local-stats-pixel

viss ko var veeleeties spoki.lv 24

 10  4

ja neesi redzeejis sso raxtu tad neesi spoki.lv spoks!!! ☺☻♥♦♣♠•◘○

 

 

♥interesanti fakti

♥anekdotes

♥kas miills

♥kas smiekliigs

♥kas salds

♥kas garssiigs

 

 

 

Kamielim mugurkauls ir taisns. Orangutāni izrāda agresiju ar skaļu atraugu Gliemezim ir aptuveni 25'000 zobu Strausa olu, lai novārītu cietu, ir jāvāra 4 stundas Krokodili, lai varētu dziļāk ienirt, rij akmeņus Vislielākās smadzenes attiecībā pret ķermeni ir skudrai Ziloņi un cilvēki ir vienīgie zīdītāji, kuri var stāvēt uz galvas Senie ēģiptieši mācīja babuīnus apkalpot viņus pie galda Volts Disnejs bērnībā līdz nāvei nomocīja pūci. Toreiz viņš pieņēma lēmumu atdzīvināt dzīvniekus multfilmās Kad Eiropieši pirmo reizi atbrauca uz Austrāliju, viņi jautāja vietējiem aborigēniem: "Kas tie par dīvainiem, lēkājošiem dzīvniekiem?" Aborigēni atbildēja: "Kenguru", kas viņu valodā nozīmē, "Nesaprotu." Vienkāršākais veids kā atšķirt plēsēju no veģetārieša ir acu izvietojums. Plēsējam acis ir izvietotas galvas priekšdaļā lai labāk varētu saredzēt laupījumu, savukārt veģetāriešiem galvas sānu daļās, lai labāk saredzētu uzglūnošu ienaidnieku. Vienīgais dzīvnieks, kurš nav pieminēts Bībelē, ir kaķis Sikspārnis ir vienīgais zīdītājs, kurš var lidot Lai savāktu 1 kilogramu medu, bitei ir jāaplido 2 milj. ziedu Šimpanzes ir vienīgais dzīvnieks, kurš sevi var pazīt spogulī


Cilvēki

Seram Isaakam Ņūtonam, kad viņš atklāja zemes pievilkšanas spēku, bija tikai 23 gadi Leonardo Davinči izgudroja modinātāju, kurš gulošajam berzēja kājas Zobi ir vienīgā cilvēka ķermeņa daļa, kura neatjaunojas Smadzenēs ir 80 % ūdens Uz viena cilvēka ķermeņa dzīvo vairāk dzīvu organismu, kā cilvēku uz visas mūsu planētas Cilvēkam nosarkstot, nosarkst arī viņa kuņģis. Cilvēka ķermenī pietiek tauku 7 ziepju gabalu izgatavošanai Cilvēkam ir mazāk muskuļu kā tauriņa kāpuram Divus augstākos IQ testa rezultātus ir uzrādījušas sievietes Kad nomira Einšteins, pēdējos vārdus viņš paņēma līdzi kapā, jo viņa istabene nesaprata vācu valodu. Jūlijs Cēzars valkāja lauru vainagu lai slēptu savu plikpaurību 80 % siltuma cilvēka ķermenis zaudē caur galvu Senajā Ēģiptē, ja operācijas laikā pacients mira, ķirurgam nogrieza rokas. Dziedātājs Niks Keivs piedzima ar asti. Kutināšana bija aizliegta ar likumu vairākās seno Austrumu valstīs, jo tika uzskatīta par grēcīgu uzbudināšanos. Spermatozoīds ir pati mazākā šūna cilvēka ķermenī - olšūna ir pati lielākā. 1982. gadā, anglis Viljams Holls gribēja izdarīt pašnāvību izurbjot ar urbi galvā caurumu. Viņš mira tikai pēc astotā izurbtā cauruma. Ja atomos, no kuriem sastāv cilvēka ķermenis, nebūtu tukšumu - tas kas paliktu pāri no cilvēka ķermeņa, varētu izlīst caur adatas aci.

Citi


Sahāras tuksnesī 1979. gada 18. februārī sniga sniegs Otrā pasaules kara laikā, metāla taupīšanas nolūkos,balvas izgatavoja no koka Vienīgā valsts, kurā 1983. gada laikā nereģistrēja nevienu jaundzimušo, bija Vatikāna Spānija tulkojumā nozīmē "trušu zeme" Sahāra arābu valodā nozīmē tuksnesis Senajā Romā vīrieši dodot zvērestu lika roku uz sēklinieka Las-Vegasas kazino nav neviena pulksteņa Viens kilograms citronu satur vairāk cukura nekā kilograms zemeņu Neatkarīgi no biezuma, nevienu papīru nevar salocīt vairāk kā 7 reizes Sodas ūdens nesatur sodu Skrūvgriezi izgudroja pirms skrūves Skaitlis 4 Japānā skaitās nelaimīgs, jo to izrunā tāpat kā "nāve" Prezervatīvs "Ramzes" nosaukts Ēģiptes faraona vārdā, kuram bija 160 bērnu Putekļi mūsu mājās 70 % sastāv no mūsu ādas atliekām Visbiežāk izpildītā dziesma - Happy birthday to you ir autortiesību aizsargāta. Anglijas bibliotēkās visbiežāk zog Ginnesa Rekordu grāmatu. Monako nacionālais orķestris ir skaitliski lielāks par Monako armiju.

 

 

 

Iztenterē vīrs no bāra, pakrīt, uzkrīt uz pagrabstāvu logus sargājoša režģa un atslēdzas. Paiet laiks viņš atjēdzas, paver acis, ieķeras ar rokām režģī un kliedz: "Nu bet, vīri, kāpēc... kāpēc uzreiz "ietupinājāt""

Sveiki dakteri! Kur palika tas jūsu psihoanalītiķis?
- Kurš? 
- Nu tas, kurš teica, ka es nekad cilvēku nespēšot nogalināt...

- Onkulim Jānim acīmredzami ir paaugstināts asinsspiediens!
- Kāpēc tu tā domā? Tu taču neesi ārsts!
- Virs viņa odi uzsprāgst!

Vilks apēda vecmāmiņu un apgūlās gultā atpūsties.
Atnāca Sarkangalvīte un apgūlās blakus vecmāmiņai.
- Kāpēc, vecmāmiņ, tev tik lielas ausis?
- Lai tevi labāk dzirdētu.
- Kāpēc, vecmāmiņ, tev tik lielas acis?
- Lai tevi labāk redzētu.
- Kāpēc, vecmāmiņ, tev ir aste?
- Tā nav aste! - teica vilks un nosarka.

Jaunlaulātie aizbrauca kāzu ceļojumā. Vīramāte saņem no dēla vēstuli:
"Man viss ir kārtībā. Paēdis, apģērbts, ar sievu apmierināts..."
Vīramāte tur rokās vēstuli un domā:
- Nu re, nepaspēja pat lāgā apprecēties, kad viņa jau iemācīja viņu melot...

Parastais dezodorants tikai slēpj sviedru smaku. Jaunais dezodorants AP darbojas savādāk – tas nogalina baktērijas, caur porām iesūcas ādā, nokļūst asinīs un, nonākot līdz nervu šūniņām, aptur elpošanu. Zinātnieki pierādījuši, ka mirušie nesvīst!

- Iedomājies, vakar izrādes laikā Otello tā iekarsa, ka patiešām nožņaudza Dezdemonu!
- Ai! Un kāpēc es savējo tad atrunāju iet uz aktrisēm?

Padomju laikos tūristu grupa dodas uz Itāliju. Pirms došanās ceļā viņi saņem vērtīgus instruktora ieteikumus:
- Pierakstiet dažas frāzes itāļu valodā: “kā aiziet uz viesnīcu?”, “cik maksā limonāde?”...
Kāds tūrists:
- Kā būs: “Piešķiriet man politisko patvērumu?”
Pēkšņi cits tūrists no lielā bara asi reaģē:
- Kāpēc jums tas?
- Es vienkārši gribēju uzzināt, kurš mums grupā ir no čekas!

...somainie dzīvnieki ir tikai Austrālijā, bet somainās sievietes tikai bijušajā PSRS.

“Šodien pie alkohola tirdzniecības punkta atrasts Jāņa B. ķermenis. Šis ir jau ceturtais Jāņa B. ķermenis, kurš atrasts šajā nedēļā.”

Mums ar vīru vakar tik neērts gadījums notika! Iedomājies, mēs sēžam, pēkšņi pie durvīm kāds klauvē. Mēs abi pēc ieraduma skapī ielīdām!

- Dēliņ, neej uz diskotēkām, tur var kurls palikt.
- Paldies, mammu, es jau paēdu.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

Es nēesmu redzējis un esmu īstāks spoks par tevi :P

 1  1 atbildēt

 

atbildot uz Stasits komentāru " Es nēesmu redzējis un esmu īstāks spoks par ... " Piekrītu, uzradies jauniņais un uzstāda savus nosacījumus, D-Bag

 1  1 atbildēt

 

atbildot uz ancuks13 komentāru " blle  tas tikai izteiciens tizlenni " Nē tas nav izteiciens puikiņ!

 0  1 atbildēt

blle  tas tikai izteiciens tizlenni

 0  2 atbildēt