Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
256

Paldies visiem, kas uzdeva jautājumus Latvijas Ielu Vingrošanas Sporta Biedrības dibinātājam, Pasaules Ielu Vingrošanas Sporta Federācijas priekšsēdētājam Mārim Šlēziņam. Māris izvēlējās piecu interesantāko jautājumu autorus, kuri saņem ielūgumu 2 personām uz Pasaules čempionātu ielu vingrošanā, kas notiks 2012.gada 4.augustā, Grīziņkalna sporta kompleksā. Bet tagad sumināsim uzvarētājus: Luckyday, Antūžnieks, eifelis, Saldumiņš, Maimercraft. Vuuuhooooo!

Pasākums
Streetworkout.net fashion PASAULES ČEMPIONĀTS IELU VINGROŠANĀ

Streetworkout.net fashion piedāvā: Pasaules rekordi kritīs!!! 4. augustā, plkst.11:00 Rīgā, Grīziņkalnā Pasaules čempionāts ielu vingrošanā Ignorējot fizikas likumus, zvaigznes no 20 pasaules valstīm radīs fantastisku šovu un atmosfēru. Tautas klases sacensības visas dienas garumā: Spēks no Latvijas Dzelzceļa

Izsoles
Izsoļu sākums 23:00>> parastās, 20:00>> un 22:00>> - pārtrauktās.

Balva
2 ielūgumi uz Pasaules čempionātu ielu vingrošanā, kas notiks 2012.gada 4.augustā Grīziņkalna sporta kompleksā.

nbspBeciņja 1155Vai jūs... Autors: jacky Māris Šlēziņš par ielu vingrošanu
1.

 

Beciņja 11:55
Vai jūs varētu pateikt kur latvijā vis labāk un ērtāk ir nodarboties ar ielu vingrošanu?

Latvijā ir simtiem vietu kurās var nodarboties ar ielu vingrošanu. To var darīt pilnvērtīgi jebkurā skolas stadionā kur ir atrodamas līdztekas un pievilkšanās stienis. Pilnam komplektam vēl noderētu zviedru siena. Viss ērtāk to laikam darīt ir Grīziņkalna sporta kompleksā kurā ir jauns uzbūvēts ielu vingrošanas parks, kurš atbilst visiem pasaules standartiem.

LuckyDay 28.07.12 14:08
Man tāds jautājums – Ar kādu niku spokos ir reģistrējies Latvijas Ielu Vingrošanas Sporta Biedrības dibinātājam, Pasaules Ielu Vingrošanas Sporta Federācijas priekšsēdētājam Mārim Šlēziņam? =D

Ikdienā diezgan maz atliek laika izklaides un informatīvo portālu lasīšanai, bet spokus ik pa laikam palasu. Es nekur nereģistrējos, jo es nekad nekomentēju neko. Izlasu ar to viss beidzās.

Alutinsh 28.07.12 12:01
Varat ieteikt, kā dabūt muskuļu masu klāt, nerijot ķīmijas un pulverus, bet gan ēdod normālu lauku ēdienu? Kādreiz gāju uz svaru zāli, bet rezultāta gandrīz nekāda :( ~180cm un 65kg nav normālas auguma un svara attiecības :D

Ir cilvēku tipi kuriem ir problēmas ar svara uzņemšanu. Par ēdot tosaucamo „ķīmiju”. Iesaku ēst pilnvērtīgu uzturu ar lielu daudzumu olbaltumvielu. Jo olbaltumvielas ir muskuļu būvmateriāls. Ja grib taukus, tad jāēd daudz neveselīga pārtika

Eldorado 28.07.12 10:15
Muskuļots augums - tas ir jauki. Bet kā ar traumām. Cik reizes zemes gravitācija pieviļ?

Ar traumām ielu vingrošanā ir līdzīgi kā jebkurā sportā. Šeit vienīgi var sevi pasargāt kārtīgi iesildoties pirms treniņa un nedarot pārgalvīgas lietas. Kārtīgi ieslidoties un veicot pareizus spēka vingrinājumus, iespēja satraumēties praktiski ir izslēgta.

miilumins 27.07.12 18:37
man jautaajums kipa... taatad pievelkoties chestu kacha vai nee? un tad kuri vingrinajumi vinu kacha.? un vai pievilkshanas arii plecus trene?

Pievilkšanās pamatā trenē muguras muskulatūru, kā arī rokas. Plecus var trenēt atsevišķi pumpējoties uz zemes ar paceltām kājām. Var izmantot respanderus vai hanteles.

nbspP0k3m0n1n4 270712... Autors: jacky Māris Šlēziņš par ielu vingrošanu
2.

 

P0k3m0n1n4 27.07.12 17:17

kuras muskuļu grupas visvairāk tiek uztrenētas nodarbojoties ar ielu vingrošanu? cik bieži ietaicams ar to nodarboties un cik ilgi? labāk trenēties uz piemājas stadiona stieņiem pašizdomātus vingrojumus vai labāk doties uz speciāliem treniņiem? :)

Labāk ir doties uz kādu oficiālo treniņa vietu, kur puiši mācēs labākizskaidrot kas un kā jādara. Ja tādas iespējas nav tad mūsu mājas lapā www.ieluvingrosana.lv ir atrodami mācību video zem sadaļas treniņi. Tur viss ir lieliski izskaidrots. Pilnvērtīgi nodarbojoties ar ielu vingrošanu iespējams trenēt pilnīgi visas ķermeņa muskuļu grupas. Vēlams trenēties vismaz trīs reizes nedēļā no 1-2h.

Antūžnieks 27.07.12 14:55
Man te tāds jautājums par uzturu! Kā jūs uzskatāt? Vai panākumu atslēga ir tikai smags darbs vai arī, lai iegūtu seksīgus muskuļus, ir jāievēro veselīgs uzturs?

Vai jūsu sporta biedrība akcentē veselīgu uzturu un sniedz citiem sportistiem kādu informāciju vai padomu par to, ko lietot uzturā un no kā atteikties? Paldies jau iepriekš! :)

Panākumu atslēga ir smags darbs + pareizs, sabalansēts uzturs. Bet tam ir mazs sakars ar ielu vingrošanas triku izpildi. Ja gribat darīt to ko dara labākie ielu vingrotāji, nāksies vēl arī stundām papildus bāzei trenēt trikus. Par uzturu bieži raksta mūsu treneris Gints Valdmanis savos blogos. To var atrast internetā.

DrPePeR 27.07.12 14:51 
jautajums - vai cukura diabets var ietekmeet massas pieaugumu?

Šis jautājums ir jājautā ārstam. Iespējams ir kāda specifika. Es nemācēšu atbildēt, jo man nav atbilstošas izglītības. Ieteiktu arī neieklausīties ne speciālistu viedokļos.

eifelis 27.07.12 13:53
Kas nez ir tas, kas mudina sākt nodarboties ar ielu vingoršanu. Skaistie video, kas
atrodami internetā? :)

Mani tiešām interesē, jo es nespēju saprast kas ir tas mudinātājs - es nebūt nesaku, ka tas ir huiņa... gluži pretēji - riktīgi inčīgi un tā, bet iemeslu sākt gribētu dzirdēt. Būs arī lietotājam Treiseris jāuzjautā kā šis sāka, jo cik zinu, tad viņš ar to nodarbojās. 

Es domāju, ka motivācija ir dažāda katrā individuālajā gadījumā. Kāds grib būt piederīgs draudzīgai organizācijai, kur viņu pieņem bez jebkādiem nosacījumiem. Kāds meklē jaunus draugus. Kāds grib muskuļotu un spēcīgu augumu. Ir arī tādi, kuri vienkārši grib nēsāt elu vingrotāju kreklu lai pievērstu sev uzmanību

Nokia 3310 27.07.12 12:28
Labdien! Piedodied par garum zimem man vinu nav :/ tatad ko un cik daudz vaidzetu ēst lai pe iespejas uzaudzetu muskulaturu, visa vairak es gribetu vedera muskulaturu jo parejie musluli ir tiri labi Tikai nav tas presites! :/ kadi ieteikumi??

Lai iegūtu labu vēdera muskulatūru ir jātaisa daudz dažādi vingrinājumi, kuri domāti tieši šai muskuļu grupai. Ja jums ir liekais svars tad vingrinājumi jums neko daudz nelīdzēs, jo lietojot nepareizu uzturu tievāks nepaliksiet.

nbspPrezidente 270712 1044Un... Autors: jacky Māris Šlēziņš par ielu vingrošanu
3.

 

Prezidente 27.07.12 10:44
Un kā tur konkurence. Ir sadalīts pēc vecuma/svara/dzimuma ? Vispār meitenes nodarbojas ar to?

Meitenes nodarbojās. Viņām ir atsevišķa nodaļa. Viņām arī brīvi var pievienoties. Konkurence sacensības ir protams atsevišķa vīriešiem un sievietēm. Spēka sacensībās tiek iedalītas vecuma grupās, bet vecuma grupas mēdz būt dažās. Ielu vingrošanas frīstaila sacensībās vecuma grupās dalībnieki netiek iedalīti.

DjNostArJymtu 27.07.12 10:44
Ko man darīt ziemā?

Ielu vingrošanas ziņā, nemēdz būt slikti laika apstākļi, mēdz būt nepiemērots apģērbs.

Saldumiņš 27.07.12 10:21
Jautājums - Nesen sāku nodarboties ar ielu vingrošanu. Gribētos uzzināt, kādu produktus labāk lietot un kurus izsvītrot no savām ēdienreizēm. Vairāk tagat ēdu (biezpienu,gaļu,kartupeļus.) Ir teikuši, ka maizi labāk neēst. Gaidīšu atbildi!

Atkarībā no tā ko vēlies. Es visu dzīvi esmu cīnījies ar lieko svaru un cenšos neēst miltu produktus un ogļhidrātus. Pārsvarā cenšos lietot uzturā vairāk olbaltumvielas (gaļa, biezpiens, olas un tt). Ja grib muskuļus tad olbaltumvielas ir daudz jāēd. Bet vispār iesaku vienkārši ēst veselīgi un ja kādreiz arī gribās apēst kādu draņķi tad tas arī jāizdara. Dzīve gaišā puse sastāv no mirkļiem kad kaut ko izbaudām un tādēļ ieciklēšanās uz kaut ko vienu arī nav veselīga.

Maimercraft 27.07.12 10:01
Kad tev nāca galvā ideja dibināt LIVSB? Kas tieši bija šīs grupas primārais mērķis pirms dibināšanas?

Dibināju LIVSB kopā ar domubiedriem un draugiem. Darīju to krīzes laikā, kad maniem uzņēmumiem nebija darba un vēlējos vienkārši izlādēt negatīvo enerģiju un darīt kaut ko vērtīgu lai nesēdētu ar saliktām rokām. Sports, kad biju skolas gados, mani izglāba no dažādām nepatikšanām un nostādīja uz pareizā ceļa. Es gribēju pateikt paldies sportam caur šo ielu vingrošanas kustību. Laikam man tas ir zināmā mērā izdevies.

Brecky 27.07.12 09:32
CIk ilgi jatrenējās parkūrs, lai varētu ignorēt visu, kas stājas ceļā....

Šis jautājums būs jāadresē kādam kas ar to nodarbojās. Lai arī ielu vingrošanā dažkārt tiek izmantoti dažādi parkour bāzes elementi, bet tomēr tie ir divi dažādi sporti

nbspFichy 270712 0830Man ir... Autors: jacky Māris Šlēziņš par ielu vingrošanu
4.

 

Fichy 27.07.12 08:30
Man ir jautājums vai varētu ieteikt kādus grūtākus vingrojumus, es vienkārši mājās jau pievelkos un vēlētos izmeiģināt ko grūtāku , jo tā vienkārši varu pievilkties kādas 25 reizes . Gribētos jau pašam aiziet uz ielu vingrošanu, bet Grīziņkalns ir baigi tālu.

Skaties mūsu mācību video filmas mūsu mājaslapā www.ieluvingrosana.lv un noteikti uzzināsi daudz jaunu vingrinājumu ko ikdienā izpildīt.

Olivera 27.07.12 08:04
Vai ielu vingrošana nesagatavotam, bet tomēr ieintresētam cilvēkam varētu būt traumējoši, ja pirms tam nav bijusi liela saskarsme ar ielu vingrošanu un vai varat ieteikt kur meklēt vingrojumus iesācējiem?:)

Atkārtošos par vingrinājumiem iesācējiem, ka tie ir atrodami mūsu mājas lapas sadaļā treniņi. Ja sekosiet līdzi tam, kas rādīts mācību video un pirms treniņa obligāti iesildīsieties, tad viss būs kārtībā.

0
256
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [18]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ogotajs avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  ogotajs 02.08.12 12:57
42
0

Nokia 3310 27.07.12 12:28 Labdien! Piedodied par garum zimem man vinu nav :/ tatad ko un cik daudz vaidzetu ēst lai pe iespejas uzaudzetu muskulaturu, visa vairak es gribetu vedera muskulaturu jo parejie musluli ir tiri labi Tikai nav tas presites! :/ kadi ieteikumi??

 

Kādēļ man šķiet ka redzu 3. teikumā garo ē ? :/

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 02.08.12 12:21
33
0

Man laikam ir pārāk spilgta iztēle ...

 

Prezidente 27.07.12 10:44 Vispār meitenes nodarbojas ar to?

Meitenes nodarbojās. Viņām ir atsevišķa nodaļa. Viņām arī brīvi var pievienoties. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.08.12 16:01
11
0

Tik daudz muļķīgu jautājumu. Man laikam vienīgajam viss ir skaidrs? :D Vienkārši jāiet un jādara. Pieaugot spēka īpašībām, cilvēks pats intuitīvi jūt, kā modificēt kādu vingrinājumu, lai tas turpmāk Tevi attīstītu vēl vairāk. Tikai darot, Tu sapratīsi, kādas muskuļu grupas tiek noslogotas, veicot attiecīgo vingrinājumu, ja anatomija nav tava stiprā puse. Visa pamatā ir katra paša pieredze, kura veidojas tikai vienā veidā - ejot un rīkojoties. Es ēdu visu pēc kārtas, daudz nedomājot, trenējos un uzskatu, ka augums ir gana labs, bet droši vien pareizs uzturs varētu pozitīvi ietekmēt arī spēka īpašības. Intereses pēc šad un tad paskatos kādus video. Esmu skatījies LIVSB mācību filmas, bet pašlaik man ir iepaticies viens amerikānis. Nezinu īsti, vai šeit to drīkst darīt, bet šeit ir viņa blogs. Esmu lasījis arī viņa grāmatu. Ir interesanti :)

Par latviešiem bez liekā svara un smukiem dibeniem!

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 02.08.12 14:21
6
0

atbildot uz MONTANNA komentāru " Es nesaprotu jacky, kāpēc tu liec ... " jo viņa 7 no rīta beidzas, likt 2 naktī?

snakey93 avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  snakey93 02.08.12 13:05
6
0

atbildot uz ogotajs komentāru " Nokia 3310 27.07.12 12:28  L... "  

:D :D :D 

made my day xD

MONTANNA avatars
Medaļa SuperautorsMedaļa FavorītsMedaļa Uberdraugs
  MONTANNA 02.08.12 13:23
4
0

Es nesaprotu jacky, kāpēc tu liec parasto izsoli 23:00 ? 

error 404 avatars
Medaļa OligarhsMedaļa Admins iesakaMedaļa Spēlmanis
  error 404 03.08.12 03:00
2
0

atbildot uz rīkļurāvējs komentāru "http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/00... " Kapēc vienkārši nepasaki "sekss", bet gan linko apšaubāmu komiksu varoņus? Tu ar to biji domājis izpelnīties citu komiksu-mīļotāju atzinību un plusus, vai arī uzskati to par humoru, ja tā, tad man pilnīgi noteikti nav humorizjūtas.

Kūpers avatars
Medaļa AmorsMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joks
  Kūpers 02.08.12 22:35
2
0

Lasot dažu labu jautājumu sāku nežēlīgi smieties. Tik, atvainojos, stulbi cilvēki arī ir?

NazitrapSS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Rainis
  NazitrapSS 02.08.12 17:25
2
0

MEH... !!!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.08.12 16:28
2
0

nu jautājumi jau ir vienkārši īpaši dumji. Var saprast, ka jautātāji ir konkrēti wannabe, kas neko nemaz nedomā sākt darīt, šitais "kā uzaudzēt presīti" tips jau zināms

whitecollar avatars
Medaļa Duraks recidivistsMedaļa Spoks
  whitecollar 02.08.12 15:13
2
0

Te nu man ir jautājums...

Kā Tu, Māri vari dot padomus kādai personai, uzskatot, ka svarīgākais uztura elements - sūkalu olbaltumvielas pilvera veidā ir ķīmija ? 

Dod padomus par bagātīgu OB daudzumu, tātād kur ne mazāk svarīgie ogļhidrāti ? 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.08.12 14:17
2
0

Interesanti. Par uzturu var droši ieteikumus jautāt arī man... :) Teorētiskās zināšanas man visnotaļ labas... Kādi ēdieni kurām asins grupām, dienas uztura izkārtojums utt...

rīkļurāvējs avatars
Medaļa SpoksMedaļa April, April!Medaļa Pamatskolnieks
  rīkļurāvējs 02.08.12 23:42
1
0

atbildot uz jacky komentāru " Man laikam ir pārāk spilgta iztēle... " http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/008/549/If%20you%20know%20what%20I%20mean..png

DrPePeR avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  DrPePeR 02.08.12 15:30
1
0

Yēey, superstārs uzklausīja manu jautājumu! Paldies!

subis112 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoki flame
  subis112 02.08.12 19:34
0
0

man pasham ar patiik ar shito nodarboties, fizisko uzlabo!!

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 02.08.12 19:15
0
0

atbildot uz LuckyDay komentāru " Es savu jautājumu savādāk uzdevu, ... " uz priekšu!

LuckyDay avatars
Medaļa BotsMedaļa KomiķisMedaļa Oligarhs
  LuckyDay 02.08.12 17:48
0
0

Es savu jautājumu savādāk uzdevu, iesūdzēšu spokus tiesā par autortiesību pārkāpumu =D

as nu Praiļim avatars
Medaļa ZebraMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  as nu Praiļim 02.08.12 14:49
1
1

atbildot uz ogotajs komentāru " Nokia 3310 27.07.12 12:28  L... " Tu nu gan esi acīgs kā peļu vanadziņš