local-stats-pixel fb-conv-api

Sony Ericsson „ieliek jūsu dzīvi” atvāžamā tālrunī, iz1

Uzņēmums Sony Ericsson šodien paziņo par Z770 izlaišanu, kas ir elegants atvāžamais tālrunis, kas īpaši uzlabots tīmekļa pārlūkošanai un ātrai datu pārraidei ar tehnoloģiju HSDPA. Klasiskā skata atvāžamais tālrunis piedāvā iespējas, kas pārsniedz cerēto. Tas ir veidots vieglai sērfošanai tīmeklī vai jaunāko ziņu saņemšanai, bet e-pasta iestatīšanas vednis vienkāršo piekļuvi e-pasta iesūtnei. Tālruni Z770 var arī tieši savienot ar klēpjdatoru (izmantojot USB kabeli) un izmantot kā modemu.
„Z770 ir ļoti jaudīgs šāda neliela izmēra atvāžamais tālrunis,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson mārketinga direktors un Tīmekļa multivides pakalpojumu vadītājs Mārtins Vinklers (Martin Winkler). „Tas ir piemērots aizņemtiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama viegla piekļuve e-pastam un augstas kvalitātes piekļuve tīmeklim, atrodoties ceļā. Šiem cilvēkiem vienmēr ir nepieciešams būt saskarē ar citiem un redzēt savu e-pastu, bet viņi nevēlas izmantot viedtālruni vai plaukstdatoru. Tālrunis Z770 ir vienkārša atbilde šiem lietotājiem.”
Tālrunis Z770 – esiet tiešsaistē ar vieglu stilu
• Vienkārša e-pasta iestatīšana – maksimālam izdevīgumam.
• Liela ātruma piekļuve tīmeklim un intuitīvi vadības līdzekļi ātrai tīmekļa pārlūkošanai.
• Kartes Google™ Maps līdznēsājamajām ierīcēm – soli pa solim uz ekrāna saņemiet informāciju par virzienu uz galamērķi.
Stils kabatā
Maza izmēra izturīgs tālrunis, kas palīdz jums rādīt trikus darbā, mājās, draugiem un ģimenei. Ar tehnoloģiju HSDPA tālrunis Z770 nodrošina liela ātruma datu pārraidi; tas izmanto vairākas sakaru metodes, atkarībā no tā, vai nepieciešams veikt darījumus vai vienkārši sazināties ar ģimeni. Tālrunis apvieno 8,5 stundas ilgu sarunu laiku ar vienkāršu e-pasta iestatīšanu un ātru piekļuvi internetam. Tas Z770 padara par daudzpusīgi izmantojamu tālruni tiem lietotājiem, kuriem ir straujš dzīvesveids gan darbā, gan arī mājās ar ģimeni.
Ienākošais pasts tieši jūsu rokās
Tālrunis Z770 vēl vienkāršāk nekā jebkad agrāk ļauj piekļūt e-pastam. Arī tad, ja tehniskās lietās esat iesācējs, varat piekļūt tīmekļa e-pastam (Hotmail, Yahoo u.c.) un saņemt e-pasta vēstules tieši savā tālrunī. Un ar programmu Exchange ActiveSync™ jūs varat konfigurēt savu tālruni tā, lai e-pasts tiktu pārstumts tieši uz jūsu tālruni, vienkāršojot saziņu arī tad, kad atrodaties ceļā.
Izvēlieties veidu, kā nokļūt tiešsaistē
Tālrunis Z770 sniedz iespēju būt tiešsaistē, kad vien jūs vēlaties tur būt. Sērfojiet tīmeklī vai saņemiet e-pastu tieši savā tālrunī, kad atrodaties taksometrā. Un, kad esat viesnīcas priekštelpā, pievienojiet tālruni Z770 savam klēpjdatoram (izmantojot USB kabeli) un izmantojiet to kā modemu, lai piekļūtu tīmeklim no datora.
Kad esat tiešsaistē, tīmekļa pārlūkošana ar Z770 ir vienkārša, pateicoties magnētiskajam peles rādītājam, kas vadāms ar navigācijas taustiņu. Taustiņš maina ikonu atkarībā no tās atrašanās vietas tīmekļa lapā (piemēram, no teksta ievades uz rādītāju vai saiti). Pie visa tā varat panoramēt un tuvināt interesējošos apgabalus, lai varētu tos vieglāk izlasīt sava tālruņa 2,2 collu lielajā ekrānā.
Vienmēr kopā ar jaunumiem
Tālrunis Z770 sniedz jums visu nepieciešamo informāciju tieši jūsu rokās. Saņemiet jaunākās ziņas ar RSS sindicētajām plūsmām vai izklaides tīmekļvietnēm tieši tad, kad tur notiek kādas darbības. Vienkārši noklikšķiniet uz RSS ikonas vai ekrānvadīklas, lai tūdaļ piekļūtu iecienītākajām tīmekļvietnēm tieši no tālruņa darbvirsmas (vai gaidstāves režīma ekrāna). Turklāt tālrunī Z770 ir iebūvēta laika prognozes lietotne, kas ļauj pastāvīgi saņemt jaunāko informāciju par gaidāmo laiku un atbilstoši ieplānot garu nedēļas nogali.
Tāpat, kā varat saņemt jaunākas ziņas un laika prognozi, jūs varat arī informēt savus mīļotos cilvēkus par saviem jaunumiem. Ar tālruni Z770 uzņemiet fotoattēlu un tūdaļ to augšupielādējiet savā emuāru vietnē.
Sazinieties arī no automašīnas
Lai iegūtu vislabāko, ko spēj sniegt tālrunis Z770, jums tas nav jātur rokā. Ar Bluetooth™ brīvroku sistēmu HBC-150, par kuru arī tiek paziņots šodien, jūs varat palīdzēt saviem klientiem vai ģimenei arī no automašīnas, neatraujot uzmanību no ceļa. Brīvroku sistēma HCB-150 ir aprīkota arī ar līdzekli teksta pārveidei runā, mutiski brīdinot lietotāju par zvanītāja vārdu. Sistēma HCB-150 sarunu režīmā darbojas līdz 25 stundām un līdz 700 stundām - gaidīšanas režīmā, kas ir pietiekami ilgs laiks pat vairākiem braucieniem.
Z770 ir UMTS/HSDPA 2100 un GSM/EDGE 850/900/1800/1900 frekvenču tālrunis, kas būs nopērkams moderni sarkanā, grafīta melnā un izsmalcināti zeltainā krāsā no 2008. gada 2. ceturkšņa.
Automašīnai paredzētā Bluetooth™ skaļruņu sistēma HCB-150 būs pieejama visā pasaulē no 2008. gada 2. ceturkšņa.
22 1 1 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

👍

0 0 atbildēt