local-stats-pixel fb-conv-api

cūkas laime: Minecraft iesācējiem18

146 1

Kādu laiciņu "Cūkas laimes" spēle bija pierimusi, bet nu tā atkal atgriežas. Šoreiz tiks izlozēta Minecraft. Rokasgrāmata iesācējiem. Atgādināšu, ka loterijas biļetes cena ir 1000 cepumu vai 1 oriģinālais, vai super oriģinālais raksts. Loterijas biļeti vari nopirkt spoku bodē.

Tu esi gluži viens jaunā, noslēpumainā pasaulē, kur ik uz soļa uzglūn briesmas. Atvēlētas tikai dažas minūtes laika, lai atrastu pārtiku un pajumti, jo līdz ar tumsas iestāšanos tev pēdas sāks dzīt visādi mošķi. Ko tu iesāksi? Oficiālā „Minecraft” ROKASGRĀMATA IESĀCĒJIEM palīdzēs tev izdzīvot spēlē, kur nereti īstenojas neiespējamais. Tu uzzināsi, kā atrast resursus, ierīkot pajumti, izgatavot darbarīkus, bruņas un ieročus un paglābties no briesmoņiem. „Minecraft” autora Noča, izstrādātāja Džeba un citu ekspertu padomi tev lieti noderēs, lai nepiedzīvotu sakāvi pirmajās dienās „Minecraft” pasaulē. Paldies izdevniecībai "Egmont" par sagādāto balvu!

PIRKT> "Cūkas laimes" biļeti par 1000 cepumiem!

PIEVIENOT> oriģinālo rakstu, lai saņemtu biļeti!

Īsie noteikumi:
Par 1000 saviem godīgi nopelnītajiem cepumiem, "Cepumu bodē" vari iegādāties vienu "Cūkas laimes" spēles biļeti. Tāpat vienu "Cūkas laimes" spēles biļeti saņemsi par katru pievienoto oriģinālo, vai super oriģinālo rakstu.

"Cūkas laimes" spēles noteikumi:

1. "Cūkas laimes" spēles notiks tik bieži, cik tas vien ir iespējams.

2. "Cūkas laimes" biļeti vari nopirkt spoku bodē. Vienas "Cūkas laimes" biļetes cena ir 1000 cepumi.

3. "Cūkas laimes" biļeti vari iegūt arī ieliekot oriģinālo, vai super oriģinālo rakstu. Viens raksts atbilst vienai "Cūkas laimes" biļetei.

4. Visas nopirktās, vai par rakstiem iegūtās "Cūkas laimes" biļetes ir derīgas tikai vienai, tuvākajai"Cūkas laimes" spēlei. Pēc "Cūkas laimes"spēles beigām visas biļetes tiek dzēstas.

5. Iegādāties "Cūkas laimes" biļetes, vai saņemt tās par rakstiem uz nākamo"Cūkas laimes"spēli, var uzreiz pēc iepriekšējās "Cūkas laimes"spēles beigām.

6. "Cūkas laimes" spēles uzvarētājs tiek noteikts pēc nejaušības principa ar īpašas programmas palīdzību bez jebkādas ietekmes no malas.

7. "Cūkas laimes" spēles uzvarētājs būs redzams sadaļā "spoku rīki" apakšadaļā"Cūkas laime", par to tiks paziņots īpašā rakstā, kā arī uzvarētājam tiks izsūtīta privāta vēstule.

8. Balvu, divu nedēļu laikā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu,"Cūkas laimes"spēles uzvarētājs var saņemt TVNET birojā, elektroniski vai pie partneriem. Papildus uzvarētājs saņem oficālo "Cūkas laimes" spēles uzvarētāja medaļu"Cūcene".

Linki:
"Cūkas laimes" spēle : http://spoki.tvnet.lv/loterijas
"Cepumu bode": http://spoki.tvnet.lv/veikals

146 1 18 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://www.egmont.lv/lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 18

0/2000

emotion  Kur ir megakonkurss? TvNet vairs naudu nedod?

39 1 atbildēt

Noderīga balva, pēc konkura beigām būs par vienu minecraft lets play vairāk emotion

15 0 atbildēt

Par velti nevajag.... emotion

13 0 atbildēt

Ar šiem rakstu konkursiem ir problēma tāda, ka jaunajiem te principā nav ko darīt. Nesen viens pareizi uzrakstīja, ka lielajiem rakstu licējiem ir jau piesaistīti sekotaji, kuri balsos tikai par tā rakstiem un ignorēs mazāk pazīstamus autorus ,lai  arī cik raksts būtu labs.

Tā ir arī kā atbilde uz tevis nesen veikto aptauju, kādēļ tik maza aktivitāte uz konkursiem.

8 1 atbildēt

Jacky sacis spelet minecraft? emotion

3 0 atbildēt
2015. gadā vēl ir Minecraft'a iesācēji??
1 0 atbildēt

Es minecraft spēlēju jau 4 gadus, bet tikuntā gribu dabūt šo savai kolekcijai. xD 

1 0 atbildēt

Es negribu maksāt 1000.c , es zinu ka es zaudēšu emotion

0 0 atbildēt