Pasaule ir pilna ar hakeriem, kas laiku pa laikam kautko uzlauž, sabojā, izveido kādu vīrusu vai velns zin ko vēl. Lūk ieskats 10 bēdīgi slavenos hakeros kas pastrādājuši lielus noziegumus sēžot pie datora tāpat kā mēs šobrīd
10 slaveni un bīstami hakeri25
Izmests no Downey vidusskolas Kalifornijā, Jeanson James Ancheta kļuva par hakeri 2004.gadā pēc tam, kad viņš sāka strādāt ar programmatūru robotiem kurus sauc par "robottīkliem." Viņa hakeru prakse sākās, kad viņš atklāja rxbot-datora tārps, kam ir spēja inficēt un iznīcināt datortīklus. Viņš kļuva par pirmo personu, kuram piespiedu kārtā bija jāmaksā lielu naudu, lai tas kontrolētu lielu skaitu nolaupīto datoru ASV.
Ziņu redaktors lapai Wired.com, Kevin Lee Poulsen, ir bijušais hakeris kura visievērojamākais hacks bija, kad viņš pārņēma telefona līnijas.
Datoru kriminālajās lietās vislabāk zināmais hakeris, viņš vadīja un organizēja virkni kredītkaršu zādzību Amerikas Savienotajās Valstīs, kas papildināja viņa kontu par $ 170,000,000. Albert Gonzalez ir datoru hakeris, kurš esot izdarījis lielāko un pretrunīgāko krāpšanu vēsturē. Viņš izmanto SQL injekciju, viņa darbībās bija nozagt datora datus no privātiem datortīkliem un sākt ARP spoofing uzbrukumu tehniku, kas sūta viltus ziņojumus lokālajiem tīkliem.
Absolvents Džona Hopkinsa centra Talantīgo Jaunatnes programmai. George Francis Hotz ir zināms kā slavens hakeris lai atslēgtu iPhone, ļautu to izmantot arī citiem bezvadu pārvadātājiem. Viņš bija arī viens no tiem, kurš izstrādāja "limera1n jailbreak tool", rīks, kas varētu noņemt ierobežojumus Apple ierīcēm, piemēram, iPad, iPhone, iPod touch un Apple TV. Viņš tika iesūdzēts tiesā arī par Sony un PlayStation3 atlaužšanu.
Amerikāņu datoru drošības konsultants. Kevin Deivid Mitnick ir viens no visvairāk bēdīgi slavenajiem hakeriem. 20.gadsimtā viņš tika iesaistīts vairākos datoru un ar komunikāciju saistītos noziegumos, un pat kļuva par vienu no meklētākajiem noziedzniekiem ASV. Ļoti agrā vecumā no 12gadiem, Kevin Mitnick sācis izmantot savas sociālās inženierijas prasmes, lai apietu "perfokarte" sistēmu, kuru izmanto Los Angeles autobusiem.
Liekot šī cilvēka bildi, man pat vienu brīdi metās erori Sakritība ganjau! Notiesātas par ielauzšanos pavisam 97 ASV militārajās bāzēs un NASA datorsistēmās. Gary McKinnon ir sistēmas administrators, kas atrodas Skotijā. 2002.gadā, viņš bija zināms kā cilvēks, kurš iekļuva ASV militārajās bāzēs un dzēsa svarīgus failus, piemēram failus par ieročiem, misijām utt. To visu viņš paveica 24 stundās. Tas padarīja ASV militāro tīklu nelietojamu vairākas dienas.
Adrian Lamo vispirms piesaistīja mediju uzmanību pēc tam, kad viņš ielauzās vairākos augsta mēroga datortīklos, piemēram, The New York Times, Yahoo !, un Microsoft. Pazīstams darbojoties lapās: Inside-AOL.com, AOL sargsuņa mājas lapā u.c. Viņš ir piedalījies vairākas pilnvaroto un neatļautu drošību pārbaudēs, augsta līmeņa tīklu pārbaudēs un vēl nekad nav lūdzis par to samaksu.
Hakeris, kurš tika ieslodzīts pie nepilngadīgajiem par kibernoziedzības likuma pārkāpšanu. Džonatans Džeimss bija pazīstams ar vairāku nesankcionētu ieplūšanu datoru tīklos un sistēmās, tai skaitā BellSouth un Miami-Dade skolā. Agrajos 20 gados, viņš atzina iestādēm, ka viņš bija uzstādījis nelegālas "backdoor" jeb sētasdurvis kā to parasti sauc, kādā datora serverī "Virginia' lai piekļūtu lietotājvārdiem un parolēm kas piederēja aptuveni 300 interneta lietotāju, jo īpaši DRTA darbiniekiem un militārajiem pārstāvjiem.
Hakeris, kas atrodas Jaunzēlandē. Owen Walker bija līderis no bēdīgi starptautiskās hakeru organizācijas, kas ir radījusi aptuveni $ 27000000 vērtu zaudējumu vairākām grupām. Viņš nesaņēma oficiālu apmācību datorprogrammēšana, jo viņš esot izstājies no skolas, dēļ tā ka viņu esot iebiedējuši vecākie skolēni. Viņš vadīja uzbrukumu datortīkliem Pensilvānijas universitātē izmantojot neatļautu robottīklu, kurā viņš bija iemitinājies.