local-stats-pixel

Žirafes7

5 0
Žirafe (Giraffa camelopardalis) ir Āfrikā dzīvojošs pārnadžu kārtas zīdītājs. Žirafe ir garākais sauszemes dzīvnieks, kā arī lielākais atgremotājs. Žirafes ķermeni klāj lieli, neregulāras formas plankumi. Pieauguša žirafes tēviņa vidēja masa ir aptuveni 1,2 tonnas, savukārt mātītes masa ir tikai 0,8 tonnas. Pieaugušu žirafu garums ir aptuveni no 4,3 metriem līdz 5,2 metriem. Lielākais eksemplārs ir sasniedzis pat 6 metru garumu. Žirafes sirds sver 11 kilogramus, tās apkārtmērs ir 60 centimetri, un tai ir sešus centimetrus biezas sienas. Žirafes tuvākais radinieks ir okapi jeb tā sauktā "meža žirafe".
Žirafe reizē ir jauks,mīlīgs un smieklīgs dzīvnieks :)
+++ Zaķīts baigi laimiigs skrien pa mezzu un peekshnni redz,žirafe satinusi zaaliiti un taisaas to smeekkeet."Nedari taa žirafe",saka zaķīts,"nebendee veseliibu,labaak paskraidiisim pa mežu!"Žirafe paskatās uz zālīti,zaķīti un aizsper zālīti prom.Skrien,skrien un abi redz ziloni kurš gatavojās kārtējam pulverīsha šnnaucienam.Pēkshņi zaķīts saka zilonim:"nebendee savu veselību,labaak ejam paskraidīt pa mežu!"Zilonis paskatās uz pulverīti,zaķīti un aizsper pulverīti prom.Tā nu visi laimīgi skrien pa mežu un pēkshņi redz,lauva gatavojās kārteejam dūrienam vēnā,bet zaķiits saka:"lauva,beidz bendēt savu veselību,labāk nāc kopā ar mums paskraidīt pa mežu!"Lauva pēkshņi pieceļās,piiet pie zaķīsha,un kārtīgi uzkrauj pa seju, tā ka zaķīts nokrīt bezsamaņā.Bet žirafe un Zilonis saka:"lauva,ko tu dari,zaķiits tikai vēlējās palīdzēt!"Bet lauva dusmīgi atbild:"Ak ja,nav jau pirmā reize kad zaķīts sarijies Extasy un liek mums skraidīt pa mežu." +++ Trīs dzīvnieki - žirafe, begemots un rausītis - grib darīt sev galu... Nu, labi- ies slīcināties. Aiziet uz dīķi. Nekā- izrādās- žirafei pārāk garš kakls, rausīts peld pa virsu, bet kā ielec begemots tā no dīķa viss ūdens izšļakstās... Nu labi, ies kārties. Ai, nu arī nekā! Žirafei pārāk garš kakls, rausītim cilpa neder un no begemota zars vienkārši nolūzt... Nu labi, ies lekt no 10. stāva... Žirafe skaita-"10,9,8,7,6,6,6,6..." Izrādās ka kājas jau pie zemes... Leks rausītis-"10,9,8,7,6,5,5,6,7,8,9... Nu kā viņš pats apaļš un tad uz apli arī planē... Nu leks begemots... Lec, skaita-" 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1,pagrabstāvs un "Ā, sveiki ogļrači!"
« 1  2  3 »
5 0 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000
10 laba :D
1 0 atbildēt
Aņuki labie! emotion
1 0 atbildēt
Garkaklzirgs :)
1 0 atbildēt
Pēdējā bilde laba :D
0 0 atbildēt
Eu ta 19. uz mani kautka divaini blenz.Jauki zverini, kads nevar man paskaidrot kadel vinam tie tadi divi ragii uz galvas.
0 0 atbildēt
traki.. zirafes ruul.. :D
0 0 atbildēt
Kāds bijis pietiekoši slinks un kā jau parasti, copy&paste.. Nožēlojami.. Mīnuss ;)
1 3 atbildēt