3

 172  0

Visiem zināms, ka ikkatram īstenam latvietim ir jāiestāda ozols, jānosit čūska (zvīņrāpuļu kārtas dzīvnieks, nevis sievasmāte), jāizaudzina dēls un, protams, reizi gadā kaislīgi jāfano par hokeju.

Tie kuriem nav žēl šķirties no prāvas naudas summas, lai piedzertos ārpus valsts robežām identiski tam, kā to būtu darījuši mājās, dodas komandu atbalstīt uz Slovākiju, citi izkliedz rīkles sporta bāros vai draugu kompānijā mājās, un ir pilnīgi skaidrs, ka pat tie, kuri vienmēr uzbāžas visiem ar savu "Es vispār hokeju neskatos, sports mani neinteresē!", patiesībā laiku pa laikam tomēr noskatās kādu Latvijas izlases maču. Un, ja reiz mēs visi kopā fanojam, tad varam arī kopā pasmieties.

« 1  2  3 »

Komentāri 3

0/2000
23. So fkin tru xD
 3  0 atbildēt
Aizliegt faniem lietot salvetes ir nr 1. Tādējādi viņas mēğinās neraudāts ,izlasei dodot iespēju nesatraukties vairāk kā tikko zaudētu spēli. Fanu raudāšana satrauc mūsu čomus un tie nogurst 3kārtīgi... Aiziet pēc spēles pa aliņam...a Tu redzēji kā šamējā bin noraudājusies...nujā a šamais krēslā koda... Nu un kas vairs pa spēlēšan...tik meklē fanu rindās kād bimbul SARAUJ LATVIJA! Hokeju lūdzu...ne basketbolu
 2  0 atbildēt

😎

 0  0 atbildēt