local-stats-pixel

Lidosta "Riiga" bus otra lielaka Ziemeleiropa..21

 29  4
Pabeidzot plānotās attīstības kārtas, Starptautiskā lidosta «Rīga» kļūs par otru lielāko lidostu reģionā aiz Kopenhāgenas, apsteidzot Helsinku un Gardemoenas (Oslo) lidostu. Pēc 5. un 6. attīstības kārtas īstenošanas, starptautiskās lidostas «Rīga» platība būs vairāk nekā četras reizes lielāka par esošo un tā spēs apkalpot līdz 12 miljoniem pasažieru gadā. Projektu plānots realizēt divās kārtās: 5. kārta paredz 510 metru gaisa kuģu piestātnes ēkas celtniecību ziemeļu virzienā no esošā termināļa ar 23 piestātnēm dažādiem gaisa kuģu tipiem. Attīstības 6. kārta paredz jaunu termināļa ēkas būvniecību ar izlidošanas un ielidošanas zāles pamatfunkcijām. Patlaban starptautiskās lidostas «Rīga» platība — 37 000 kvadrātmetru — un infrastruktūras kapacitāte spēj apkalpot līdz pieciem miljoniem pasažieru gadā. Pēc attīstības projekta pabeigšanas tā spēs apkalpot 10–12 miljonus pasažieru gadā. Kopējā starptautiskās lidostas attīstības vīzija ir izstrādāta tā, lai ilgtermiņā būtu iespējams attīstīt infrastruktūru, kas apkalpotu līdz 20 miljoniem pasažieru gadā. «Lidostas attīstības kārtas faktiski nozīmē jaunas lidostas celtniecību. Šis projekts iemieso mūsu ambīcijas — tās zināšanas, radošos risinājumus un darbspējas, lai nostātos līdzvērtīgās pozīcijās ar Ziemeļvalstu un Eiropas lidostām. Šis projekts akcentē valsts tēlu. Tas Latviju raksturo kā modernu valsti, kur ciena apkārtējo vidi, kur ir atvērta un radoša telpa,» saka VAS «Starptautiskā lidosta «Rīga»» valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters.
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 21

0/2000
sekstuuristi rodas jau muusu pashu deelj. un ja vieteejaas jaunaas sievietes nebuutu tik vieglpraatiigas, tad taa sextuurisma nebuutu.... protams tas ir very good, ka valsts attiistaas :)
 2  0 atbildēt
nevis ka jaunas sievietes nebūtu tik vieglprātīgas, bet gan, ka būtu labāki darba piedāvājumi tādejādi lielākas algas.
 1  0 atbildēt
Lidostai nav nekads sakars ar sexturismu... Mums lidosta, igauniem ostas, lietuviesiem naftas terminali...
 1  0 atbildēt
par lielu Latviju!!!!
 0  0 atbildēt
Daļa akciju, es griebēju teikt.
 0  0 atbildēt
Jūs kāds vispār kaut ko sajēdzat no tā visa? Lidostu nepaplašina valsts, bet kompānija, vismaz pilnībā ne. Valstij pieder tikai lidostas akcijas.
 0  0 atbildēt
liela būs tikai lidosta. latvija būs un paliks tāda pati niecība kā bija.
 0  0 atbildēt
ja ja uztaisi lielaaku lidostu paaugstini paartikai cenas sabiedriskajaa arii dzan.. jaa pensionari vares mirt badaa un jaunaas ģimenes un isus pārējos izmetiis no majaam.. vnk ideaali! DUSMAS!
 0  0 atbildēt
Būs laikam tiešām liela, jo Helsinku lidosta ir vienkārši mizlīga un to vēl paplašina
 0  0 atbildēt
Okey, valdība gan ir vainīga arī, bet paskatieties uz sevi. Kurš no jums kaut minimāli ir palīdzējis attīsties valstij- izņ*t nodokļus u.c.? Nejau valdība viena, vai vēl trakāk (kā daudzi uzskata), prezidents viens kaut ko var mainīt. ;)
 0  0 atbildēt
tas ir tikai sapnis!!
 0  0 atbildēt
tā vien liekas, ka Latvija ir bagātākā valsts Eiropā...
 0  0 atbildēt
mmmm ... lieka nauda uzradusies @_@
 0  0 atbildēt
Juus to daraat par naudu?!!!emotion
 0  0 atbildēt
normāli, tā tik turpināt... citādi jau tiešām pēc šķūņa izskatās salīdzinot ar citām lidostām
 0  0 atbildēt
Viihaa vairak seksturistu :DDD
 0  0 atbildēt
nu īstenībā labi ka kaut ko tādu veido, varēsim Latvijai pievērst lielāku uzmanību ;DD
 0  0 atbildēt
Jōmājō! Nu nekas, vismaz cenšas! emotion
 0  0 atbildēt
Skatoties kas notiek tūrisma nozarē, Rīga nav spējīga uzņemt tik daudz cilvēkus, lidostā jau viņi visi nepaliks!
 0  0 atbildēt
Nesaprotu, kapec mainas virsraksts....
 0  0 atbildēt