local-stats-pixel fb-conv-api

Latvijas hokeja šīs sezonas īss apskats un analīze7

Labs vakars, nakts vai diena - kad nu lasiet šo rakstu. Līdz pasaules čempionātam hokejā vairs tikai 16 dienas un uzskatu, ka ir īstais brīdis veikt nelielu ieskatu tajā ko šī sezona runā par Latvijas hokeju. Protams, šur un tur, kāds mūsējais spēlē play- off un Latvijas u-18 izlasei rīt un parīt cīņas par palikšanu elitē, kā arī PČ lielajiem "večiem", bet tas diži manu skatījumu uz šo sezonu nemainīs. Kāpēc sapratīšiet lasot aprakstu.

.

111 0 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

Par futbolu man nav tik plašu zināšanu kā hokeju un uzrakstīt rakstu ar vārdiem, kas sastāvētu no vārdiem - "viss ir pilnīgā pakaļā sevišķi nav vēlmes". Tas, kas notiek ar futbolu arī ir mūsu acu priekšā, jo notiek tepat Latvijā - spēlētaji bez prakses, izsaimniekots stadions, toto utt. Daļa no tā ko rakstīju par hokeju,tomēr, notiek tālu no Latvijas. Un par Euro 2004 - iespējams, tieši tas arī aizmālēja acis un deva iespēju izsaimniekotājiem runāt, ka viss ir izcili un nostādīt futbolu tur, kur tas ir tagad nestrādajot, bet bāzot kabatās.

3 0 atbildēt

Pēc nepilna pusgada netaisos par to spriest.

2 0 atbildēt

Labs raksts.

Dinamo sakarā domāju, ka vajag tā: nopirkt tiešām labus leģionārus par lielākām summām pirmajai maiņai. Pārējās maiņas taisa no pašmāju "jaunajiem" - Kulda, Lipsbergs, Jeļisejevs, Golovkovs, labākie no HK Rīga. Rezultātu taisa pirmā maiņa + jaunie dabū daudz spēlēt. Kalniņš vārtos un kādu spēli ļaut spēlēt arī kādam vārtsargam no HK Rīga. Man šķiet, ka visu sezonu laikā vēl neviens HK Rīga vārtsargs tā īsti nav spēlējis KHL spēlē.

0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt
Pie fiziska piestradas,bus labi rezultati. To ari Hartlijs un ieprieks Nolans mineja.
0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt