local-stats-pixel

Horoskopa zīmes un viņu labākie draugi6

51 0

Katrai horoskopa zīmei ir kādas rakstura īpašības, kas dažiem patīk, bet citiem liekas traucējošas. Zvaigznēs ierakstīts, kurām horoskopa zīmēm lemts kļūt par draugiem un kurām labāk turēties vienam no otra pa gabalu.

« 1  2  3  4  5 »
51 0 6 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000

Ne, nu tad izskaidrojiet, ja es labaakais draugs esmu skorpionam un dviinim,bet mans labaakais draugs ir veersis. Ja nemaldos mana maasa ir veersis un peedeejajaa laikaa labi nesadziivojam

0 0 atbildēt

galīgi garām, bērnībā man labākie draugi bija dvīnis un strelnieks ,pats arī esmu strelnieks, tagad dvīnis ir palicis ,tas pats,kas pirms vairāk nekā 30 gadiem ,nācis klāt vērsis un par draugu varētu nosaukt arī divus lauvas, kaut gan parasti ar kolēģiem kontaktus neuzturu ārpus darba..

0 0 atbildēt

Mežāzis un strēlnieks būs labākie draugi kādus max 4gadus un tad draudzība izdils atšķirīgo interešu un mērķu dēļ. Manuprāt, vislabākās draudzības saites mežāzim ir ar vēzi(ir 2-3 tuvi vēži-draugi), jo mežāzim vajag kādu, kurš viņu uzklausa un saprot utt., lai arī cik "ciets" viņš nebūtu no ārienes. Tas tā, no MANAS pieredzes. Katram, proti, ir savādāk.

0 0 atbildēt