local-stats-pixel

Džeks Uzšķērdējs49

 26  1

Viņš pierādīja, ka ideāli noziegumi pastāv.Džeka Uzšķērdēja lieta nav atklāta jau vairāk neka 120 gadus. Pat mūsdienās ir daži cilvēki kas ceņšas atklāt visu slepkavību karalieni. Taču neviens, nekad nav spējis atbildēt uz jautājumu - Kas bija Džeks Uzšķērdējs?

Daži no viņa upuriem. Visas šīs sievietes bija prostitūtas. Vaitčapelā, kur darbojās Džeks, katra otrā sieviete piestrādāja par prostitūtu.

Viszvērīgāk nogalinātais upuris bija Mērija Kellija. Viņas ķermenis bija tik izkropļots, ka pat pieredzējušajam policijas ārstam nācās pierakstīt vairākas lapas ar nozieguma aprakstu.

M.Kellija bija Vaitčepelas skaistāka, pieprasītāka un dārgākā prostitūta. Kamēr citas sievietes varēja īrēt tikai gultas vietu, Kellija īrēja veselu istabu.

Uzšķērdējs uz policiju ir pat sūtījis vēstules, kurās rakstīja par savām slepkavībām. Vienā no tām viņš rakstīja ka ienīst prostitūtas un tās slepkavos kamēr vien būs spējīgs. Tiesa gan tiek apšaubīts tas, ka Uzšķērdējs pats ir rakstījis šīs vēstules.

Šo vēstuli slepkava vēlējās rakstīt ar upura asinīm, bet tekstā atklāja, ka asinis sažuva un nācās izmantot sarkanu tinti.

Šāds nazis tika atrasts vienā no nozieguma vietām. Tiek uzskatīts, ka tas ir Uzšķērdēja nazis. Diemžēl DNS no tā noņemt nevar jo tā nav daudz un tas ir slikti saglabājies.

Viens no aizdomās turamajiem Džeka lietā. Džozefs Silvers. Viņa vainu tā arī neizdevās pierādīt.

Vēl viens Džeka pretendents Princis Alberts Viktors, jeb draugu lokā pazīstams kā Edijs. Viņš bija pretendents uz karaļa titulu. Runāja, ka viņam bija dēka ar kādu vieglas uzvedības sievieti. To gan noliedza jo viņš bija gejs. Un arī teorija, ka viņš ir Džeks Uzšķērdējs tika ātri gāzta.

Vienīgais amerikānis aizdomās turamo sarakstā Tomass Nīls Krīms. Šīs pieņēmums gan netiek ņemts nopietni, jo bija skaidrs, ka Džeks Uzšķērdējs bija brits. Pietam viņam bija neapgāžami alibi.

Šādi pēc mūsdienu zinātnieku domām būtu jāizskatās īstajm Uzšķērdējam. Man gan šķiets, ka tas pat tuvu nestāv Uzšķērdēja tēlam, bet nu ko gan es zinu.

Ceru ka patika. Visu meklēju un rakstīju pati :)
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 49

0/2000
Iesaku redzeet filmu ''From hell" ar Džoniju Depu, tur kjip ir viss staasts par Uzšķērdēju........un tas viss notika vienaa, proti 1888.gadā
 1  0 atbildēt
Interesanta publikācija tomēr tas nav smuki rakstīt ka visu meklēji un rakstīji pati! Šis raksts ir nospiests viens pret vienu nožurnāla "LEĢENDAS" 2008. gada aprīļa numura. varēji jau pierakstīt arii to! Kas nākamais raksts no šī paša nummura par Faberžē olām?
 1  0 atbildēt
ļoti labs raksts. :) prieks. :) biežāk šadus :)
 0  0 atbildēt
Tas pēdējais pēc kkāda meksikāņa izstās.
 0  0 atbildēt
viens no labaakajiem raksties sajaa lapaa. beidzot kkas interesants .. emotion emotion
 0  0 atbildēt
lol avatarslol
[Paldies par aprakstu. ^^] izdevies. xD
 0  0 atbildēt
Labs raksts, respect. Vienīgi šodienai nepiemērots...
 0  0 atbildēt
meerija=sexy
 0  0 atbildēt
raksts no pēdējā Leģendu nr. ....
 0  0 atbildēt
labi pacentieess (:šis bij interesanti, nezinaaju nemaz
 0  0 atbildēt
cep augšā vēl tādus emotion Tev labi sanāk!!nekad nebiju aizdomājusies par šo tēmu, bet nu būs ko padomāt!! emotion
 0  0 atbildēt
Jauks raxts. Taas paareejaas prostituutas gan taa so so izskataas...
 0  0 atbildēt
kada pacentusies^^ no sympathy for whores=/
 0  0 atbildēt
ak.. emotion
 0  0 atbildēt
NU jaa, raksts baig jau laps.. :Ptas meerijas zeel
 0  0 atbildēt
to čali īstenībā varēja noķert , jo bija atrasta lupata ar daudz viņa dns vai kaut kas tāds un mūsdienās viņu jau 1 dienā varētu atrast , vienkārši tad neviens vēl nezināja , kas ir pirkstu nospiedumi , tos atklāja neilgi pēc tam un viņš nenodūra upures , bet gan nožņaudza , lai nenosmērējies ar asinīm varētu viņas mierīgi izkropļot Pee kaut kādā raidījumā vēl redzēju pa discovery
 0  0 atbildēt
baigi labs raksts emotion
 0  0 atbildēt
njaa
 0  0 atbildēt
 0  0 atbildēt
iss ieskats vesture.. man patiik.. emotion emotion
 0  0 atbildēt
« 1  2  3 »