8

 83  1

13.jūlijā Dzintaru koncertzālē ar grandiozu jubilejas programmu uzstāsies grupa A‘Studio. Krāšņajā koncertā piedalīsies kādreizējais A'Studio vokālists Batirhans Šukenovs un, protams, arī grupas pašreizējais sastāvs ar šarmanto solisti Ketiju Topūriju.

Izsoles
Izsoles sākums 18:00>>, izsoles formāts - pārtrauktā un 22:00>> - partrauktā

Izsoles ir pārceļojušas uz kreisās malas menu "spoku rīki"

2012.gadā grupa atzīmēja savas pastāvēšanas divdesmit piekto gadadienu. Plašo jubilejai veltīto turneju pa Krieviju un tuvējām ārzemēm grupa aizsāka ar iespaidīgu koncertu Kremlī. „Mēs ļoti gaidījām šo turneju," stāsta A‘Studio līderis Baigali Serkebajevs. „Beidzot varam dalīties savā svētku noskaņojumā un mūzikā ne vien ar maskaviešiem, bet arī ar faniem citās pilsētās."

Koncerta laikā grupa izpildīs gan gadu gaitā publikas iemīļotākos hitus, gan iepazīstinās klausītājus ar savu jaunāko veikumu.

Balva
Divi ielūgumi uz grupas A`Studio 25 gadu jubilejas koncertu Dzintaru koncertzālē sestdien, 2013.gada 13.jūlijā plkst. 19:00.

Pievienotie videoKomentāri 8

0/2000

labāk būtu 4 izsoles ar saldējumu

 2  0 atbildēt

A`studio, 93 gadā bija Astudio, pēc tam kad vinnēja jauno izpildītāju konkursā, tagad tik kārtējais Krievijas fonogrammists.

 1  0 atbildēt

Kāda ir viena soļa vērtība?

 0  0 atbildēt

(sun)

 0  0 atbildēt

Laikam japameģina novinēt un būs kādam jaatdod, lai būtu labs cilvēks.

 0  0 atbildēt

Šķiet spoki vairāk pievērsušies krievu izpildītājiem, vai arī normālas grupas pie mums vienkārši nebrauc...    

 4  5 atbildēt