local-stats-pixel

Eņģeļi pār Latviju57

335 2

Arī šajos Ziemassvētkos aicinām ikvienu pievienoties gada sirsnīgākajai labdarības akcijai „Eņģeļi pār Latviju”. Aicinu ikvienu ziedot kaut nelielu mazumiņu no tā, ko tāpat iztērētu čipsos un kolā.

Es domāju, ka ikviens no mums sirdī ir labestīgs un iejūtīgs cilvēks, kam nav vienaldzīgs līdzcilvēku liktenis. Padalies ar tiem, kam tas ir vairāk nepieciešams nekā Tev, kaut ar nelielu mazumiņu. Kopā mēs spēsim palīdzēt!

Savukārt spoki apsola par katru ziedojumu iedot unikālu labdarības medaļu, kas apliecinās to, ka esi piedalījies spoku labdarības akcijā un papildus 1000 cepumus.

Kas tev ir jādara?

1. Aizej uz ziedot.lv un noziedo kādam no labdarības projektiem.

2. Uztaisi maksājuma uzdevuma skrīnu, izdzēšot savu konfidenciālo informāciju.

3. Atsūti man sagatavoto maksājuma kopiju un pieraksti klāt savu niku uz epastu jacky@spoki.lv (neaizmirsti norādīt niku).

4. Saņem unikālu labdarības medaļu un 1000 cepumus.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 57

0/2000

Es kā jau katru gadu arī noziedošu kopā ar sieviņu kādu lielāku summu, un vēl grasos vienu jaunā gada pārsteigumu kādam bērnunamam sagatavot. Kurā varēs iesaistīties arī citi spoki, noziedojot kādas rotaļlietas un visu pārējo kas bērniem būtu nepieciešams , bet pašiem vairs nav nepieciešams :) Drīz būs raksts kad viss būs saskaņots ar kādu no bērnunamiem. kā arī pagatavošu visiem svētku maltīti tur ;)  Gaidu arī ieteikumus utt :)

Lai gaiši un mīlestības pilni svētki visiem ;)

p.s lūk arī izveidoju rakstu ar aprakstu precīzāku tam visam.

http://www.spoki.lv/praktiskais/Labdaribas-Akcija-MJSpokuPavaars/611176

53 2 atbildēt

neziedoju, jo neticu ziedošanas sistēmai. - pirmkārt, pamatīgu procentu savāc mediji un Pasternaka! - otrkārt, bieži palīdzību prasa tie, kam tā nemaz nepienākas. Ir zināmi vairāki piemēri. - treškārt, maksāju pamatīgus nodokļus, no kuriem valsts izšķiež lielu daļu tiem, kas neko negrib darīt un tikai gaida sociālos pabalstus. nožēlojami. ja ir konkrēti zināmi cilvēki, kuriem vajadzīga konkrēta palīdzība un manos spēkos ir to sniegt, neatteikšu, bet diemžēl tādus nezinu.

47 10 atbildēt

Pilniigi stulbas atbildes.

kapeec nav vinkaarshi Jā??

Es esmu ziedojis, bet neuzskatu ka tas buutu mans pienaakums!

32 1 atbildēt

Lai Jacky noziedo kādu daļu no Spoku ienākumiem emotion

18 2 atbildēt

Jau noziedoju un jūtos lepns ! emotion

16 0 atbildēt

Personīgi ar ziedojumiem nenodarbojos (firmas ietvaros neskaitās), vairāk palīdzu reāli ar savām prasmēm un materiāliem bet individuālā līmenī kaimiņiem, draugiem, paziņām, dažreiz arī svešiem cilvēkiem.

12 0 atbildēt

katru gadu ziedoju vismaz 1Ls un uzskatu to par savu pienākumu, bet šogad diezgan pamatīgi maciņš ir sacaurumots, darba nav, skolai naudas nav, sēžu mājās... varbūt, ka 1Ls nebūs žēl  emotion

11 0 atbildēt

"Es domāju, ka ikviens no mums sirdī ir labestīgs un iejūtīgs cilvēks, kam nav vienaldzīgs līdzcilvēku liktenis."

Nop, otrais variants ir manējais.

10 0 atbildēt

Tiešām atbilžu varianti nav tie labākie. nospiedu "Nē, nedomāju, ka man tas jādara", bet uzskatu, ka ikvienam ik pa laikam vajadzētu pievērsties labdarībai. Apzinoties cik pasīvs es šajā lietā esmu, uz pāris sekundēm sajutos nedaudz draņķīgi, bet ai... ko nu tur :D

9 0 atbildēt

Tas nav mans pienākums, bet es to daru. Retos gadījumos.

11 2 atbildēt

NEEE ignorēju.Labestības dienā LNT netiek ieslēgts

8 1 atbildēt

Bet īstenībā kāpēc visu saziedoto nevar tieši dot tiem bērniem? Kāda velna pēc vēl organizatoriem kaut kas pienākās? 1x gadā var no labas sirds kaut ko izdarīt! Ak šī valsts emotion

7 0 atbildēt

Mani ļoti aizkustina Swedbank ēka tepat Rīgā, kuru rotā liels eņģelis. emotion

Ja būs iespēja, es labprāt piedalītos spokupavaars rīkotajā pārsteigumā, gribu palīdzēt bērniem, kuri ir tādā dzīves situācijā, kādā es kādreiz biju...

5 0 atbildēt

Nav naudas :(

5 0 atbildēt

Noziedoju, bet tikai kur rimi kases, jo uz kartes man nauda reti mēdz parādīties. :D

5 0 atbildēt

Mēs ar klasi vakardien bijām swedbankā un noziedojām 15 ls ,  itkā nav liela summa , bet tāpat , toties pretī dabūjām enģeļus kurus sakarinājām klasē..

4 0 atbildēt

man jau vispār nepatīk tas, ka saka: ''jāsaziedo tik un tik'' emotion

4 0 atbildēt

es visu laiku tieši priekš eņģeļiem un labestības dienas metu krājkasītē melnossantīmus kas ir makā un tad pa pusgadu apmērma 10ld sakrājas ko aiznest iebērt kastītēs veikalā..:)

4 0 atbildēt

Turās visi!!

3 0 atbildēt

Esmu ziedojis, jā. Lai arī pašiem nav īpaši spīdoši ar tiem līdzekļiem, pāris lati manā makā caurumu neradīs, bet kādam arī tā naudiņa noderēs. 

3 0 atbildēt