local-stats-pixel

vajedzētu iedziļināties7

32 2

vajedzēti iedziļināties un aizdomāties ko mēs darām tikai lai būtu pārāki un bagātāki par citiem, un vai tas ir tā vērts.

ja mēs ta turpināsim virzīties uz priekšu nebūs vairs kur iet tikai krist. nevelti 2012. gada 21. decembris tik bieži ir minēts jo tas ir laika punkts no kura beigām nevar vairs neko mainīt, pasaules gals pienāks dēļ mums jo pakāpienu beigas tuvojas.

raksts ir par cilvēku mantkārību un nežēlību(pareizāk sakot par briesmoņiem nejau dzīvām būtnēm. mazajiem neiesaku skatīties jo ir dažas riebīgas bildes un jus nesapratīsiet jēgu. man ir p0*uj par plusiem vai mīnusiem tikai gribu pateikt savas domas.video kas ir beigās nav saistīts tas ir tikai mūzikas noskaņojumam.

32 2 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

Atvēru rakstu lai ieliktu tev mīnusu par virsrakstā esošo ''VAIG'', bet bildes aizkustināja, tapēc tomēr pluss :)

4 1 atbildēt

Šis raksts patiešām aizkustināja. Es nesaprotu kā cilvēki tā var rīkoties ar dabu un dzivniekiem. Dzivnieki arī ir dzīvi un viņiem sāp. Diez kā būtu, ja tie cilvēki kuri tā dara pāri roņiem būtu viņu vietā un viņiem novilktu ādu. Tas ir šausmīgi nežēlīgi.. Tie cilvēki ir vienkārši briesmoņi. Dzivnieki medī tikai lai izdzīvotu, bet šādi cilvēki slepkavo šos nabaga dzivnieciņus un vel posta dabu..

4 1 atbildēt

Protams jau zināju,ka notiek,bet tas ir patiešām briesmīgi!

0 0 atbildēt