akumulatora uzlāde ir līdzīga kā dienas ēdienreizes.
Jūs izmantojat neorģinālo lādētaju.
Ar šo netikumu grēko gandrīz lielākā daļa telefonu īpašnieku, bet itsevišķi iPhone īpašnieki. Tas nepārsteidz, jo Apple iekārtu vadi ātri locās un lūzt, bet jauni nemaksā lēti. Neskatoties uz to neiesakām lietot neorģinālos lādētājus. Pretējā gadījumā Jūs sabeigsiet sava telefona akumulatoru un tas lēni, bet pilnīgi noteikti ātrak nobeigsies. Ir zināmi gadījumi, ka no nepareiza lādētāja ierīce mēdz pat uzsprāgt, nu nevajadzētu riskēt.
Nekad netīriet iekārtu.
Ja piekrīt pētījumiem, tad uz telefona uzkrajas vairāk baktēriju nekā uz poda vāka vai mīluļa bļodiņā. Kā piemērs, kompānija Apple iesaka tīrīt savas iekārtas ar “maigu lupatiņu bez kaudzes.” Dezinficēt iekārtu var tikai ar tam speciāli paredzētām iekārtam un ultravioleto starojumu vai arī pa senajai modei – lupatiņu un spirtu. Neaizmirstiet tīrīt arī uzlādes pieslēgumvietas. Tur var uzkrāties kabatas netīrumi ar, ko var rasties tālākas problēmas veicot uzlādi. Izmantojiet tievu adatu vai zobu bakstamo kociņu.
Jūs turat to rokās, kad pārvietojaties pa ielu.
Pēc statistikas no visām telefonu zādzībām 40% tiek zagti tieši iPhone. Par to pagājušogad ziņoja Amerikas federālā sakaru komisija. Tāpēc ir nedroši staigāt ar telefonu rokās, kamēr pats esat kā mākoņos.
Jūs neaizsargājat savu telefonu ar paroli.
Vienmēr uzstādiet paroli, lai atbloķētu ekrānu. Pretējā gadījumā noziedzinieki var nozagt Jūsu informāciju vai izmantot Jūsu bankas aplikācijas, pirms spēsiet saprast un izdomāt, kā rīkoties tālāk.
Jūs atļaujat savām aplikācijām izmantot ģeolokācijas noteikšanu.
Atļaujot aplikācijām izmantot Jūsu atrašanās vietu, Jūs pats savām rokām nogalinat savu telefonu. Šī fukcija ātrak izlādē telefona bateriju un samazina tā darbību uz pusi. Izmantojiet ģeolokācijas noteikšanu tikai tad, kad tas ir nepieciešams.
Vispār, viedtālruni lietot ir kaitīgi, jo tas izstaro radioviļņus, kuri bojā audus. Tas nozīmē to, ka tā saskare ar ādu arī ir kaitīga un lietojot šo ļauno ierīci jūsu organisms arī var iziet no ierindas pēc pāris gadiem. Es par to drīzāk uztrauktos, nevis par, kaut kādu sūda viedtālruni.
Vispār paredzētais viedtālruņa dzīves cikls ir līdz 2 gadiem, tā kā "pēc pāris gadiem", tas jau ir sen pāri tā paredzētajam lietošanas ilgumam.
+ Raksts maksimāls vēzis. Visas manas smadzeņu šūnas šo rakstu pārskatot gribēja aiziet un nomirt.
Paldies par uzmanību.
Nevajag telefonu izmantot tikai izklaidei, spēlītes, programmas, tad arī pienācīgi kalpos.
Nesaprotu kāpēc vispār šo lasīju ja parasti es telefonus kkādā 1 nedēļā tā sašķīdinu ka labošana pusi no telefona cenas izmaksā.
Nesaprotu, kāda problēma ir izmantot telefonu kā modinātāju? Nu, protams, ja telefonam jāskan pusi rīta, tad varbūt tas nedaudz ātrāk izlādē akumulatoru un citādi varbūt ir slikti telefonam, lai gan apšaubu, bet ja modinātāju izslēdz jau pie pirmajām tā skaņām vai to vairāk iestata tikai drošības pēc un pats piecelies nedaudz pirms tā un to izslēdz, tad kur ir problēma? Vai tad tāda nav mūsdienu viedtālruņu būtība - apvienot vairāku ierīču funkcionalitāti vienā, tai skaitā arī modinātāja? Tikpat labi tad jau telefonu neizmantojam arī fotogrāfēšanai vai spēļu, programmu lietošanai, jo tam taču var attiecīgi izmantot digitālo kameru, spēļu konsoles un datoru.
Piekrītu par lādēšanu, bet pārējais ir pilnīgs un totāls sviests. Tad kāda mārrutka pēc es esmu iegādājies smartfonu, kas maksā tikpat cik gana sakarīgs laptops? Dabiski, ka es močīju savu smartu uz pilnu klapi. Reizēm tas uzkarst tā, ka nākas vilkt rokās metinātāja cimdus, lai to noturētu. Un, protams, ka es cenšos tos mainīt katrus divus gadus. Mēģināju pažmiegties un turēties pie 5S cik ilgi iespējams... Ne sūda! Pēc 3 gadiem baterija pateica "čau", iepirku jaunu no iFixit, nomainīju, tā nokalpoja precīzi divas dienas un nosprāga. Nācās braukt uz Apple Store pēc jauniņa SE. Nu nepatīk man tās nenormāli milzīgās, plānās planšetes, tāpēc tomēr izlēmu neņemt iPhone 7, lai kā kārotos jaunākas fīcas un Touch ID sensors. Secinu - NEVAJAG lietot smartfonu ilgāk kā 2 gadus. Pārbaudīts.
nu naher, tos kas kaut ko šitādu raksta, paši nesaprotot kas kā strādā un kāpēc, vajadzētu izolēt ne tikai no interneta, bet vispār aizliegt eksistēt. nezini lietu - sēdi biksēs. nezini lietu bet gribi plātīties - labāk pakaries.
Vienkārši reizi pāris trīs gados ir jāmaina telefons, jo pa šo laiku gan softs, gan baterija ir novecojuši, gan aplikāciju prasības ir daudzkāršojušās. Ražotāji speciāli padara vecāku telefonu lietošanu neciešamu, tāpēc atliek vai nu pakļauties un mainīt trubas, vai arī ciest par savu nepakļāvību. Un, ja maini telefonu pietiekami regulāri, nav jāveic šamaniskas darbības ar izslēgšanu reizi nedēļā, kas tāpat neuzlabo telefona ilgmūžību nekādā mērā.