Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [49]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 24.04.19 15:37
2
0

atbildot uz Ulrihs komentāru " Nu vispār terorismam nav reliģijas. Pirms 100... "

Kristīgā ticība agresīva? Kurā vietā? Pirmais krusta karš pasaulē tika veikts pret valdensiešu kristiešiem tur pat Itālijā. Nejauc romas politisko varu ar kristīgo ticību! Kurā vietā Bībele atbalsta to, kas notika krusta karos? Pati Romas baznīca ir atzinusi, ka tur nekāda sakara ar kristīgo ticību nebija tajā laikā. Bērtuļu nakts un citi slaktiņi, kur nogalināja kristiešus tieši tāpēc, ka tie iestājās par to, lai baznīca vispār paliktu tāda, kā to māca bībele. Piekar sātanistiem kristiešu krustu un pēc tam vēl vaino kristiešus, ka viņi to darījuši.. Padomā ar galvu. Terorismam ir reliģijas! Es Tev pagāšā piemērā parādīju, ka tam ir uzskatāmi pierādījumi. Ja religija būtībā iestājās pret agresiju un tādām izpausmēm, tad tādas ticības pārstāvjus tev nesakūdīt arī ar ASV naudu! Bet, ja cilvēki "par naudu nopirkti" skien un sauc sava Dieva vārdu galinot cilvēkus, tad tam ir vistiešākais sakars ar reliģiozu terorismu. 

Ulrihs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RainisMedaļa Dienas doma
  Ulrihs 24.04.19 12:57
2
0

atbildot uz bombongs komentāru "Iesaku tev pašķirstīt vēstures grāmatas. Tev li... "

Intereses pēc - kas tieši būtu jāierauga vēstures grāmatās? Vai islāma izplatība, uzveicot savstarpējā cīņā novājinātās Bizantijas un Sasanīdu impērijas spēkus, kas noveda pie vardarbīgas islāma izplatības līdz pat Pireneju pussalai? Vai arī Turku-Osmaņu milzīgās impērijas izveidi, kas, cik dīvaini, arī notika ar militāra spēka palīdzību? 

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 24.04.19 11:40
2
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Pirms rietumvalstis sāka jaukties Tuvo Austru... "

Tava pasules vēsture laikam sākās no Rietumvalstu kolonizācijas. Izlama extrēmisns ir bijis pie viņiem jau visu laiku, pirms kaut kādām kolonizācijām. Ne tikai lasījis esmu, bet arī studējis reliģijas, tā kā nekarini man te batonus! Lūk Tev tēls - vīrietis ar kalašu rokās un spridzekļu vestē.. kas viņš ir? Budists, Hinduists, Jūds, Kristietis? Varam uztaisīt aptauju un visi teiks, ka šis tēls pieder pie Islama. Ja jau reliģijai nav nozīmes un visu izšķir tikai kolonizācija un citi apstākļi, tad kāpēc citās pasaules vietās piesaucot savu dievu cilvēki nespridzinās? Turklāt, ja gribi teikt, ka ASV ir izveidojuši ISIS, tad kā Tu varētu izveidot ISIS kristīgā reliģijā? Nevar, jo tā ir tiešā pretrunā ar to. Bet Korāns to tiešā veidā pat atbalsta. Ja Kristīgās ticības extrēmisms ir sevis aizliegšana un ziedošana citu labā, tad Islamā extrēmisms ir pilnīgi kaut kas cits. Un vispār, ir ielikts raksts publiski un es esmu izteicis savu viedoki par to. Kas Tev krata vispār kaut ko no manis teiktā apspriest? Sēdi tak savā filozofijā un netraucē domājošo pasauli!

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 23.04.19 14:45
2
0

atbildot uz krustnesi komentāru " Tie ir musulmaņi ar šaujamajiem rokās! Un tas... "

Pirms rietumvalstis sāka jaukties Tuvo Austrumu un Āfrikas valstīs, un tās kolonizēt, tāda lieta kā islama ekstrēmisms NEEKSISTĒJA. ISIS un Al Qaeda ir Izraēlas un ASV sponsorētas organizācijas, kuras nogalina simtiem tūkstošiem musulmaņu. Terorakti Eiropā nav nekas salīzinājumā ar rietumvalstu kara noziegumiem trešās pasaules valstīs.

Es varu derēt, ka tu neesi lasījis Korānu, un neesi dzīvē runājis ar nevienu musulmani. Musulmaņi neizraisa nekādu terorismu. Terorismu izraisa koloniālisms, karš un kapitālisms, jo terorisms noteiktām cilvēku grupām ir izdevīgs.

Tavs username un profile pic jau ļoti daudz par tevi pasaka, tapēc es nebrīnos, ka tu ienīsti cilvēkus, kuri nedomā tāpat kā tu.

dzigiiiitsss@speles avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa BakalaursMedaļa Recidīvists
  dzigiiiitsss@speles 23.04.19 05:56  
2
0
Žēl, lai neteiktu vairāk...
RandomUser avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas joksMedaļa Spoks
  RandomUser 02.06.19 23:02  
2
0
Taisnība. Kā kuram paveicās. Kas man riktīgi kaitina, ka ja cilvēki ko sasniedz tupa tāpēc, ka paveicās, tad to uzskata par savu nopelnu. Jā, daļa nopelna ir, ka vajag iet un darīt, bet 50/50. 50% darba, 50% veiksmes. Cieniet un nenosodiet tos, kam nav tik labi paveicies kā jums. Varbūt pienāks diena, kad būsiet tur, kur ir tie, kurus apskaužat, bet tie, kuri "zīmējās" būs pie sabrukušas siles.
Anonīms
Anonīms 19.04.19 22:28
2
0

Neslikti

Anonīms
Nu+jā 19.04.19 23:08  
2
0
atbildot uz Nu+jā komentāru "Wtf? Izglītojies - viņa labprāt ar bērniem runā... "

Bet ar ko es te runāju...spriežot pēc taviem komentāriem tu (jā ar mazo t) esi neaptēsts
Anonīms
Anonīms 20.04.19 02:55
5
5

Nepatīk šādas samuļātas un izdomātas bildes.ar īstenību tur nav nekāda sakara.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 23.04.19 04:10
0
0

atbildot uz Latvietis99 komentāru " Vēl viens piemērs kāpēc mums nevajag šo... "

Tu arī šeit neesi vajadzīgs.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 23.04.19 04:11
0
0

atbildot uz krustnesi komentāru " Kāpēc es nejūtos vainīgs un bēdīgs? &nb... "

Laikam tāpēc, ka tu vari būt bēdīgs tikai par baltādainiem kristiešiem... spriežot pēc taviem trash komentāriem.

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 23.04.19 12:42
3
3

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Laikam tāpēc, ka tu vari būt bēdīgs tikai par... "

Tie ir musulmaņi ar šaujamajiem rokās! Un tas, ka līdz ar musulmaņu ienākšanu eiropā, tikai sākās terorisms eiropā. Pie viņiem tā ir bijusi ikdiena jau no aizvēstures. Tā kā mani pilnīgi neuztrauc tas, ka viņu reliģija ir tāda, kas nevar savaldīt vai provocē terorismu. Protams, ka tas ir bēdīgi, ka tā pasaulē notiek, tomēr paši jau viņi to izraisa. Katrā ziņā es pie tā nejūtos vainīgs, jo zinu, ka var arī citādāk, bet tāda ir viņu izvēle.

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 28.07.19 17:35
0
0

Galvenais, lai katram pašam par sevi pēc laika nav kauns!

ELEP avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Komiķis
  ELEP 23.04.19 21:46  
0
0
ir labs
197403 avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Autoklikeris
  197403 02.06.19 22:09
0
0

  

Ulrihs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RainisMedaļa Dienas doma
  Ulrihs 10.05.19 08:19
0
0

atbildot uz krustnesi komentāru " Droši vien jau nav ko atbildēt, tāpēc saki, ... "

Ok, pieņemsim, ka krusta karos nepiedalījās kristieši vai arī tie nebija īstie? Kas tad ir īstie kristieši? Pēc Reformācijas arī "īsteno" kristiešu uzradās n-tie novirzieni, kas ar prieku ticības vārdā karoja arī ar citiem reformatoriem.

Un ko nozīmē neatīstīti, ja ir runa par mūsu senčiem? Interesanti, kas bija vairāk attīstīts krustnešiem, kas ieradās? Arbalets bija? 1 no 1000 rakstīt mācēja? 

mix41 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārsMedaļa Burvju klana biedrs
  mix41 12.06.19 21:09
0
0

skarbi   

Ulrihs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RainisMedaļa Dienas doma
  Ulrihs 24.04.19 13:03
0
0

atbildot uz krustnesi komentāru " Tava pasules vēsture laikam sākās no Rietumva... "

Nu vispār terorismam nav reliģijas. Pirms 100 gadiem teroristi vispār nekādi nebija saistīti ar reliģiju. Visādi Narodovoļci utt.

Ko nozīmē "izveidot kristīgā reliģijā"? ASV ir savulaik atbalstījusi ar naudu ISIS tā pat kā tos pašus Talibus Afganistānā, kad tie karoja pret PSRS. Vienkārša lielvaru politika bez kādas (atkal) piesaistes pie reliģijas. Tā pat kā šī pati ASV izmantoja vienas indiāņu ciltis cīņā ar citiem indiāņiem vai citiem eiropiešu kolonizatoriem. To pašu darīja briti, fraņči, spāņi utt.agrāk un mūsdienās citas lielvaras. 

Un nevajag noliegt faktus, kad arī kristīgā reliģija ir bijusi agresīva - kaut vai pret mūsu senčiem ar Ziemeļu krusta kariem. 

mežabrāls avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  mežabrāls 03.07.19 09:21  
0
0
Ulrihs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RainisMedaļa Dienas doma
  Ulrihs 09.05.19 14:18
0
0

atbildot uz krustnesi komentāru " 1) Tu parādi, ka pats esi agresīvs, jo agresī... "

Neko nesapratu no komentāra. Kaut kāds vārdu savārstījums, kur nav redzama īsti jēga... vēl Krievija un zaļie cilvēciņi piepīti klāt...

Vienīgais, kas kaut cik skaidrs no komentāra ir tas, ka latviešu senči karoja savā starpā. Nu un tad? Vai tas kaut mazā mērā attaisno šeit ieradušos krustnešus un viņu ticības karus gadsimta garumā? Vai kristīgās valstis nekaroja savā starpā nemaz? Pat Palestīnā sākot ar itāļu tirdzniecības republikām un beidzot pat ar mūku bruņinieku ordeņiem. 

« 1  2  3 »