Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
144

Tādi viņi bija, jāā..

Hetty Green Viņa krāja savu... Autors: Lieniitee Slaveni un dīvaini.
1. Hetty Green. Viņa krāja savu naudu un tika uzskatīta par vienu no bagātākajiem cilvēkiem savā laikā. Viņa strādāja bankā. Viņa nemaskāja nodokļus un īres maksas, jo uzskatīja, ka viņa ir labākā nekā visi citi un vienkārši ateicās to darīt.Kādēļ viņa bija traka? Viņai bija ļoti bagāta, bet taupīga. Viņa valkāja to pašu apģērbu un apakšveļu visu laiku līdz tā bija pilnīgi caura un sadilusi. Savas spītības dēļ, viņai nācās bieži pārvākties uz citām valstīm, tikai tādēļ, lai izvairītos no nodokļu maksāšanas.
William Archibald Spooner... Autors: Lieniitee Slaveni un dīvaini.
2. William Archibald Spooner. Šis cilvēks ieviesa pats savu valodu, kas vēsturē pazīstama kā "Spoonerism." Viņš bija profesors Oskfordā un cilvēki bija ļoti ieintresēti un gāja ar prieku uz viņa lekcijām tikai, lai dzirdētu cik nepareizi viņs runā. Viņs savā valodā ietvēra nejaušus vardus, mainīja burtus vietām utt. Viņš nebija apmierināts par lielo publicitāti. Tuvojoties viņa nāvei, viņš tomēr atmaiga un sniedza intervijas presei. Es pameklēju un atradu dažus viņa izteicienus - “Mardon me padam, this pie is occupewed. Can I sew you to another sheet?” (tas nozīmē - (Pardon me, madam, this pew is occupied. Can I show you to another seat?). “Let us glaze our asses to the queer old Dean” (Tas nozīmē - …raise our glasses to the dear old Queen)
Simeon Ellerton Viņš dzīvoja... Autors: Lieniitee Slaveni un dīvaini.
3. Simeon Ellerton. Viņš dzīvoja 18.gs un bija ļoti liels fitnesa fanātiķis. Viņam ļoti patika garas pastaigas tādēļ viņš izmantoja šo izdevību un kalpoja kā kurjers vietejiem iedzīvotājiem. Katru reizi kā viņs devās pastaigās viņs, vāca akmeņus no dažādām vietām. Viņš tos nesa visu ceļu sev uz galvas.Viņa mērķis bija savākt tik daudz akmeņus, lai uzbūvētu sev māju. Tā kā vietā, kurš viņš dzīvoja bija ļoti maz akmeņu, viņam nācās ar katru reizi iet ar vien tālāk un tālāk. Tā viņs ieguva popularitāti, kura padarīja viņu slavenu. Protams, ka šo smago akmeņu nešana kaitēja ļoti viņa kakla skriemeļiem, tomēr beigu beigās viņs uzbūvēja sev māju, bet izdarot to viņš saprata, ka vairs nespēj staigāt bez akmeņiem uz galvas un tapēc viņs turpināja to darīt bez jebkāda iemesla.
John Christie Šis vīrs un... Autors: Lieniitee Slaveni un dīvaini.
4. John Christie. Šis vīrs un viņa sieva iesāka "Glyndeborne Opera Festival." Bet viņš bija arī pazīstams britu ekscentriķis. Viņš nebija prasīgs, lai gan ziedoja operām lielas naudas summas, viņš ceļoja vienmēr trešajā klasē (ekonomiskajā klasē) un pats staipīja savas somas ceļa somas, nevis lika to darīt pavadoņiem. Uz sabiedriskiem pasākumiem viņš vienmēr ieradās uzvalkos, tikai pie tā pievilkdams vecas tenisčības. Kad viņam palika karsti viņs nevis novilka žaketi, bet gan nogrieza to piedurknes.Pats viņš ir teicis: "Ja nebūtu pieņemtas nekādas sabiedrības normas es varētu staigāt arī pliks un cerētu, ka visi darītu tāpat."
Oscar WildeŠis cilvēks ir... Autors: Lieniitee Slaveni un dīvaini.
5. Oscar Wilde.Šis cilvēks ir neapšaubāmi slavens. Jau bērnībā viņš vienmēr ģērbās ekstravaganti. Viņš mēdza pieskaņot omārus un krabjus pie sava apģērba. Viņš tos piestiprināja pie kaklasaitēm vai jostām. Viņš bija Viktorijas laikemta pretstats. Tomēr pēc dēkas ar Lordu Alfrēdu Duglasu, pienāca gals viņa karjerai. (Viņš bija dzejnieks). ... pēc kāda laika viņu notiesāja un ieslodzīja cietumā par par sodomiju, jeb zoofīliju.
Sers George Sitwell Viņš... Autors: Lieniitee Slaveni un dīvaini.
6. Sers George Sitwell. Viņš bija kaislīgs dārzkopis un ļoti ienīda sīcošas lapsenes, tapēc izgudroja speciālu ieroci ar ko tās nošaut. Tomēr viņs izvairījās no parādu nomaksas un tādejādi viņu iespundēja cietumā.
Gerald TyrwhittWilson... Autors: Lieniitee Slaveni un dīvaini.
7. Gerald Tyrwhitt-Wilson pazīstams arī kā Lords Berners. Viņu uzaudzināja viņa mamma un vecmāmiņa. Kad viņam bija deviņi gadi viņs tika nosūtīts uz internātskolu. Tajā viņs ieguva savu pirmo seksuālo pieredzi (ar vecāku klases zēnu), tomēr šīs attiecības ātri beidzās, jo vienreiz viņs viņu apvēma :D Tomēr viņš izauga par labu rakstnieku un komponistu. Viņa hobijs bija krāsot dzīvus baložus dažādās krāsās. Visvairāk viņam patika tos krāsot rozā un lillā krāsā. PAr nopelnīto naudu viņs iegādājas pats savu žirafi ar ko mēdza dzert kopā savu rīta tēju.
William Buckland Viņš kļuva... Autors: Lieniitee Slaveni un dīvaini.
8. William Buckland. Viņš kļuva slavens pateicoties savam darbam. Viņš pētīja fosīlijas. Viņa dīvainība bija tāda - Viņam piederēja ļoti daudz dzīvnieki, viņš tos nobaroja un pēc tam apēda. (Viņa maltītē tikai iekļautas mušas, kurmji, zaķi, vāveres, skudras, tārpi, zirnekļi u.c ) Viņš ir teicis, ka spētu apēst jebko, kas kustas.
Francis Egerton Viņš mantoja... Autors: Lieniitee Slaveni un dīvaini.
9. Francis Egerton. Viņš mantoja ļoti lielu naudas summu, taču viņa slava viņu padarīja nožēlojamu. Viņa dīvainība bija tāda, ka viņš taisīja kurpes no suņu ādas, kaklasaites no nošauto putnu spalvām. Viņš vienmēr ģērbās tikai dzīvnieku ādās. un pirms viņs nogalināja suņus, viņš tos saģērba mazos kostīmiņos. Katru suņa kurpju pāri viņš bija vilcis tikai vienu reizi mūžā, viņam vienkārši patika tās kolekcionēt.
 Autors: Lieniitee Slaveni un dīvaini.
10.
2
144
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [8]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Sportsmen avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa Mani sirdspukstiMedaļa Garīgais līderis
  Sportsmen 03.09.10 21:59
4
0

Katrs ar kaut ko izceļas :))

Sehmeta avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa BakalaursMedaļa Sertificēts spoks
  Sehmeta 03.09.10 19:30
3
0

Vispār tiem tipiem bija forši dzīvot - ja tu esi slavens un bagāts, ir tiešām vienalga, ko un kā tu dari.

mandele avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  mandele 03.09.10 22:16
3
0

gribu vēl.. lūdzu turpinājumu..

SoullesS avatars
Medaļa Holly ShitMedaļa NāvīteMedaļa Holly Shit
  SoullesS 03.09.10 19:14
2
0

lasu 7. Viņu uzaudzināja viņa mamma un vecmāmiņa - nodomāju: būs gejs, un tiešām.

par sevi - esu apkrāvies ar 2kg rotām, pārāk daudz dievinu kaķus, un dažreiz smejos bez iemesla.

AstoņkājisKazimirs avatars
Medaļa PiparkūkaMedaļa Spoks
  AstoņkājisKazimirs 03.09.10 21:20
2
0

ahh kā es smējos 

yayva avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Lord RudolphMedaļa Ielej bračka!
  yayva 03.09.10 23:45
1
0

ev 10. labs!!

tavaome avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  tavaome 04.09.10 17:12
0
0

kāpēc te nav Lady GaGas?????:D ko???

Pirāts avatars
Medaļa UberziņaMedaļa RecidīvistsMedaļa Mūza
  Pirāts 25.09.10 18:18
0
0

Jauks raksts!

+++