local-stats-pixel

Sony Ericsson iepazīstina ar jaunu Walkman sērijas mūzikas tā0

 16  0
Uzņēmums Sony Ericsson piedāvā jaunu Walkman® tālruni W980, kas sola būt vēl muzikālāks kā līdz šim. Uzlabotā unikālā skaņas tehnoloģija kopā ar lielisko noformējumu Walkman® on Top W980 turpina pilnveidot uzņēmuma Sony Ericsson tēlu, padarot to par patiesu tirgus līderi mobilo tālruņu mūzikas pasaulē.
„Tālrunis W980 Walkman® ievieš jaunu standartu mūzikā tālruņos,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson Mūzikas mārketinga vadītājs Bens Pedlijs (Ben Padley). „Mēs vēlējāmies izstrādāt vadošo mūzikas atskaņotāju, kas būtu apvienots ar funkcijām bagātu tālruni – visu laiku esot priekšā skaņas iespējās, kuras liek jums vienmēr vēlēties ko vairāk. W980 pārspēs visas cerības.”
Tālrunis W980 Walkman®
Izveidots, domājot par mūziku
• Tīras skaņas burvība
Lieliska skaņas kvalitāte ļauj baudīt mūziku tā, kā jūs vienmēr esat vēlējies.
• Walkman® on Top
Intuitīva piekļuve mūzikai un tās vadība.
• Uzglabāšanas risinājumi
8 GB iebūvētā atmiņa ļauj jums glabāt līdz pat 8 000 dziesmu.*
Uzticieties oriģinālajai ieraksta kvalitātei
Tālrunis W980 Walkman® ir radīts, lai ļautu klausīties mūziku tās augstākajā kvalitātē. Tīra stereo skaņa ļauj mūzikai skanēt, tieši tā kā ir oriģināli ierakstīta. Tīrie zemo frekvenču skaļruņi nodrošina skaņu bez izkropļojumiem arī tad, ja klausāties skaļāk. Šīs iespējas apvienojumā ar lieliskas kvalitātes austiņām - līdznēsājamo brīvroku stereo ierīci HPM-77 – rada tīras skaņas baudījumu un mūziku, kas izklausās gandrīz kā oriģinālajā ierakstā.
Ļaujiet klausīties savu mūziku arī draugiem
Tālrunī W980 Walkman® ir iebūvēts FM diapazona raidītājs, kurš ļauj jebko, kas tiek atskaņots tālrunī, nosūtīt citām ierīcēm ar iebūvētu FM radiouztvērēju. Tas dod jums iespēju dalīties ar savu mūziku ar visiem, kas atrodas līdzās, vai arī to atskaņot drauga automašīnas stereo sistēmā. Noņemiet austiņas, ērti apsēdieties un ļaujiet mūzikai plūst no iebūvētajiem stereo skaļruņiem, lai mūziku varētu baudīt arī pārējie. Izvēlieties ierakstu no plašas mūzikas fonotēkas, jo W980 ļauj jums tālrunī glabāt līdz pat 8000 dziesmu,* vai arī ieslēdziet savu iecienītāko radiostaciju un klausieties maksimāli skaļi. Nav nepieciešamības pievienot FM diapazona uztvērēju, jo tas jau ir iebūvēts tālrunī W980.
Veidojiet savu kolekciju katru dienu
Līdz ar neseno PlayNow™ arēnas attīstību, kas ir lietotāju iecienīts bezvadu lejupielādes pakalpojums no tīmekļa ko Sony Ericsson ieviesīs maijā, jums būs iespējams piekļūt līdz pat 5 miljoniem ierakstu, lai paplašinātu savu mūzikas kolekciju. Tālruņa W980 līdzeklis TrackID™, kas var noteikt jebkuru ierakstu nosaukumu, būs pilnībā integrēts PlayNow™ arēnā. Tas sniedz iespēju uzreiz lejupielādēt ierakstu, tiklīdz ir noteikts tā nosaukums.
Pielāgojiet savu skaņu
Jūs varat pielāgot tālruņa W980 Walkman® atskaņotāju mūzikai, kādu jūs klausāties. Šis jaunākais Walkman® tālrunis sniedz izvēles iespēju no astoņiem iepriekš iestatītiem skaņas izlīdzinātājiem, kur katrs no tiem ir atšķirīgs un izmantojams noteiktam mūzikas diapazonam. Vienalga, vai klausāties džezu, populāro mūziku vai smago metālu – jūs katrai dziesmai varēsit izvēlēties labāko skanējumu.
Vadiet mūziku ar pirkstu pieskārieniem
Walkman® on Top tālrunī W980 nodrošina pilnīgas atskaņotāja Walkman® iespējas, neatverot tālruni. Visas atskaņotāja Walkman® iespējas, kas parasti ir attēlotas atvāžamā tālruņa iekšpusē, tagad ir arī pieejamas tālruņa ārpusē, tādējādi pārvietošanās mūzikas bibliotēkā var notikt bez piepūles.
Līdzsvars un ritms
Ikviens mūzikas cienītājs zina, ka lieliskam mūzikas baudījumam ir nepieciešami lieliskas kvalitātes skaļruņi vai austiņas. Tālruņa W980 Walkman komplektā ir jaunā līdznēsājamā brīvroku stereo ierīce HPM-77 – austiņas, kas ļauj jums baudīt mūziku ar jaudīgu stereo skaņu. Brīvroku sistēma HPM-77 lietotājiem ļauj arī pieņemt zvanus, un tās nogludinātais izskats un nēsāšanai ausīs paredzētais stils nozīmē to, ka tās ir ērtas un samazina apkārtējo troksni līdz minimumam.
Vienalga, vai klausāties mūziku austiņās vai skaļruņos, tālruni W980 Walkman® ir jāiegādājas tiem, kas vēlas gūt izcilas muzikālās iespējas, kuras ik minūti varētu būt līdzās. Šis ir GSM/GPRS 850/900/1800/1900 tīkla frekvenču tālrunis, kas būs nopērkams no 2008. gada 3. ceturkšņa.
Līdznēsājamā brīvroku stereo ierīce HPM-77 būs nopērkama no 2008. gada jūnija.
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000