6

 31  3

Dažas lietas mūsu dzīvē ir tik izplatītas un pašsaprotamas, ka tās galu galā kļūst nemanāmas, tomēr tās joprojām ir pilnībā neizbēgamas. Vai esat kādreiz prātojis, kad pēdējo reizi aplūkojāt savu matraci? Jā, tieši tā - savu miega pamatu, uz kura jūs pavadāt daudz vairāk laika, nekā domājat. Un nākamais jautājums varētu būt šāds: kad jūs pēdējo reizi aplūkojāt sevi spogulī? Atbildes droši vien ne tuvu nav līdzīgas. Un tas ir saprotams.

Tomēr no šīs dīvainās aptaujas rodas kāds interesants un ievērības cienīgs secinājums. Tas, cik labi jūs guļat naktī, ietekmē to, cik “svaigs” un atpūties vai noguris jūs katru rītu izskatāties spogulī. Tieši tā - par jūsu labsajūtu un miegu nakts laikā vislielāko atbildību nes tieši jūsu reti pamanītais matracis. Tātad atgriezīsimies pie trim iemesliem, kas atbildēs uz jautājumu, kāpēc matracis ir daudz svarīgāks, nekā varētu šķist.

Komentāri 6

0/2000

Nevaru izturēt to šodienas pārspīlēto rūpi par veselību. To nevar, šito nevar, tas neveselīgs, tas kaitīgs. Tagad vēl pat gulta nebūs riktīga. Ejat galīgi 😄

 5  0 atbildēt

Mans matracis ir vienkārši super... guļu kā joga uz naglām!😂

 2  0 atbildēt

Aha, varu rekomendeet piepuushamos. Taatad , plusi - Tie ir leeti. Viegli novaacami, kad nevajag. Viegli tiiraami un neuzkraaj eerces vai ko taadu, ienjem kjermenja formu ( taadeejaadi netirpst loceklji nospiestie ), NESASILST zem guleetaaja, var izmantot arii pludmalee, uudenii u. tml. Miinusi - Vajag iipashu gultasvelju, jo tie neelpo, neizturiigi pret kakjiem, asiem priekshmetiem un cigareteem, aukstaa laikaa NESASILST ( taa jokaina sajuuta, kad no augshas feina sega, toties apakshaa auksts ), un veel taa akustika... kad paspruuk kaartiigs purkshkis, skan ka prieks. ;-0

 0  0 atbildēt

Nu, nu… ierobežo manu rakstu par Tesla Shorts, jo tur beibe ir “par pliku” (kas ir no oficiālā kompānijas Tesla saita), bet pašai šajā rakstā matraču beiba toč' plikāka. Vai ne?

Tesla… sarkani šorti ;)

 0  0 atbildēt