local-stats-pixel

Pro-ana, depression and suicide35

68 7

“There is no point treating a depressed person as though she were just feeling sad, saying, 'There now, hang on, you'll get over it.' Sadness is more or less like a head cold- with patience, it passes. Depression is like cancer.”
Barbara Kingsolver, The Bean Trees

« 1  2  3  4  5 »
68 7 35
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 35

0/2000

Nožēlojami. Man labpatīk to saukt par dabisko atlasi. Ja esi tik truls savā domāšanā tad man pat nav žēl to mazo dumjo skuķu, kuras dara sev galu, jo redz kauli nespiežas ārā no visām vietām. Tādām meitenēm vajadzētu vairāk piedomāt nevis par liekajiem kilogramiem (lai gan daudzām, kuras graiza tās vēnas nav nevienas pašas tauku šūnas), bet gan par savu tukšo personību. 

11 0 atbildēt

šis tas no tā visa liekas ļoti pazīstami.

4 0 atbildēt

Cilvēki, kuriem nekad nav bijušas problēmas ar svaru NEKAD, ATKĀRTOJU, NEKAD nesapratīs kā tā var skaitīt kalorijas, ēst klijas ar jogurtu, iet uz sportazāli, lai notievētu...., JO viņi NEKAD, ATKĀRTOJU, NEKAD, nav bērnībā saukāti par tauku pikām, resnām cūkām...ut.t... Viņi nav atstumti, jo  viņi nav bijuši resni.

Un ne jau šie cilvēki ir slimi, kas cenšas notievēt, bet gan sabiedrība ir slima.

+ rakstam, jo arī man ir tuva šī tēma!

3 0 atbildēt

Domājms, ka cilvēki, kas nav darījuši šāda veida lietas, nekad nesapratīs. 

3 0 atbildēt

Fu blje anoreksiķes... man liekas nevienam čalim šitādas nepatīk, būtu labāk sportojušas! Daudzi dirš ka nevienam nepatīk muskuļotas meitenes, bet pirms tu tos muskuļus sasniegsi būsi jau nodzinusi taukus un ieguvusi stingru augumu nevis vnk kaulainu un slimu ķermeni. 

Protams vieglāk sēdēt mājās un pinkšķēt.

2 0 atbildēt

"Izdzēst tumblr stila bildes atrisinātu šo to"

2 0 atbildēt

wtf

2 0 atbildēt

xDvareeji buut inteliggentaaks un nedirst tik lieki. arii es esmu heiters, bet nu, laikam shodien nav mana diena.

1 0 atbildēt

OO davai,izdari pašnāvību. Pasaulei būs par 1 idiotu mazāk!

0 0 atbildēt

Es zinu ka tas bij domāts man,a kas tev liek domāt ka es klausīšu tevi? Tavs viedoklis ir bezjēdzīgs ok? tinies prom no šejienes lol

0 0 atbildēt

Vienīgais mēsls te esi tu. Cilvēki kas citiem saka lietas ka vajadzētu nosisties,pašiem vajadzētu :)

0 0 atbildēt

Um... vispār es sevi nenositīšu. Vienīgā lupata te esi tu, bezjēdzīgi sākot kautko dirst ka man jānositas. Varbūt es liekos depresīva, stulba un niecība, bet man ir diezgan laba motivācija Es pa laikam to tikai aizmirstu. Lašara

0 0 atbildēt

Man ir labāks tev- aizver muti padauza

0 0 atbildēt

FIT, veselīgs ķermensi ir 100 reizes, aa nē 1000 tošiem reižu skaistāks un seksīgāks par kaulu kambari.... emotion  pārējie var iet ieskrieties ... emotion

0 0 atbildēt

Vīrieši nav suņi, kas meklē kaulus...  Un vīrieši nav zīlītes, kas meklē speķīti .....  

0 0 atbildēt

mani tas viss neskar, vismaz es tā domāju. JO - nezinu nevienu kurš tik ļoti gribētu notievēt. - tādi cilvēki kuri ar to ir tik apsēsti paši nesaprot ko grib. un es nezinu vai tā ir bet piemēram man, kam nav pārāk daudz ēdamā gribās ēst vairāk nekā tiem kuriem ir daudz ēdamais. par svaru man liekas nekad tā neesmu domājis. cilvēkiem katram ir noteikts aptuvenais svars kādā tie jūtas ērti. 

0 0 atbildēt

Kkas šajā visā neliekas pareizi..vāji cilvēki ar vājiem nerviem.

0 0 atbildēt

20. you called me ugly!?

0 0 atbildēt

Tev ir noslieces, izlasi savu nickname...

2 4 atbildēt