local-stats-pixel

Tarzānam nemaz tik viegli neiet.14

 207  2

Bišķīt pārskrējos pa džungļiem un esmu dziļā neizpratnē - kā Edis Raiss Berouzs un pēc viņa visa Holivuda varēja iesmērēt mums tādu lažu. A pateicīgie skatītāji gadu desmitiem tik nes naudiņu, lai piepildītu viņu kabatas... Filmas, multenes, grāmatas...

Īsāk sakot, tik daudz dzeloņu un durstekļu es nebiju gaidījis. Ja Tarzāns būtu pa džungļiem tā lēkājis, kā Holivuda rāda, nemitīgi skanētu sāpju bļāvieni un smagi krievu lamuvārdi.

"Jau kā pavisam mazs zēns Tarzāns nonāca džungļos, kur pērtiķiene Kala izaudzināja viņu kā savu bērnu. Viņš bija pilnīgi pārliecināts, ka dzīvnieki ir viņa īstā ģimene, līdz izglāba no briesmām Džeinu Poteri. Skaistā sieviete, kas ieradusies džungļos ekspedīcijā, atklāj Tarzānam, ka patiesībā viņš ir cilvēks. Tagad Tarzānam ir jāizlemj, kurā no pasaulēm viņš labāk iederas – dzīvnieku vai cilvēku"...meloja visi apkārt.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 14

0/2000

Tagad es sapratu, kāpēc tarzānam raksturīgs ir tas viņa kliedziens! emotion

 44  1 atbildēt

Visu bērnību viņš pavadīja, knubinot dzelkšņus nost, lai pēc tam Džeinas priekšā var lidināties bez bailēm. Tā ka viss ir ok emotion

 17  0 atbildēt

pilnīgs marazms, jebkurā vietā var atrasr dzeloņainus augus, vai piemums Latvijā netrūts mežrožu, aveņu, kazeņu......??? paņem vienu procentu no augu klāsta un padara to visu par vienu vienīgu dzeloņu valstību. sviests., nemaz nerunājot par visa veida krāšņumaugiem (rozes, akācijas, ērkšķogas,,,,,,,)

 8  2 atbildēt

Tapec jau nav filmai 2 dalja :D

 4  1 atbildēt

tie vnk bija citi laiki, pēc tarzāna koki arī sāka audzēt tādas lietas, jo apriebās jau, ka viens puspliks ērms kāpelē pa viņu trauslajiem zariem.

 1  0 atbildēt

Tā ir tikai multfilma!

 2  2 atbildēt

nejau visiem kokiem tie dzelonji

 1  1 atbildēt

Beidzot cepains raksts! + :)

 0  0 atbildēt

a hahaha :D

 0  0 atbildēt

Taa neko kocinsh! :D

 0  0 atbildēt

Skarbā daba.emotion

 0  0 atbildēt

Asumi izauga pēc Tarzāna.... Aizsardzībai pret viņa pēctečiem! 

 1  2 atbildēt

Jorzham no szungliem protamas wie koki vairaak kaiteejuwi ) 

 0  2 atbildēt